Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 16, kokku 145 EsimeneEsimene ... 614151617182666116 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 301 kuni 320, kokku 2882
  1. #301
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Huvitav huvitav mis script, kas kasutate mingit robotit (keelatud)? Sheriff palun vaata üle, ALARMA!
    sa oled asjadest valesti aru saanud ... tegu siiski money printing scriptiga :D

  2. #302
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    1000 kätt lebo teha ju ma 5 päevaga lasknud 6 laual 20 000 kätt rahulikult

  3. #303
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    You-You, Nozzu on nüüd tagasi
    Isvenite, ma vahepeal magasin

    Tegelt umbes nii oligi. Laupäeva õhtul sai sotsiaalne oldud ning kahepeale pudel shampat, 0,7 viski ja toopide kaupa mingit muud kraami sisse kallatud. Jube. Igatahes selle nahka mu pühapäev läks. Hea, et täna hommikuks kaineks sain

    Mitte, et ma nüüd siin kelgiks, kui äge ja cool ma olen, et ma joon aga noh, see on lihtsalt selline offtopic lisaväärtus päevikule.

    Anyway, täna siis + 3.27 eurtsi. Peab meeldima. Vist.

    Enim kaotanud:

    Kohe sessi alguses sain sellise...eee..cooleri. A noh, juhtub.
    Vastane: 27 kätt ja 40/8


    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    7 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Nather123 ($4.36)
    UTG+1 Gandalf_PK ($5.66)
    MP Nozzu ($5.39)
    CO Andpuk ($2)
    BTN Mallapitt ($4.15)
    SB DasJulchen85 ($3.85)
    BB varuko7 ($5.72)

    Pre-Flop: ($0.07, 7 players) Nozzu is MP J J
    Nather123 calls $0.05, 1 fold, Nozzu raises to $0.25, 2 folds, DasJulchen85 calls $0.23, 1 fold, Nather123 folds

    Preflop:....

    Flop: 6 4 10 ($0.60, 2 players)
    DasJulchen85 bets $0.15, Nozzu raises to $0.45, DasJulchen85 calls $0.30

    Flop: Mai tea, see tema donk oli nii väike, et lubas mul uskuda, et mu ülepaar on endiselt hea. Sestap raise.

    Turn: 5 ($1.50, 2 players)
    DasJulchen85 checks, Nozzu bets $0.70, DasJulchen85 calls $0.70

    Turn: Tõi küll mingi reatõmbe lauale aga põhimõtteliselt plank ikkagi sest vaevalt, et vastane mu flopiraise 23 või 78 ära callis. Pigem panin ta mastitõmbe ja Tx peale. Aga ilmselt oleks pidanud suuremalt panustama siin. Noh, mingi eurtsi. Ses mõttes nats valesti mängitud.

    River: 6 ($2.90, 2 players)
    DasJulchen85 bets $0.30, Nozzu calls $0.30

    River: Novot. Siin on jälle selline situatsioon kus vastane betib ilgelt vähe võrreldes poto suurusega. Kuidas ma sain siin foldida kui ma olin ta pannud Txi peale? Hää küll ta võis masti kah täis saada aga ikkagi. Kui 3 eurosesse potti panustatakse 30 senti, siis ju võib oma ülepaariga ära callida. Enamgi veel - peaks raisema :) A noh....raise oleks siin ilmselt tõesti ainult parem käsi ära callinud.

    ( Click to show/hide )



    Enim võitnud

    Vastane: 7 kätt 43/29

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG r3v3r3n6o ($5.44)
    UTG+1 handyprince ($3.81)
    MP1 Gittes999 ($2.05)
    MP2 racasan1 ($0.80)
    CO ahhoo ($6.31)
    BTN SDAwin ($2.05)
    SB daz1000 ($4.95)
    BB Nozzu ($5.17)

    Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is BB K A
    1 fold, handyprince raises to $0.10, 4 folds, daz1000 calls $0.08, Nozzu raises to $0.40, handyprince calls $0.30, daz1000 folds

    Preflop:

    Flop: A 10 3 ($0.90, 2 players)
    Nozzu bets $0.60, handyprince raises to $1.20, Nozzu goes all-in $4.77, handyprince goes all-in $2.21

    Flop: Tea, kas mängisin üle kah selle? Ses mõttes, et bet on ok aga siis raise peale shoveda. Ma ei tea...samas vastase pre-flop hädise tõste põhjal olin suht kindel, et mu vastas on lihtsalt nõrk äss ja ma ei saa siin tema raise peale maha visata oma TPTK. Ja kuna oli selge, et fish oma ässast nagunii ei loobu, siis võis siin suht julgelt veelkord üle tõsta ja ega ma ju eriti väiksemat tõstet nagunii teha poleks saanud.

    Turn: 5 ($9.08, 2 players, 2 all-in)

    River: 10 ($9.08, 2 players, 2 all-in)

    ( Click to show/hide )



    Sellised lood ja käed siis.

    P.S Ärge saage mu sissejuhatavast tekstist valesti aru. Ma ei joonud mitte naisega kahepeale seda kogust alkoholi ära.

  4. #304

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Esimeses käes on flopi tõste väga väike, see polegi tõste nagu, hoopis mingi sitakäkk vilets ja halb c-bet. Turni bet on ka väike. Teine käsi on tip-top.
    Viimati muudetud taipupole poolt : 19.12.11 at 22:31

  5. #305
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Esimeses käes on flopi tõste väga väike, see polegi tõste nagu, hoopis mingi sitakäkk vilets ja halb c-bet. Turni bet on ka väike. Teine käsi on tip-top.
    Noh, ma ei tea - kolmekordne ületõste flopil ja pool potti turnil. Mahub soovituslikesse raamidesse küll.
    Ehkki möönan, flopil oleks võinud teha pot-size raise ehk siis 1.05. Ja vastavalt siis rohkem ka turnil.

  6. #306

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Noh, ma ei tea - kolmekordne ületõste flopil ja pool potti turnil. Mahub soovituslikesse raamidesse küll.
    Ehkki möönan, flopil oleks võinud teha pot-size raise ehk siis 1.05. Ja vastavalt siis rohkem ka turnil.
    Mis kolmekordne ületõste flopil? Kui oleks 0,05 senti panustanud, siis oleksid 0,15 tõstnud või? Vaata ikka poti suurust natuke. 0,75 on seal täielik miinimum ja vabalt võib ka sutsu rohkem. Ja turnil saanuks otsustada, kas mängime stackidele. Idioodi vastu muidugi mängime.
    Viimati muudetud taipupole poolt : 20.12.11 at 06:55

  7. #307
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Mul on mingi oktoobrikuine graph(seesama mis blogis oli nagu tähelepanelikud lugejad märkisid :) ), kus on kõik sel aastal, ehk siis vist alates septembrist mänmgitud käed.



    Lifteme andmed on laiali erinevate arvutite ja andmebaaside vahel nii, et neid mul raske kokku kraapida. Triobeti mingit esimest 60 daala mis sai läbisegi mingite boonustega ja freerollidega kokku kraabitud ei ole üldse kusagil andmebaasides kuna ma ei saanud HeM-i esiti seal tööle.

    A noh, ilmselt olen omadega enam-vähem nullis.
    pane pilt kus ka non showdown ja showdown winnings peal , soovitaks madalas limiidis rohkem agresiivsust näidata ja rohkem valuet võtta. kui betid siis atleast 75% pangast või isegi pot, sest villased maksavad nagunii ja sa tahad juba turnis nutsiga stackide peale mängida ju :)

  8. #308
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ok, täna siis reality check - iga päev ei saa kah võita.

    Esimese käega sain plussi aga siis sukeldusin kohe miinusesse ja vajusin sellise ilusa, sujuva kaarega kuni - 5ni. Ja siis tõusin pea sama elegantse kaarega ülespoole. Kahjuks pinnale ei jõudnud. Sessi lõpuks seis:-3.06 euri.

    Suht kahtlast mängu tegin kah täna :S

    Enim kaotanud käsi:

    Vastane: 24 kätt 100/42


    €0.02/€0.05 No Limit Holdem
    7 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Wieselich (€7.98)
    UTG+1 SirBukka (€5.72)
    MP xDavidOmegax (€5)
    CO Nozzu (€5)
    BTN kaskasQ (€4.73)
    SB awita777 (€5.47)
    BB punios (€5)

    Pre-Flop: (€0.07, 7 players) Nozzu is CO K A
    1 fold, SirBukka raises to €0.14, 1 fold, Nozzu raises to €0.45, 1 fold, awita777 calls €0.43, 1 fold, SirBukka folds

    Preflop: pole vist midagi öelda.

    Flop: 7 J K (€1.09, 2 players)
    awita777 checks, Nozzu bets €0.70, awita777 calls €0.70

    Flop: Standard bet, umbes 2/3 potist. Call on kena.

    Turn: 4 (€2.49, 2 players)
    awita777 bets €0.60, Nozzu calls €0.60

    Turn: Jumala imelik donk vastaselt. Läks 74 mängima? No ei tea. Ei hakka igaks juhuks raisema, äkki sai K kõrvalt hoopis neljale pihta, mis tundub loogilisem. A showdown valuet mul nagu on, ei hakka hullama.

    River: 4 (€3.69, 2 players)
    awita777 goes all-in €3.72, Nozzu folds

    River: No WTF? Shove? Ikkagi sai neljale turnil pihta? Krt, TPTK ga see ära callida...kahtlane. Tundub monster olevat. Vastane lükkas nii suurelt seetõttu, et mõtles, et kui ma flopil panustasin ja turnil callisin, siis ju mul on midagi, mida ma maha panna ei suuda. Aga näe - suutsin.

    [
    ( Click to show/hide )



    Enim võitnud

    Vastane 10 kätt 50/30

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Xen1um ($2.07)
    UTG+1 selewar89 ($2.48)
    MP1 Mário10 ($7.88)
    MP2 Jhpuba ($5.34)
    CO xx_dfr_xx ($2.16)
    BTN rollka27 ($3.77)
    SB Mr Ouskan ($2)
    BB Nozzu ($5)

    Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is BB J J
    5 folds, rollka27 raises to $0.15, 1 fold, Nozzu calls $0.10

    Preflop: Hmmhh...oleks vist pidanud raisema. Aga samas, tundmatu vastane(sess esimene käsi) ja see oleks tundunud kuidagi blindi kaitsmise katsena ja kui tal oleks mingi hea käsi, siis oleks tema omakorda reraise teinud ja siis ma oleks poistega pidanud nupud sisse panema. Ei tihanud.

    Flop: 8 Q J ($0.32, 2 players)
    Nozzu bets $0.20, rollka27 calls $0.20

    FLop: Siin tegin vist teise vea. Oleks pidanud laskma vastasel bettida.

    Turn: 5 ($0.72, 2 players)
    Nozzu bets $0.40, rollka27 calls $0.40

    Turn: Ok, kuna ta mu flopibeti ära callis, siis sai tõenäoliselt mutile pihta ja kuna turn midagi ei muutnud, siis callib ta mu turni beti kah ära. Nii ma mõtlesin, ja nii läks.

    River: 9 ($1.52, 2 players)
    Nozzu bets $1, rollka27 calls $1

    River: Ei tahtnud väga palju panustada ja vastast potist minema ehmatada. Ja plaan läks läbi - sain oma calli. Selgus, et vastasel on kerge vaimne puue - tema vastu oleks võinud ka pre-flop AI minna.

    ( Click to show/hide )

  9. #309
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kas Sa oled ka üks naiskasutajatest?

    Kuidagi väga tussult mängitud need käed.

    Esimene 3bet potis sellise venna vastu üsna kuival boardil elusees ei foldiks TPTK. 3bet võiks ka suurem olla.

    Teises käes väga drawine board ja beti ikka mehiselt potsizebetid.

  10. #310
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    AK käsi, minu arust väga insta call. Ei vaevu isegi mingile käele vastast panema, kindlasti mitte 4 peale.

  11. #311
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    See limiit ei saa ometi ju sind nii pussy-ks muuta...

    Eelkõnelejatega 100% nõus, rohkem valuet pead võtma ja kindlasti sellisel boardil AK-d maha ei viskaks...

  12. #312

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    jeebus küll. mida ma üks postitus tagasi alles kirjutasin. hommepäev sessitama ja karjuma.

    JJd ei hakka isegi kommenteerima.

    Mis see on sul mingi "risti vastupidi õpetatule" päev vää?

  13. #313
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Nõus. Suht piinlik päev jah. Need polnud siin isegi vist mitte kõige piinlikumad momendid.

  14. #314

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    soovitan mitte tähele panna kaudset üleolekut nendes vastustes. vapsik nullis enda credibility minu silmis sellega, et süüdistas avalikult, et "kas te olete pimedad? pokkerisheriff on oma nime Codecci teema järgi võtnud Codecci kiusamiseks!" ja siis kui tuli aeg näidata kuidas see võimalik on kui ma olin foorumi kasutajaks registreerunud enne kui Codecci üldse selle teema tegi, siis oli tal suu m*nni täis (oli vait ja ei osanud kuidagi adekvaatselt põhjendada kuidas see võimalik on). taipupolest muidugi kena, et ta sind aitab, aga ta võiks avalikkuse ees sinuga vähem isatseda - taipupole, saa aru, et sa võid olla temast (ja minust) parem mängija ja päriselus võite te olla sõbrad või midagi, aga praegu see "jeebustamine" näeb välja umbes nagu ülemus alluvat oskamatuses süüdistaks klientide silme all (neljasilma all võite nii rääkida, aga avalikus foorumis väldiks seda kuna see pole viisakas Nozzu suhtes). Nozzu, jah, võib-olla sa ei mänginud neid käsi ideaalselt, aga tegid seda nii hästi kui oskasid (ja sa paraned pidevalt) ja ei vääri sellist üleolevat käitumist. edu!

  15. #315
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Jah, kaua selline räige ülbamine veel kestab? Raudselt lööksite Nozzut isegi jalaga kui saaks. Pokkerisheriff modeks!

  16. #316
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Thats getting creepy!

  17. #317
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    hoopis mingi sitakäkk vilets ja halb c-bet
    pakun veel variante:

    õudsalt nadi ja tülgastav 4-bet
    pasanteeriast väljaimetud rõve PF raise
    täiega anuusi lendav fakin donkbet

  18. #318
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    tulen sinu limiiti ja barreldan iga käsi 3 streeti ja saan su iga kord second nutsilt maha
    praegu jääb küll selline mulje :/

  19. #319

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    lol at sheriff.tõsiselt naq.nõus Pokega.natuke hirmutav juba kui level ei ole.IRL ei julgeks sinuga kohtuda igatahes:D

  20. #320
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
    lol at sheriff.tõsiselt naq.nõus Pokega.natuke hirmutav juba kui level ei ole.IRL ei julgeks sinuga kohtuda igatahes:D
    Vaata mõned osad võsareporterit ja siis ilmselt ei tundugi nii võimatu, et sheriff polegi level

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES