Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2882

Hübriidvaade

  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Vana ikka ei pidanud vastu ja lasi endale selgeks teha, et tal on seda veepuhastusjaama hädasti vaja. Isegi see ei pannud teda ümber mõtlema, et ta kaasale üldse ei mekkinud see puhastatud vesi, mida müügimehed proovida andsid.
    Taat maksis 300 euri tüüpidele peopeale ja kirjutas alla, et ülejäänu tasub 24 tunni jooksul arvele pärast seda kui agregaat kraani külge ühendatud.
    Vana õnneks ei saanud paigaldaja oma tööga hakkama ja midagi läks nii nihu, et terve köök oli vett täis. Torumees tõmbas kaabet ja jäi kokkuleppe, et tuleb homme, ehk siis täna tagasi.
    Kui ma siis täna hommikul vanale helistasin, tunnistas ta üles, et lasi jah ennast pehmeks rääkida aga pärast mõtles ümber ja enam ei taha seda massinat. Et härrad tulevad kell 13 masinat parandama, et tulgu me kah siis kohale. Läksimegi.
    Tüüpide ilmed olid ikka muhedad kui neid lisaks vanapaarile võttis korteris vastu ajakirjanik ja fotograaf. Aga ma pean neile au andma, nad kogusid end sekundite jooksul. Igatahes vanale lubati, et kui ta tõepoolest imemassinat ei taha, siis antakse talle raha tagasi. Lähima kuu jooksul. Kummaline eks, vanalt endalt nõuti 24 tunni jooksul arve tasumist.

    Ahjaa, täna lisandus pokkerikontole +8.41 €

    Vähemalt samapalju kui see 8 eurtsi, teeb mulle rõõmu aga see, et mu tagasihoidlik päevaraamat jõudis täna foorumi kõigi aegade teemade loetavuse pingereas TOP100-se.
    "Palju õnne mulle teie kõigi poolt," nagu kunagi ütles üks praeguseks orbiidilt kadunud Eesti pop-staar.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 09.02.12 at 21:46

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES