No kurja, ma kordan järjest ühte ja seda sama viga. Ignoreerin tõsiasja et preflop limp raise(isegi kui see raise on minimaalne) tähendab monsterit. Samuti mängin järjekindlalt liialt optimistlikult shortstäkkide vastu.

Tegin täna päeval ühe tunniajase sessi. Tulemus - 2.59 €. Ja just eelmainitud vigade tõttu mis ma selles, enim kaotanud käes tegin.

Panen siia kirja, ehk jääb meelde.

Vastane: 32 kätt 32/6





$0.02/$0.05 No Limit Holdem
7 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
UTG Player6 ($2.68)
UTG+1 Player7 ($2.69)
MP Nozzu ($5)
CO Player1 ($5.21)
BTN Player3 ($10.99)
SB Player4 ($5.95)
BB Player5 ($10.47)

Pre-Flop: ($0.07, 7 players) Nozzu is MP Q 10
Player6 calls $0.05, 1 fold, Nozzu raises to $0.25, 4 folds, Player6 raises to $0.50, Nozzu calls $0.25

Preflop: Mõtisklesin küll mõnda aega, kas tasub vastase limp-raise ära callida. Oleks ta teinud korraliku, kolmekordse tõste, oleks käe maha pannud aga nüüd...ok, callisin

Flop: 5 9 Q ($1.07, 2 players)
Player6 bets $1, Nozzu raises to $3.40, Player6 calls $1.18

Flop: Rõõmustasin juba, et sain kenasti pihta. Ja siis tuli potisuurune bet täiesti ootamatult. Callimine oleks siin juba mõtetu olnud - järgnevatel tänavatel oleks nagunii see euro, mis vastasel kätte jäi, sisse läinud. Seega kas fold või raise?
Biitinud oleks mind siin QJ+ kaardid ja QQ+ kaardid. Aga QJ ja QK võib välja võtta, sest nendega ta vaevalt preflop raisema oleks hakanud. Seega QQ (vähemtõenäoline) KK, AA ja AQ(kõige tõenäolisem sellest valikust). Samas mina olen siin ees mõnest keskmiseks taskupaarist nagu JJ ja TT, väiksemad taskupaarid ei tule vist arvesse jällegi. Samas kas ta oleks ikka hakanud flopil ülekaarti nähes madalamate poketitega suruma?
Ehk siis, arvestades vastase preflop käitumist oleks siin vist fold õigem olnud. Või mis?

Teisalt jälle, miks ma siis üldse preflop callisin, kui ma nüüd, top pairi hittides kaardid maha viskan...Mida ma siis ootan flopilt, kolmikut, maja, nelikut?

Ahh, ma ei tea...öelge teie.

Turn: 8 ($6.65, 2 players)

River: 4 ($6.65, 2 players)

( Click to show/hide )