Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 83, kokku 145 EsimeneEsimene ... 3373818283848593133 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 641 kuni 1 660, kokku 2882
  1. #1641
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    3 kordne ületõste on ju standard 3bet. Ok, ma kipun tavaliselt suuremaid tegema jah. Aga olen täheldanud, et see ei tööta. St tihtilugu saan vastaselt selle peale foldi. Samas kardan ka oma kätt ära anda sellega, et poketitega 3betin suuremalt aga ülejäänud kaartidega nagu näiteks AK-ga täpselt 3 korda. Mõnes lauas, mul on mulje jäänud, on mõned mängijad selle lahti hammustanud ja 4bettinud mind.
    Ehk siis minu meelest on parem hoida kindlat beti suurust.



    EDIT: Eilsest sessist ei oskagi ühtki kätt välja tuua. Märkimisväärne on vast, et suutsin kuugraafiku taas miinusest nulli grindida. A noh see vist ei ole positiivne. Ent parem miinusest nulli kui plussist nulli, eks :)
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 26.04.12 at 08:10

  2. #1642

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    OOP betigi naca suuremalt, oleks ta foldinud, oleksid võitnud raha.

  3. #1643
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Nojah, ma saan aru, et OOP on raskem mängida aga siiski, kas mul ei ole mitte võimalus suurem summa võita kui ta callib?

  4. #1644

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    See on n1, et võidad hea käega suurema summa kui 3 betid suuremalt, aga see et sa vingusid, et suurema 3beti peale foldivad siis mõtlegi nii et pigem võitsid, kui oleks ära imetud:D

    Pealegi oleksid suurema 3 beti pannud ja floppis korraliku cbeti, oleks vend vast foldinud suurem tõenäosusega, aga mitte alati. Samas midagi hullu polnud selles käes.

  5. #1645
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    ja floppis korraliku cbeti, oleks vend vast foldinud suurem tõenäosusega, aga mitte alati.
    Level? :) 3b-potis on standard cbet pool potti ja ka antud käes oli see kindlasti liigselt suur..

  6. #1646
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Nojah - eks see päevik olegi koht diskuteerimiseks :)
    Tõtt öelda, siis enamasti ma rõõmustangi kui vastased mu 3beti peale oma lehed maha viskavad. Parem konn pihus kui siga katusel vms.

  7. #1647

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ma pole tema käe cbetti uurinud, loomulikult on pool standard, pot oleks suurem olnud suurema raisega ja villain oleks ehk foldinud, aga see on result o mõtlemine, tuleks ikka 3 tänavat valuet saada ja pot koju tuua, antud juhul läks teisiti. Point on selles kuidas ja kus ning palju 3 bettida ja miks see vajalik on.

  8. #1648
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Betsizing on ju fine, $0.9 on täiesti normaalne, maybe natuke suurem aga see on nitpicking ja kusine on küll liiga karmilt öeldud.

  9. #1649

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Level? :) 3b-potis on standard cbet pool potti ja ka antud käes oli see kindlasti liigselt suur..
    1. 1/2 pot cbet standardiks võtta on küll aint nitiste regide vastu, kes samasugust ideoloogiat viljelevad. nii palju (vähe) kui ma microt pelanud olen siis vastased just 3bet potis callivad esimese tänava iga ppga pmst ja turnil foldivad kui just ei tule dzinn. seetõttu teen ma ka cbeti enamjaolt 2/3 pot. antud handis kus on overcard on 1/2 muidugi väga mõistlik..
    2. miks riveril betida? kas on lootust saada call mõnelt nõrgemalt handilt? minu arust oleks loogilisem ck/da ja anda vastasele pigem võimalus bluffida mingisuguse tt/jjga või isegi axga. parem käsi siin nkn ei foldi ja halvem foldib enamus ajast. showdown value on ka nkn olemas ja kui ta otsustab riveril ise betida siis ongi sama kallis see call ära teha, kui foldida?

    foldequityst jääb küll ilma kuid enamus sellised passive donke võib selle riveri ka vabalt järgi ckda. või mis?
    Viimati muudetud absoluutselt poolt : 26.04.12 at 11:04

  10. #1650
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas absoluutselt Vaata postitust
    1. 1/2 pot cbet standardiks võtta on küll aint nitiste regide vastu, kes samasugust ideoloogiat viljelevad. nii palju (vähe) kui ma microt pelanud olen siis vastased just 3bet potis callivad esimese tänava iga ppga pmst ja turnil foldivad kui just ei tule dzinn. seetõttu teen ma ka cbeti enamjaolt 2/3 pot. antud handis kus on overcard on 1/2 muidugi väga mõistlik..
    2. miks riveril betida? kas on lootust saada call mõnelt nõrgemalt handilt? minu arust oleks loogilisem ck/da ja anda vastasele pigem võimalus bluffida mingisuguse tt/jjga või isegi axga. parem käsi siin nkn ei foldi ja halvem foldib enamus ajast. showdown value on ka nkn olemas ja kui ta otsustab riveril ise betida siis ongi sama kallis see call ära teha, kui foldida?

    foldequityst jääb küll ilma kuid enamus sellised passive donke võib selle riveri ka vabalt järgi ckda. või mis?
    1. Kas tahad öelda, et kui hitid TP, siis beti 2/3 ja kui ei hiti, siis 1/2?
    2. Kui villain betib riveril 3/4 PSB, siis on raske callida. As played, teeb hero riveril praegu perfektse blocking + valuebeti combo. Sizing võiks isegi väiksem olla, siis callib ilmselt 99-JJ.

  11. #1651
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas absoluutselt Vaata postitust
    anda vastasele pigem võimalus bluffida mingisuguse tt/jjga või isegi axga. parem käsi siin nkn ei foldi ja halvem foldib enamus ajast.
    Bad advice. Ehk mõtled ise välja, miks.

  12. #1652
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tohib ma pakun: Vastane võib siin bluffida aga kuna ülekaart ja mast on maas, siis sa ei saa siin seda callida, sest ainult bluffi sa siin biididki.

  13. #1653

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Vale vastus:-) proovi veel.

  14. #1654
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Board on nii ohtlik, et vastane siin kehvema käega blufi peale välja ei lähe vaid checkib järgi. Küll aga võib ta kehvema käega callida. Seega bettimata j'ättes kaotame valuet.

  15. #1655

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Bingo!

  16. #1656

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    1. Aga miks mitte?
    2. Nozzu bet on 8bbd väiksem kui 2/3 poti aga jah, ma saan aru, mis sa mõtled.

    Ja sorry, mis vastasest me räägime üldse? On meil mingigi ingo olemas? Ma ei näinud, vabandan..
    Viimati muudetud absoluutselt poolt : 27.04.12 at 00:44

  17. #1657
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Miskit väga erilist täna ei juhtunud. Võib olla selle käe turni otsus...mida teeksite?

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Nozzu ($10.76)
    UTG+1 Player1 ($10.83)
    MP1 Player2 ($11.31)
    MP2 Player3 ($10.55) 287 kätt 13/10 fold to cbet 40% (5)
    MP3 Player4 ($13.26) 116 kätt 35/3 fold to cbet 56% (9), agg freg turn 44% (25)
    CO Player5 ($10)
    BTN Player6 ($5.15)
    SB Player7 ($3.23)
    BB Player8 ($9.38)

    Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is UTG Q Q
    Nozzu raises to $0.40, 2 folds, Player3 calls $0.40, Player4 calls $0.40, 4 folds

    Flop: 6 7 K ($1.35, 3 players)
    Nozzu bets $1, Player3 folds, Player4 calls $1

    Turn: A ($3.35, 2 players)
    Nozzu:
    a) Check/fold
    b) Check/raise
    c) Check/call
    d) Bet/fold
    e) Bet/call
    f) Bet/raise
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 27.04.12 at 22:55

  18. #1658
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    d

  19. #1659
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    mis on vastase fold to turn cbet? Kui see suur siis laseks teise barreli. Kui madal siis fishe bluffida ei ole mõtet ning seega variant A läheks minul kasutusse. Aga ma nats passiivsem stiililt ka kui enamus mängijaid.

  20. #1660
    Õpihimuline Mängur Kasutaja rainer avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    383

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    mina c/f

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES