Septembris siis sedapsi:



Arvestades, et ma päris kuu alguses mängima ei hakanud ning ka neli viimast päeva laudade taha ei saanud, võin volüümiga suht rahule jääda. Noh, selles mõttes, et see ei jäänud mu keskmisele volüümile alla.
Kuna esimese nädala mängisin NL2-te ja sedagi alguses ainult ühel laual, siis pole põhjust ka teenistuse üle eriti kurta.

Ehk siis kokkuvõtvalt: täitsin peamise eesmärgi - tõestada endale, et pole mängu unustanud. Roll on hetkel 245 eurtsi, ja kuna nagunii mängin ainult daalalaudades, siis peaks sellest piisama, et uuesti NL10-t proovida. Kui peaks tagasi 200 euro peale langema, kolin limiidis alla tagasi.

Mis isiklikku ellu puutub (noh, ma olen nagunii seda päevikut siin ju eraeluliste seikadega vürtsitanud) siis poiss on praegu juba üle kahe nädala olnud emaga Soomes. Näen last ülepäeviti skype vahendusel. Nii kümne minuti kaupa. Selle nädala lõpus tulevad nad tagasi ja jäävad kauemaks Pärnusse. Eks ma siis saan temaga jälle maurata. Pask olukord aga katsun selja sirgu ja pea püsti hoida.