Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 92, kokku 145 EsimeneEsimene ... 42829091929394102142 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 821 kuni 1 840, kokku 2882
  1. #1821
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    3BB on parem kui 4BB IMO, sest raise 4BB & bet + bet + bet (normal suurused obv) sa eisaa kogu stäkki sisse ei 3BB ega 4BB. Selleks, et stäkk sisse saada peab vastane kuskil raisema või sina check-raisema.

    Teiseks kuna Hold'emis on käsi väga raske teha (isegi paari on raske flopata) siis tihi on su line: raise preflop + cbet flop & check-fold later streets. Siis annad lihtsalt ühe ekstra BB ära, eriti kui vastased 5NL ei foldi.

  2. #1822
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Siis annad lihtsalt ühe ekstra BB ära, eriti kui vastased 5NL ei foldi.
    teed suurema cbeti ka siis - annad veel rohkem ära

  3. #1823
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ma varem tõstsingi 4bb aga Ghost0 soovitas tõsta 3, tõsi küll, NL10s. Toimis nii seal kui tundub töötavat NL5-s. Ma arvan, et saab rohkem calle kehvematelt kätelt.

    Aga nagu täna offtopicus maha sai hõisatud, siis siit mu NL5 all-time graafik. Küll ainult Pokerstarsi kohta aga ega ma mujal seda levelit mänginud olegi.





    BE that adam_q :P
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 25.05.12 at 20:36

  4. #1824

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ( Click to show/hide )


    FYP

    (mitte et ma ise samasugune ei oleks.)

  5. #1825
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    rofl kui hea

  6. #1826
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algul ei saanud arugi, wd.

  7. #1827
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Seems legit, Alaska :)

  8. #1828

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    3BB on parem kui 4BB IMO, sest raise 4BB & bet + bet + bet (normal suurused obv) sa eisaa kogu stäkki sisse ei 3BB ega 4BB. Selleks, et stäkk sisse saada peab vastane kuskil raisema või sina check-raisema.

    Teiseks kuna Hold'emis on käsi väga raske teha (isegi paari on raske flopata) siis tihi on su line: raise preflop + cbet flop & check-fold later streets. Siis annad lihtsalt ühe ekstra BB ära, eriti kui vastased 5NL ei foldi.

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    teed suurema cbeti ka siis - annad veel rohkem ära
    Ma ei ole kummagiga nõus :D

    NL5 teeme me kõike for value.. Mitte me ei anna BB ära vaid me SAAME rohkem valuet. Need korrad kui raise pre, cbet flop / check foldime kaotame küll natukene rohkem aga kokkuvõttes saame rohkem VALUET.

    Meil on päris päris palju micro 6maxi NL4 õpilasi olnud ja nende kogemuse põhjal võib julgelt öelda, et 4BB on parem...


    Kuigi sinu puhul vist biitimises ei olegi üldse probleemi nagu graafikult näha vaid probleem on volüümis :D

  9. #1829
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Väga ilus graafik nozzu, väga ilus.

  10. #1830
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    337

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas raidov Vaata postitust
    Ma ei ole kummagiga nõus :D

    NL5 teeme me kõike for value.. Mitte me ei anna BB ära vaid me SAAME rohkem valuet. Need korrad kui raise pre, cbet flop / check foldime kaotame küll natukene rohkem aga kokkuvõttes saame rohkem VALUET.

    Meil on päris päris palju micro 6maxi NL4 õpilasi olnud ja nende kogemuse põhjal võib julgelt öelda, et 4BB on parem...


    Kuigi sinu puhul vist biitimises ei olegi üldse probleemi nagu graafikult näha vaid probleem on volüümis :D
    4 bb v6ib avada varajasest positsioonist, kuna varjase positsiooni avangu range on suhteliselt kitsas. Ehk siis nagu sa ütlesid , avame for value. Hilisemalt positsioonilt on kindlasti kasumlikum vavada vähem, kuna käte range olulisemalt laiem. Isiklikult avan co-lt 2.5 bb ja buttonilt ainult 2 bb. töötab väga hästi.

  11. #1831
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
    4 bb v6ib avada varajasest positsioonist, kuna varjase positsiooni avangu range on suhteliselt kitsas. Ehk siis nagu sa ütlesid , avame for value. Hilisemalt positsioonilt on kindlasti kasumlikum vavada vähem, kuna käte range olulisemalt laiem. Isiklikult avan co-lt 2.5 bb ja buttonilt ainult 2 bb. töötab väga hästi.
    kui sa mingi a la 21/18 ja minraised btn siis oled retard

    vihkan selliseid minbet nitte

    see on siis 6maxi kohta

  12. #1832
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    kui sa mingi a la 21/18 ja minraised btn siis oled retard
    sa ikka üllatad oma postidega...

  13. #1833
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    kui sa mingi a la 21/18 ja minraised btn siis oled retard

    vihkan selliseid minbet nitte

    see on siis 6maxi kohta
    eesmärk ongi vastased sind vihkama panna, et nad su vastu rumalusi teeksid. imo töötab minraise button väga hästi kui sul postflop skilli ka juures on.

  14. #1834
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    eesmärk ongi vastased sind vihkama panna, et nad su vastu rumalusi teeksid. imo töötab minraise button väga hästi kui sul postflop skilli ka juures on.
    see pole kyll mingi argument, 3x t66tab ka h2sti

    lihtsalt lol minuarust kui mingi 40% steal nitt minraiseb buttonit, mis selle m6te on?

    mu arust se mingi bumhunterite move kes post flop m2ngida ei oska 3bet potis siis minraisevad et saaksid natukenegi wr yleval hoida. m2ngudele sitt see ja tapab actionit

    saan aru kui avad enamus btneid siis minraise "t66tab" aga mingi nittidel lihtsalt lol

  15. #1835
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    see pole kyll mingi argument, 3x t66tab ka h2sti

    lihtsalt lol minuarust kui mingi 40% steal nitt minraiseb buttonit, mis selle m6te on?

    mu arust se mingi bumhunterite move kes post flop m2ngida ei oska 3bet potis siis minraisevad et saaksid natukenegi wr yleval hoida. m2ngudele sitt see ja tapab actionit

    saan aru kui avad enamus btneid siis minraise "t66tab" aga mingi nittidel lihtsalt lol
    ee jutt oli avangutest, mitte min 4-bettidest. ma olen nit ja avan min avanguga positsioonist aga ikkagi regsid lasevad väga tihti mulle random kätega 3-barreli. just sellepärast, et ma olen nn nit ja pean ju foldima. imo peab just postflop skill ja boardi lugemine hea olema, et min avangut teha.

  16. #1836
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ma ka

    btn minraise saab v2hem 3bet kui 3x ja lihtsam ka v2hem bloated potis m2ngida sest stack pole koguaeg ohus

  17. #1837
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ja iga agro reg 6pib v2ga kiirelt 2ra et nitte pole m6tet 3barrelida sest nad maailma suurimad calling stationid

    a miks muidu hakkasid minraisema? mis see p6hjus nagu oli? 3x avang sai liiga tihti 3bet vms? lihtsalt huvitab
    Viimati muudetud q_q poolt : 26.05.12 at 23:33

  18. #1838
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    isegi kui õpivad siis mõttekäik on neil, et no ei saa koguaeg ka nitil olla kätt, et callida ju ja panevad ikka aga su väide, et min avavad vennad kes postflop ei jaga matsu on imo väga mööda. vastupidi, pead omama palju paremat postflop skilli, et seda kasumlikult välja mängida, kui standard mängus.

  19. #1839
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    niiet sul on hea post flop skill?

    miks siis rohkem k2si ei m2ngi? sest sa post flop hea ju seega profitable sulle rohkem k2si avada jne?

  20. #1840
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ma ei ole positsioonis rohkem käsi. ülejäänud positsioonidest obv ei ole mugav seda stiili mängida. micros ei adjusti keegi sul kust kui palju sa avad vaadatakse ainult seda mis hud näitab.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES