Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 145 EsimeneEsimene ... 6789101858108 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 2882
  1. #141
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Fleg Vaata postitust
    Nelja lauaga mängib.Sellise tempoga peaks tunnis umbes 400-450 kätt tulema max.
    Ei usu et nii palju. Tegemist on FR'iga ju ka. Ma mängisin näiteks eile 12 lauda korraga ja 6max ja tuli tunnis ~800.

  2. #142
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Nelja lauaga tiksub tunnis jah kusagil kaks-kolmsada kätt. Ja nüüd, kui ma katsun hoolikamalt laudu valida ning ebamugavaks muutunud laudu pidevalt paremate vastu vahetada, veelgi vähem.
    Samas sai endale eesmärgiks võetud teha sessi jooksul enam-vähem viissada kätt. Noh, sellest pole õnnestunud just kinni pidada. Aga ma proovin.

  3. #143

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    samas see on ju arusaadav ka, et 500 kätt kokku ei tule. nagu kirjutasid oled viimasel ajal üksi mängides ikka plussi jõudnud juba enne sessiooni lõppu. siis on nagu mõttetu edasi mägida ja kogu võidetud raha kaotamisega riskida, sest pärast on oioi kui paha tunne kui pool buy-ini miinuses lõpetad teades, et kui poleks ahneks läinud ja 250-ndast käest edasi mänginud oleks sellesama poole buy-ini jagu plussis võinud lõpetada.

  4. #144
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ma nüüd väga vabandan Nozzu ees, aga...pokkerisheriff, sa hakkad väga tüütuks muutuma. ei, häirivaks. see on lihtsalt lauslollus mis sa suust välja ajad. ja kui see on level, siis see pole enam naljakas.

  5. #145
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ma enne sheriffi vastu pole sõna võtnud, kuid see on tekst absurdi tipp. Quit while ahead võid mõelda slotimängudes mitte pokkeris.

  6. #146

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Strike 2, kolmas jääb vast viimaseks imo

  7. #147
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    samas see on ju arusaadav ka, et 500 kätt kokku ei tule. nagu kirjutasid oled viimasel ajal üksi mängides ikka plussi jõudnud juba enne sessiooni lõppu. siis on nagu mõttetu edasi mägida ja kogu võidetud raha kaotamisega riskida, sest pärast on oioi kui paha tunne kui pool buy-ini miinuses lõpetad teades, et kui poleks ahneks läinud ja 250-ndast käest edasi mänginud oleks sellesama poole buy-ini jagu plussis võinud lõpetada.
    ( Click to show/hide )

  8. #148
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Epic gif selle loo peale :D

  9. #149
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    End of heater

    Hiiteriga siis ühelpool seks korraks:) Ei, mitte et nüüd väga hullusti oleks läinud. Kõigest - 0.62 eurtsi. Nii, et üks võidukas käsi oleks võinud sessi ka plusspoolele tõsta aga noh, ei saanud, siis ei saanud.

    Paras jeblamine oli muidugi terve see tänane sess. Teen äkki midagi valesti ikkagi. Noh, loodetavasti heidab Taipupole mulle veel millaski pilgu peale



    Esialgu siis need kaks kätt kõigile imetlemiseks :D

    Enim kaotanud:

    Vastane: BlackHawk. Täitsa Eesti mees ja scary vastane. Retsept! :) 123 kätt ja 25/17


    €0.02/€0.05 No Limit Holdem
    7 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG lewcha1 (€5.47)
    UTG+1 PhaseZer0 (€5.94)
    MP elcaiser79 (€3.82)
    CO JoePapic (€6.06)
    BTN BlackHawk901 (€5.48)
    SB Nozzu (€4.92)
    BB Enric0 (€6.96)

    Pre-Flop: (€0.07, 7 players) Nozzu is SB A K
    4 folds, BlackHawk901 raises to €0.15, Nozzu raises to €0.45, 1 fold, BlackHawk901 calls €0.30

    Preflop: Selle vastase vastu oleks olnud hää meel, kui ta oleks mu raise peale loobunud.

    Flop: 6 7 4 (€0.95, 2 players)
    Nozzu bets €0.50, BlackHawk901 calls €0.50

    Flop: Ma tean, ma tean. C-Betiks ikka täiesti vale flopp. Tõmbekaarte nigu muda ja tõenäoliselt minu ranget ei tabanud. Aga noh, ainult üks vastane, sestap otsustasin teha.

    Turn: Q (€1.95, 2 players)
    Nozzu bets €1, BlackHawk901 calls €1

    Turn: Ok, kõrge kaart andis mulle võimaluse proovida oma viga heastada ja reppida pihta saamist. Paraku ei läinud vastane liimile.

    River: 10 (€3.95, 2 players)
    Nozzu checks, BlackHawk901 bets €1.60, Nozzu folds

    River: Andsin alla.

    ( Click to show/hide )


    check/call-bet-fold oleks ilmselt õige liin olnud.

    Enim võitnud käsi:

    Endale tundus sessi ajal ikka jube ägedalt mängitud käena. Tegelt bet-sizeing paigast ära.

    Vatane: 514 kätt ja 21/14

    €0.02/€0.05 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Enric0 (€5.32)
    UTG+1 svensk (€5)
    MP1 Nozzu (€4.93)
    MP2 Gamaca (€2.01)
    CO Sickoboi (€7.77)
    BTN alza21 (€4.93)
    SB 777TETSUO (€14.59)
    BB fcgustavito (€6.20)

    Pre-Flop: (€0.07, 8 players) Nozzu is MP1 A J
    2 folds, Nozzu raises to €0.20, 1 fold, Sickoboi calls €0.20, 3 folds

    Preflop: Tavaline

    Flop: J 7 10 (€0.47, 2 players)
    Nozzu bets €0.30, Sickoboi raises to €0.90, Nozzu raises to €1.60, Sickoboi calls €0.70

    Flop: TPTK valuebet. Hmm, eeskujulik kolmekordne tõste vastaselt. JK või JQ või äkki AT? Igatahes usun, et olen ees ja otsustan tõsta, olles valmis loobuma, kui vastane veelkorra üle tõstab. Sestap jäi ka tõste veits pisikeseks. Ei tahtnud end potiga commitida.
    Kuigi see viga vist. Selline ettevaatliks suskimine ei täida eesmärki. ja nagu ma ka lugenud olen, siis tuleks just näidata, et oled commited ja sul on tõsi taga.

    Turn: 10 (€3.67, 2 players)
    Nozzu bets €1, Sickoboi folds

    Turn: Järjekordne nalja panus minu poolt. Aga ma mõtlesin, et ok, kui tal nüüd AT oli, siis ma saan tema raise peale veel loobuda ja mul jääb ikka veel tsipa stäkki alles. Ehk siis selline probe pet, teada saamaks kus ma olen.

    Kas õnneks või kahjuks aga sellega sai see käsi läbi.

    Final Pot: €4.67

    Nozzu wins €4.49 (net +€1.69)

    Sickoboi lost €1.80

    Krt, peaks endale mingi lõpulause mõtlema. Kas 2+2 või kusagil oli mingi lahe kirjamees, kes lõpetas iga artikli mingi viisakuseavaldusega nagu: Pass the sugar vms.


    Anyway, nüüd tass meega teed ja ETV2 arhiivist Õnnelind flamingot vaatama.

  10. #150

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    hoian ikkagi pöialt, et detsembri lõpuks oleksid NL10-s juba madistamas. selle ühe sessiooni miinuse järgi ei maksa küll ennast halvastu tunda, seda tuleb kõigil ette.

  11. #151

    Re: End of heater

    ma oleks esimeses käes jah kohe flopil alla andnud, aga PFR on 100% õige isegi kui callis.

  12. #152

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Sheriff, ära hakka õpetama, kui sa ise ka ei tea õieti kuidas mängida! Aga muidu lase oma juttu edasi, ma su fänn.

  13. #153
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kui seal AK-ga betid, siis imo floppi pigem beti tugevalt nt 0,70-0,80, tal on oluliselt raskem callida middle paariga jne, ning jääks ära sinu turni bet, sest kui tuleb call/rase, siis oled ilmselgelt taga (Või teeb vastane väga suure vea...)

  14. #154
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    hoian ikkagi pöialt, et detsembri lõpuks oleksid NL10-s juba madistamas. selle ühe sessiooni miinuse järgi ei maksa küll ennast halvastu tunda, seda tuleb kõigil ette.
    Nojah, ega ma põegi. Miinus 4BI sessi kohta oleks ehk arvestades kui vähe käsi ma mängin, vist liiga palju aga -2BI suudan ma arvatavasti kenasti ära seedida. Lihtsalt, oleks kena kui ei korduks see, mis eelmisel kuul, kui tuli seitse kaotavat sessi järjest.

    Aga paraku ma NL10 ei jõua sel kuul mingi valemiga. Kontol on praegu 110 eurtsi ja kohe vabaneb ka 10 eurtsi boonust aga NL10 jaoks oleks vaja 250 eurtsi. Nii, et võiks vist eesmärgiks seada, et kui veebruaris jõuan NL10, siis võin endaga rahul olla. Kui varem, siis väga rahul ja kui hiljem, siis...nojah.

  15. #155

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ok, see on võib-olla hull idee ja läheb su põhimõtetega vastuollu aga... kui praegu NL5-s hästi läheb üksinda, siis võiksid taipupole kõrval proovida NL10 nii et ta stakeb 50% (ja see ei ole selleks, et ta sinu pealt kasumit teeniks nüüd NL10 või midagi vaid sümboolselt nagu) ja siis tema jälgib ja õpetab kõrval ja sinule pole samas pinge (ei mänguline ega rahaline) nagu eriti suur või nii.

  16. #156
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
    Kui seal AK-ga betid, siis imo floppi pigem beti tugevalt nt 0,70-0,80, tal on oluliselt raskem callida middle paariga jne, ning jääks ära sinu turni bet, sest kui tuleb call/rase, siis oled ilmselgelt taga (Või teeb vastane väga suure vea...)
    Täitsa hea, usutav ja loogiliselt ära seletatud nõks. Aitäh.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 06.12.11 at 23:39

  17. #157
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Suur kokkuhoid tuleb just turni pealt...

  18. #158

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Nojah, ega ma põegi. Miinus 4BI sessi kohta oleks ehk arvestades kui vähe käsi ma mängin, vist liiga palju aga -2BI suudan ma arvatavasti kenasti ära seedida. Lihtsalt, oleks kena kui ei korduks see, mis eelmisel kuul, kui tuli seitse kaotavat sessi järjest.
    Mis -2BI?

  19. #159
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    ok, see on võib-olla hull idee ja läheb su põhimõtetega vastuollu aga... kui praegu NL5-s hästi läheb üksinda, siis võiksid taipupole kõrval proovida NL10 nii et ta stakeb 50% (ja see ei ole selleks, et ta sinu pealt kasumit teeniks nüüd NL10 või midagi vaid sümboolselt nagu) ja siis tema jälgib ja õpetab kõrval ja sinule pole samas pinge (ei mänguline ega rahaline) nagu eriti suur või nii.
    Vat selle stakemisega on jah nii, et seda ma ei taha. Esiteks kui ma oma rahadega ei suuda NL10 jõuda, siis ei ole mõtet sinna ka teiste rahadega minna, sest järelikult ei ole ma siis piisavalt hea mängija.

    Teiseks stakes TP mind juba aastaid tagasi, kui ma fixed limitit mängisin. Ja mul ei läinud erinevatel põhjustel hästi. 2/3 rahast kandsin talle tagasi aga 1/3 olen siiani võlgu. Noh, ta hea inimesena ütles küll, et loeb selle lihtsalt oma kaotuseks ja kõik on cool aga mind rõhub see siiani. Ja ma olen koguaeg mõelnud, et kui mul viimaks pokkeris enam-vähem normaalselt sisse hakkab tulema, siis ma ühe esimese asjana selle auvõla ka likvideerin. Koos intressidega :)

  20. #160
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Mis -2BI?
    Ei noh, teoreetiliselt, ma räägin :) Kuigi jah, nagu Sa ütlesid, kui ma hädiselt piiksatasin, et miinusesse võib kah ju jääda, et ei - ei ole siin mingit miinusega lõpetamist :)

Lehekülg 8, kokku 145 EsimeneEsimene ... 6789101858108 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES