Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 93, kokku 145 EsimeneEsimene ... 43839192939495103143 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 841 kuni 1 860, kokku 2882
  1. #1841
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ok, vahet pole

    lihtsalt vihkan seda btn minraise nittide poolt samamoodi nagu vihkan shortstackereid

    ykssama rakebacki grindimine k2ib neil minu arust ja midagi nad m2ngudele juurde ei anna vaid tapavad actionit

    gg

  2. #1842
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kui sa vihkad shortstäkkereid ja btn-minraisereid, siis on su mängus kuskil mingi leke. Mina vihkan aint häid mängijaid :)

  3. #1843
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    a mida siis see inimene vihkab kes ise k6ige parem m2ngija on?

  4. #1844
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ei tea, puuduvad vastavad kogemused

  5. #1845
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    aga jh, endast paremaid m2ngijaid ei tasu kunagi vihata, neilt on vhmlt mida 6ppida

    ytlen ausalt ma ei saa aru mis see inimene m6tleb kes short stack pokkerit m2ngib
    k6ik lauad v6iks min 70bb olla vms

  6. #1846
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tõenäoliselt mõtleb ta, et kuidas pokkeriga kõige enam raha teenida.

  7. #1847
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    aga jh, endast paremaid m2ngijaid ei tasu kunagi vihata, neilt on vhmlt mida 6ppida

    ytlen ausalt ma ei saa aru mis see inimene m6tleb kes short stack pokkerit m2ngib
    k6ik lauad v6iks min 70bb olla vms
    http://forumserver.twoplustwo.com/54...acking-649903/

  8. #1848
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    njah arvasin mingi graph tuleb

    enne viskaks 500k ahju kui 3 aastat short stack m2ngiksin


    eks inimestel oma eesm2rgid, ei meeldi ka need kes pokkerit aint raha p2rast m2ngivat (rakeback grinderid, shortstacks jne)

  9. #1849

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kui võimalikult palju raha võitmine pole pokkeris kõige olulisem, siis on ehk mõttekam play money peale mängida. Siis ei aja shortstackerid ja rb grinderid ka nii närvi

  10. #1850
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    337

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    kui sa mingi a la 21/18 ja minraised btn siis oled retard

    vihkan selliseid minbet nitte

    see on siis 6maxi kohta
    Natuke pokkeri matemaatikat. Miks on kasumlikum avada 2 bb buttonilt , kui 3bb. Ütleme , et keskmiselt steal 6nnestub 2 korda 3-st. Avades 2 bb v6idame kahel korral 3 bb ja komandal korral pannakse meile otsa ja kaotame 2 bb. Kesmiselt võidame 1 bb. Kui aga avada 3 bb (old school) jääme be. 4 bb ma ei räägigi, nendest ma ei saa aru. Võid ise välja arvutada kui mitu bb /100 see su winrate t6stab , avades 2 bb buttonilt.

  11. #1851
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
    Natuke pokkeri matemaatikat. Miks on kasumlikum avada 2 bb buttonilt , kui 3bb. Ütleme , et keskmiselt steal 6nnestub 2 korda 3-st. Avades 2 bb v6idame kahel korral 3 bb ja komandal korral pannakse meile otsa ja kaotame 2 bb. Kesmiselt võidame 1 bb. Kui aga avada 3 bb (old school) jääme be. 4 bb ma ei räägigi, nendest ma ei saa aru. Võid ise välja arvutada kui mitu bb /100 see su winrate t6stab , avades 2 bb buttonilt.
    nii lihtne see asi ka pole

  12. #1852
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Viiidrik Vaata postitust
    Kui võimalikult palju raha võitmine pole pokkeris kõige olulisem, siis on ehk mõttekam play money peale mängida. Siis ei aja shortstackerid ja rb grinderid ka nii närvi
    nice post t6esti

    quiti poker 2ra, sellise mindsetiga sa busto stakesidest edasi ei saa. m6ttetu aega raisata sul

  13. #1853

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    njah arvasin mingi graph tuleb

    enne viskaks 500k ahju kui 3 aastat short stack m2ngiksin


    eks inimestel oma eesm2rgid, ei meeldi ka need kes pokkerit aint raha p2rast m2ngivat (rakeback grinderid, shortstacks jne)
    okei....

  14. #1854

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ma ei andud endale nõu siin postituses

  15. #1855
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    nii lihtne see asi ka pole
    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    see pole kyll mingi argument, 3x t66tab ka h2sti

    lihtsalt lol minuarust kui mingi 40% steal nitt minraiseb buttonit, mis selle m6te on?

    mu arust se mingi bumhunterite move kes post flop m2ngida ei oska 3bet potis siis minraisevad et saaksid natukenegi wr yleval hoida. m2ngudele sitt see ja tapab actionit

    saan aru kui avad enamus btneid siis minraise "t66tab" aga mingi nittidel lihtsalt lol
    Ehk siis sinu argumendid on paremad? Kui sa kedagi retardiks sõimad siis võiks korralikult põhjendada ka, mitte "lihtsalt lol" edasi tampida. See on nii tavaline sinu puhul, et teiste HH peale lihtsalt lol'id, aga kõige tähtsama asja - korraliku põhjenduse jätad välja. Sa võid ükskõik kui palju rääkida ,mida sa ise teed, aga kui sa ei suuda oma juttu põhjendada siis see pole midagi väärt.

  16. #1856
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    kui avad mingi 80% jne btneid siis minraise prob fine sest su range on nii weak ja sa ei saa defida 3betide vastu

    aga mingi nitt kes steal 40% ja minraiseb btn on lol sest ta range on piisavalt tugev et positsioonis m2ngida profitably, seega sa ei taha potte v2iksemaks teha sest sul postitsioon + kyllaltki tugev range niiet vastased teevad vigu sinu vastu oop, ja mida suurem pot seda suuremad need vead on = rohkem $$

    mu arust need nitid kes minraisevad btn on bumhuntereid kelle fold to 3bet mingi 85% ja kes saaksid annihilated postflop

    ja sellised vennad, t2pselt nagu shortstackereid, tapavad actionit

    suht sama jutt mis enne juba r22kisin, kui need sinu jaoks argumendid pole siis gg

    sorry nozzu et teemat spammime, hoian selleest edaspidi pilgu peal ja annan hh-des n6u

  17. #1857
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    kui avad mingi 80% jne btneid siis minraise prob fine sest su range on nii weak ja sa ei saa defida 3betide vastu

    aga mingi nitt kes steal 40% ja minraiseb btn on lol sest ta range on piisavalt tugev et positsioonis m2ngida profitably, seega sa ei taha potte v2iksemaks teha sest sul postitsioon + kyllaltki tugev range niiet vastased teevad vigu sinu vastu oop, ja mida suurem pot seda suuremad need vead on = rohkem $$
    See on küll õige

    Nitid võiks avada 4bb imo, callitakse suht samamoodi,3 betitakse maybe isegi vähem, kehvad mängijad ei oska sizingut valida ja pigem ei 3beti üldse siis bluffi/poolkõvaga. Kui kogu rangega BTN'ilt 4bb avad, range on tugev ja mängid IP, vastased teevad sitaks vigu OOP...

  18. #1858
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    Juba arusaadavam tekst.
    Imo ei saa 40% BTN steali eriti nitiks nimetada. FR'is on see suht standard isegi paljudel agrodel mängijatel ja umbes 40% BTNi steali vastu ma hakkangi blindidelt rohkem vastu mängima.
    Arvan ka, et just väiksema avangu vastu teevad regularid rohkem vigu - hakatakse igasuguseid asju ette kujutama, peab vähem õnnestuma ja tehakse vigaseid betsizinguid.

    Olen nõus, et kui steal veel madalam oleks siis võiks suuremalt avada, aga siis tuleks steal kõrgemaks ajada, mitte avangut muuta. 40% juures avaks vist pigem 2.5bb kui 2bb.

    Lihtalt minu arvamus.

  19. #1859
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kasutades õigust oma päevikus whainida, olles seejuures täielikult teadlik, et viin sellega päeviku kvalitatiivse taseme allapoole, ei saa ma siiski ohkimata jätta: "Möh, kaotasin täna nii KK vs AA kui QQ vs AK - selline päev siis."

    Sorry

    Jätkake nüüd strateegiliselt pädevamate postitustega :)



    P.S Praegu meenus, et alles hiljuti oli ju tegelikult siin foorumis geiss kus keegi sai oma päevikus läbustamise eest bänni (või siis keerati päevik lukku). Nii, et tegelikult ikka ei ole nii, et oma päevik - tahan ja lämisen :)

    Seega veelkord, sorry.

  20. #1860
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust

    P.S Praegu meenus, et alles hiljuti oli ju tegelikult siin foorumis geiss kus keegi sai oma päevikus läbustamise eest bänni (või siis keerati päevik lukku). Nii, et tegelikult ikka ei ole nii, et oma päevik - tahan ja lämisen :)

    Seega veelkord, sorry.
    linki

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES