Täna tegin seda, mida ma varem kunagi teinud ei ole. Mängisin suht alkouimas peaga. A see ei olnud nii, et ma jõin ennast vahvaks ja siis mõtlesin, et nüüd oleks ilgelt lahe minna pokkerit lammutama.
Mkm, mul on siin paar viimast päeva kurk valutanud ja selline noh, pea aegu palavik olnud. Täna ostsin siis enale kurgu raviks Gabrieli. Selline 45 voldine kleepuv jook -jube hästi aitab kusjuures kurguvalu vastu. Kulistasin seda paar kolm punnsuutäit sisse enne sessi. No lisaks sellele kogusele, mis ma juba varem ravi eesmärgil manustanud olin.
Räigelt uimaseks tõmbas olemise. Aga lootsin, et läheb üle. No ei läinud. Hakkasin mingeid nõmedaid liigutusi lauas tegema.
Graafik jooksis sujuvalt allapoole. Mitte küll sügavale nagu pärast selgus aga mingi 2 eurtsi miinusesse. Aga ei raatsinud veel laudu kinni kah panna. Lootsin, et hitin midagi ja saan vähemalt plusspäeva kirja.

No ja joppaski. Kavaldasin ühe fishi slowplaydes üle ja sain ta stäki endale.

Vastane: 93 kätt 30/7

$0.05/$0.10 No Limit Holdem
8 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
UTG Player9 ($14.11)
UTG+1 Player1 ($8.44)
MP1 Player2 ($9.80)
MP2 Player3 ($5)
CO Player4 ($5.54)
BTN Nozzu ($10)
SB Player7 ($7.55)
BB Player8 ($10)

Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is BTN 6 5
Player9 calls $0.10, Player1 calls $0.10, Player2 calls $0.10, 2 folds, Nozzu calls $0.10, Player7 calls $0.05, Player8 checks

Flop: 5 K 5 ($0.60, 6 players)
Player7 checks, Player8 checks, Player9 checks, Player1 bets $0.20, 1 fold, Nozzu raises to $1, Player7 folds, Player8 folds, Player9 folds, Player1 calls $0.80

Turn: 6 ($2.60, 2 players)
Player1 checks, Nozzu bets $1.35, Player1 raises to $2.70, Nozzu calls $1.35

River: A ($8, 2 players)
Player1 bets $4.64, Nozzu calls $4.64

( Click to show/hide )


Pärast seda kätt tõmbasin kaabet kah. Sain ühes lauas veel enne blindideni tiksumist AA, teises KK aga nendega tulid ainult blindid koju. Kolmandas floppasin TTga seti aga sealt ei saanud kah raha eriti.


Lõpptulemus tänaseks + 4.42€

Homme enne mängu ennast ravima ei hakka