Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2882

Hübriidvaade

  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    selles sul õigus, ma ei pannud tähelegi.

    oma sõna maksma panemine on ka see, kui hakkad asju selgeks rääkima ja suudad oma seisukohad naisele selgeks teha nii, et ta ei suru enda omasid peale.
    see, kui naine hakkab juba kooslemise algul mingeid ultimaatomeid esitama, mitte ei räägi ja ei põhjenda mõistlikult(ja mees kuulab kõrvad norus), siis selles supist head nahka ei saa. trust me.
    Ma olen ju sellega nõus. Jassi kommentaari läbi lugedes, tundus mulle, et sõna maksma panemine on arvamuste, vaadete, nägemuste jms. peale surumine ehk ainult mehel on ainult üks ja õige maailmaavade, mis ei ole tõsi. Nozzu case ma ei viitsi üldse arutadagi - sellised ultimaatumid ei vääri aja kulutamist.

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Nozzu case ma ei viitsi üldse arutadagi - sellised ultimaatumid ei vääri aja kulutamist.
    Jap, mulle meeldiks samuti, kui me/te seda teemat (kelle sõna maksab, kelle jalas peavad olema püksid, kas on kahepeale üks paar pükse jne? ) käsitleks laiemalt, mitte ei keskenduks minu personaalküsimusele :)

    Siiski, oma naise kaitseks ütlen veel ära, et ta ei esitanud tegelikult niimoodi järsult, vastu vaidlemist mitte sallivalt, ultimaatumit vaid põhjendas üsna pikalt, miks talle ei meeldiks koos elada elukutselise pokkerimängijaga (tal on tegelikult ka varasem isiklik kooselu kogemus mehega, kes korraldas Tallinnas mänge). Küll aga ei ole tal midagi selle vastu, et ma päevas pühendan mõned tunnid mängule, mängu õppimisele jne. See on ka tema silmis igati OK ja ta ei ole mingi põhimõtteline pokkeri vastane ega pea mängijaid haigeteks sõltlasteks ja gämbleriteks.

    Samuti ei keelanud ta mul hakata elukutseliseks. Lihtsalt ütles, et tema läheks sellisel juhul (kui pokker muutuks mulle tähtsamaks kui kõik muu) ära. Ja see on tema õigus.

    Ilmselt poleks ma pidanud üldse seda "ultimaatumi teemat" siin tõstatama aga kuna laudades toimuvast pole mul viimasel ajal suurt miskit rääkida, siis lootsin väikese provokatsioongia päevikusse natuke (keskust)elu tuua. Ja sain mis tahtsin.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 05.12.12 at 10:58

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES