Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 145 EsimeneEsimene ... 78910111959109 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 2882
  1. #161

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Ja ma olen koguaeg mõelnud, et kui mul viimaks pokkeris enam-vähem normaalselt sisse hakkab tulema, siis ma ühe esimese asjana selle auvõla ka likvideerin. Koos intressidega :)
    Naljanina. Küll me seda asja veel vaatame. Sõnumid said kätte?

  2. #162
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Wow, minust on saanud ootamatult FPP Pro.
    Suur tänu, sügav kummardus ja kraaps sellele heale inimesele, kes mulle need pagunid õlgadele pani! :)

    Aga mida see FPP Pro täpsemalt tähendab? FoorumPokkeriProd Pro?

    EDIT: Pagan, see FPP pro on vist teise ja natuke vängema sõnaga "boonushoor" Ehk siis inimene, kelle põhiline mängutulu tuleb boonuse vabastamisest.

    Kui nii siis nii - vähemalt pro :)
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 06.12.11 at 23:48

  3. #163
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Esimene käsi on küll check/fold, sul pole sealt mitte midagi tulemas, isegi backdoor draw'd pole.
    Keegi ei foldi sulle seal never ever midagi oma rangest millega OOP 3beti flatis.
    Teine käsi tundub veits overplayed, aga pole eriti hullu.(kõigil kätel mis ta raising ranges on, va õhk, on sinu käe vastu super hea equity, mängiks safe turni peale ja sealt edasi võtaks agressiivsema joone.)

  4. #164
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Naljanina. Küll me seda asja veel vaatame. Sõnumid said kätte?
    Aa...sorry, alles nüüd sain. Tlfn hääletu peal, ei pannud ennist tähele. Ja tänan, ise jäin ka selle üle mõtlema.

  5. #165

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Esiteks kui ma oma rahadega ei suuda NL10 jõuda, siis ei ole mõtet sinna ka teiste rahadega minna, sest järelikult ei ole ma siis piisavalt hea mängija.
    SA JÕUAD SINNA. 100% kindel olen.

    ja see oleks nagu sümboolne stakemine mida ma silmas pean mitte päris. et nagu coachingu sess tegelikult mis pooleks sisseostuga teete, et kui tahad vigu teha 50% tema rahadega, siis ta on su sessi jälgimas ja ütleb üle õla et "ei. siin me callime top paariga lõpuni sest minu poolt potis sa siinkohas ei foldi lihtsalt."

  6. #166
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Esimene käsi on küll check/fold, sul pole sealt mitte midagi tulemas, isegi backdoor draw'd pole.
    Keegi ei foldi sulle seal never ever midagi oma rangest millega OOP 3beti flatis.
    Teine käsi tundub veits overplayed, aga pole eriti hullu.(kõigil kätel mis ta raising ranges on, va õhk, on sinu käe vastu super hea equity, mängiks safe turni peale ja sealt edasi võtaks agressiivsema joone.)
    Ehk siis flopil oleks raise ära callinud lihtsalt, sain ma õigesti aru?

  7. #167
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Nähh :S

    Kuidas see nii on, et NL5-s on ainult mingi 20 lauda ja mitte ühtegi daalalauda. Samas NL10 tuleb julgelt mingi 100 lauda ära ja NL2-s on kah ikka korralikult valida.
    Aga NL5s pean ma mõne üksiku fishi pärast pusima enda poolt siniseks märgitud, ehk siis nii enam vähem või päris heade mängijatega. Nöök, ma ütlen.

    Sellise virisemise peale võiks arvata, et põrutasin täna korralikult miinusesse. Aga ei, õnneks mitte. Samas, ega see -0.56 eurtsi kah just rõõmustamiseks põhjust anna.


    Põhikäed siis sellised:

    Enim kaotanud:

    Vastane: 36 kätt ja 69/3


    €0.02/€0.05 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG alza21 (€5)
    UTG+1 12ta (€6.55)
    MP1 Vidomin (€5.32)
    MP2 JACARO (€3.14)
    CO 415jqdub (€7.43)
    BTN paulmaefw24 (€1.21)
    SB vandehogeban (€10.49)
    BB Nozzu (€5)

    Pre-Flop: (€0.07, 8 players) Nozzu is BB K Q
    1 fold, 12ta calls €0.05, 3 folds, paulmaefw24 calls €0.05, vandehogeban calls €0.03, Nozzu raises to €0.30, 12ta calls €0.25, paulmaefw24 folds, vandehogeban folds

    Preflop: Limperite karistamine.

    Flop: 3 A 9 (€0.70, 2 players)
    Nozzu bets €0.40, 12ta calls €0.40

    Flop: No ei tabanud, aga A lubab teha c-beti. Samas, eksole fishi vastu on A peale c-bettimine suht ebamugav, sest nad tihti limp-callivad A-ga. Ses mõttes oleks mulle J kõrge laud rohkem meeldinud.

    Turn: 2 (€1.50, 2 players)
    Nozzu checks, 12ta checks

    Turn: No mina ei tea. Isegi kui ta oma A-le pihta ei saanud, siis millegagi ta ju ikka callis. Ok, kui see oli mastitõmme, siis...siis peaks siin teise barreli lendu laskma. Aga mahatulnud kaart ei ole selleks eriti sobiv. Ja mul ei ole vapsee mingit tõmmet. Ehk siis ei ole ikka hea koht minu meelest barreldamiseks. check-check.

    River: 10 (€1.50, 2 players)
    Nozzu checks, 12ta bets €0.10, Nozzu calls €0.10

    River: Olen alla andnud aga et ta teeb niiiiiiii väikse panuse, siis võin ju ära callida.

    ( Click to show/hide )



    Enim võitnud käsi

    Vastane: 3 kätt: 100/33


    €0.02/€0.05 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG alza21 (€5.03)
    UTG+1 orbita10is (€1.57)
    MP1 augurk007 (€4.40)
    MP2 filimon1983 (€4.12)
    MP3 blackendegge (€1.91)
    CO 415jqdub (€5.96)
    BTN Nozzu (€5.28)
    SB JACARO (€3.05)
    BB LaVitaLocaX (€9)

    Pre-Flop: (€0.07, 9 players) Nozzu is BTN Q 10
    1 fold, orbita10is calls €0.05, 4 folds, Nozzu raises to €0.25, 2 folds, orbita10is calls €0.20

    Preflop: Ei vaata siin midagi nii odavalt floppi!

    Flop: 8 4 Q (€0.57, 2 players)
    orbita10is bets €0.36, Nozzu raises to €1, orbita10is calls €0.64

    Flop: No mega. Loodan shorty vastu nupud sisse saada. A panus jäi kogematta pisikeseks. Ma ei arvestanud selle summaga, mis ta lauale juba bettinud oli.

    Turn: 2 (€2.57, 2 players)
    orbita10is checks, Nozzu bets €0.35, orbita10is goes all-in €0.32

    Turn: Õgvendame selle vea ja meelitame ta nupud sisse.
    Koos-moos.

    River: 7 (€3.24, 2 players, 1 all-in)

    ( Click to show/hide )


    Mnjah - pikk ja okkaline saab olema minu tee NL10ni.

  8. #168

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    nii ei tasu mõelda, et pikk ja okkaline, läheb nii kuidas läheb, suhtu pigem positiivselt ja edu!

  9. #169
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    nii ei tasu mõelda, et pikk ja okkaline, läheb nii kuidas läheb, suhtu pigem positiivselt ja edu!
    Vot see on õigesti öeldud! Tänks :)

  10. #170
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ei ole ta midagi nii pikk kui sa arvad. Kui tunned end juba mugavamalt (otsused tulevad loogiliselt, ei loe lauda valesti jne), siis võiksid rohkem laudu juurde võtta. Kui ABC selge, siis see peaks järgmine samm BR'i kasvatamiseks olema. Edu!

  11. #171

    Re: Nähh :S

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    River: Olen alla andnud aga et ta teeb niiiiiiii väikse panuse, siis võin ju ära callida.
    Überkohutav põhjendus.

  12. #172
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Nähh :S

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Überkohutav põhjendus.
    Ok, katsun enam mitte nii teha. Aga oletame, et mul oleks mingigi leht käes olnud. No näiteks poket viied. Siis oleks võinud selle juba ära callida?

  13. #173
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kuna flopil tuli call...Siis on ilmselge, et tal on kas Ax või flusdraw, mis hittis ära...Seega poket viied -ev...

  14. #174
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
    Kuna flopil tuli call...Siis on ilmselge, et tal on kas Ax või flusdraw, mis hittis ära...Seega poket viied -ev...
    Isegi juhul kui 1.60 euro suuruse poti kohta on vaja callida 0.10 eurot? No ma ei tea.....kindel?


    Ok-ok, ma saan aru, et ükski normaalne mängija ei blufi nii väikselt ja 0.10 eurone panus 1.50 eurosesse potti saab olla vaid mingi suht nihkes katse raiset välja meelitada. Aga me räägime siin ikkagi fishist.

    Ma ei oska praegu arvutada aga mitu korda on mul vaja 1.60 eurtsine pott võita, et sinna 0.10 callimine (wait...siis on see 1.70 pott juba?) oleks kasumlik? Ma kaldun arvama, et ikkagi piisavalt vähe kordi, et ikkagi õigustada antud näite puhul siis poket viitega calli.

    Või noh, ok praegu trükkimise käigus jõudsin vist lahenduseni. Kui ma võidan 17 korrast ühe, olen ma nullis. Kui aga juhuslikult kaks korda, siis juba plussis. On nii?
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 07.12.11 at 22:06

  15. #175
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    55ga callin küll seal alati ära. isegi selle käega oleksin ise ära callinud, et fishi kohta infot saada (mitte ainult seda, millega riveril nii väikeselt betib vaid preflop limbi kohta jne).

  16. #176
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    55ga callin küll seal alati ära. isegi selle käega oleksin ise ära callinud, et fishi kohta infot saada (mitte ainult seda, millega riveril nii väikeselt betib vaid preflop limbi kohta jne).
    Mhmh, tegelt Taipupole ei öelnudki, et call vale on. Ta ütles, et põhjendus on vale.
    Ja sinu põhjendus on minu meelest juba hea. Informatsioon maksab ka midagi ja kui seda nii odavalt müüakse, siis miks mitte osta :)

  17. #177

    Re: Nähh :S

    [QUOTE=Nozzu;388972]Kuidas see nii on, et NL5-s on ainult mingi 20 lauda ja mitte ühtegi daalalauda. Samas NL10 tuleb julgelt mingi 100 lauda ära ja NL2-s on kah ikka korralikult valida.
    NL-5 on palju daalalaudu,sul mingi filter peal.Seal on maksimum sisseost 250bb.Edu!

  18. #178
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Nähh :S

    [QUOTE=viki;388998]
    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Kuidas see nii on, et NL5-s on ainult mingi 20 lauda ja mitte ühtegi daalalauda. Samas NL10 tuleb julgelt mingi 100 lauda ära ja NL2-s on kah ikka korralikult valida.
    NL-5 on palju daalalaudu,sul mingi filter peal.Seal on maksimum sisseost 250bb.Edu!
    Ohoo. Tänan. Pärast filtritega mässamist tulidki kõik kenasti päevavalgele. Super. Nüüd läheb printimiseks :)

  19. #179
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Wow, minust on saanud ootamatult FPP Pro.
    Suur tänu, sügav kummardus ja kraaps sellele heale inimesele, kes mulle need pagunid õlgadele pani! :)

    Aga mida see FPP Pro täpsemalt tähendab? FoorumPokkeriProd Pro?

    EDIT: Pagan, see FPP pro on vist teise ja natuke vängema sõnaga "boonushoor" Ehk siis inimene, kelle põhiline mängutulu tuleb boonuse vabastamisest.

    Kui nii siis nii - vähemalt pro :)
    need "tiitlid" muutuvad postituste arvu alusel. hetkel sul 210 postitust. mingi 300 pealt tuleb uus. ainult osadel priviligeeritud kasutajatel on mõni ägedam tiitel (taipupole "lõpuboss" vms).

  20. #180

    Re: Nähh :S

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Ok, katsun enam mitte nii teha. Aga oletame, et mul oleks mingigi leht käes olnud. No näiteks poket viied. Siis oleks võinud selle juba ära callida?
    mida sa seal enda arvates 55ga biidid?

Lehekülg 9, kokku 145 EsimeneEsimene ... 78910111959109 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES