Olen nõus, et coachiga töötades saab välja juurida just mulle iseloomulikud vead ja seeläbi mängu kvaliteeti muuta.
Noh, umbes nii, nagu Taipupole andis mulle tublisti juurde mängu tunnetamise poole pealt - enne seda olin mänginud jäigalt tabeli järgi, ent tema sundis mind need minema viskama.
Nii nagu pasitlaa ja konso õpetasid mind statte jälgima ja neid ära kasutama. Ma ei mäleta täpselt kumb mida aga oli vist nii, et Pasitlaa limp-foldi (mida ma ei kasuta tegelikult täna) koos fold to c-betiga ja konso vastase 3beti suurust vs fold to 4bet, mida ma siiani kasutan ja olen korduvalt näinud, et see töötab.
Samuti õpetas konso mulle vpip põhjal laudu valima ja tiles (või oli see stack - igatahes nõnda, et lauad jooksevad üksteise peale diagonaalselt alla) mängima. Jällegi, tänaseni käin tema õpetuse järgi.
Kõik see on mind tublisti aidanud. Jah seda kindlasti. Aga ometi toetub see info ikkagi sellele, mis ma olen foorumitest ja raamatutest lugenud ja õppinud. Nii, et päris nii ei saa öelda, et lugemine pole mind aidanud ega ilmselt ei aita kah.