Eelarve oli piiratud jah. Sulas oli mul kaasas 150 eurtsi (ja sellest rahast jäi veel tegelikult ülegi). Kaardipeal oli samuti mingid summad aga pidin kulutama arvestusega, et palka saan ma järgmine kord alles augusti lõpus. Seega olin kokkuhoidlik ja endale saiast-vorstist uhkemat einet ei lubanud. Mis ise valmistamisse puutub, siis seljakotis enam pudrumaterjali ning priimuse ning pottide, pannide jaoks ruumi ei jätkunud. Ja isegi kui oleks jätkunud, siis on füüsiliselt suht rakse nö. välikööki kaasas tassida.

Aga kehv lugu on nüüd see, et poeg, kurivaim, läks täna alles pool üks öösel magama. Kirjutama asusin millalgi üks läbi ning praeguseks hetkeks on neljandast peatükist vaid pool valmis ning jaks otsas. Ei hakka seda jupikest siia üles riputama. Ehk annate andeks ja kannatate teisipäeva hilisõhtuni/kolmapäeva varahommikuni:)

Ning just praegu, seda vabandust siia kirja pannes, meenus mulle, et üks mu sõpradest tahtis minuga kas teisipäeva või kolmapäeva õhtul mõne napsu teha, mis jällegi võib kirjutamisplaanid sassi lüüa. Mhh, aga igatahes on mul pool peatükki valmis ja ma lõpetan selle ära niipea kui saan. Äkki siis homme päeval kui õnnestub poiss mingi nipiga paariks tunniks magama saada.