Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 122, kokku 145 EsimeneEsimene ... 2272112120121122123124132 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 421 kuni 2 440, kokku 2882
  1. #2421
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
    Nozzu: Loen su päevikut ja ikka imestan. Oled nii pikalt NL10 ju lasknud ja ei saa mina aru, kuidas sul ikka scared money tunne peal on ehk siis võidad stacki ja soovid quitida. Sul on niigi piiratud aeg mängimiseks ju. Kasuta seda siis ikka maksimaalselt ära. Edu tegemistes
    Tead, asi polegi niivõrd mitte scared moneys (olen nii sügaval NL10s, et võin lubada endale ka paarkümmne BI kaotust) kuivõrd soovis saada positiivne emotsioon ja energialaks plusspoolel lõppenud sessist. See teeb mul kuni järmise sessini tuju heaks :) Täpselt sama kauaks jääb mind aga painama kaotatud sess.

    Noh, ja kui ma olen juba buy inniga plussis, siis sellest piisab, et positiivne doos kätte saada. Muidugi võib ajapikku tekkida resistantsus ja mul on vaja järjest enam BI, et sama fiilingut saada.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 20.03.13 at 13:19

  2. #2422

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Tead, asi polegi niivõrd mitte scared moneys (olen nii sügaval NL10s, et võin lubada endale ka paarkümmne BI kaotust) kuivõrd soovis saada positiivne emotsioon ja energialaks plusspoolel lõppenud sessist. See teeb mul kuni järmise sessini tuju heaks :) Täpselt sama kauaks jääb mind aga painama kaotatud sess.

    Noh, ja kui ma olen juba buy inniga plussis, siis sellest piisab, et positiivne doos kätte saada. Muidugi võib ajapikku tekkida resistantsus ja mul on vaja järjest enam BI, et sama fiilingut kätte saada.
    Siin on juba siis minu arvates suured mindseti probleemid. Sellise suhtumise ei saa pokkerit lihtsalt mängida. Kuniks teed sina head mängu, on kõik hästi ja tuju peaks hea olema ju, olenemata tulemusest. Kui lõpetad miinuses ja tegid ise kõik õigesti ja said mingi lambi cooleri ja sess on veidi miinuses, siis ei tasuks küll lasta sellel end painata.

    Näita volüümi ja ära lõpeta peale teise stacki saamist, muidu jäävad sellised sessid sul igavesti tulemata ja nendest veel paremad:


  3. #2423
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    .. või tee video, kasvõi 20-30 minutit koos jutu ja aruteluga probleemsetest kohtadest (kui juttu lisada ei oska, pole hullu). Siin on piisavalt nl25 biitijaid, kes vb aitaks põhimõtte pärast juba.

    --> mina lindistaks 4-5 20...30-minutilist lõiku-sessi. Kõige hullema sessi osas küsiks nõu, kaotada pole midagi.

    Nozzu, Sa tahad liiga palju sesse võita. Sinu praeguse volüümi juures (10-15 k kätt kuus) ei ole puht matemaatiliselt (tulemuste varieerumine, dispersioon) võimalik nl10s võita igat sessi. Kaotamine käib asja juurde.

  4. #2424
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Ei saanudki praegu aru, kas video tegemise soovitus oli mulle või Majandajale. Aga ilmselt kehtib see mõlemi kohta :)
    Ma kunagi isegi korra üritasin camtasiaga videot teha aga eelkatsetuste käigus selgus, et arvuti kippus hanguma ja sinna see jäi. Ent kui ma nüüd ei eksi, siis oli mul toona veel vana ront läppar. Nüüd on tehnopark vetis uuenenud - äkki õnnestub.

    Vaatan, kui mõnikord lapsevaba õhtu on (Jap, lapse ema soome avantüür on läbi ja poiss (mitte tema ema)on juba enam kui kuu minu juures elanud, mille üle on mul ääretult hea meel.), siis katsun ehk teha.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 20.03.13 at 21:14

  5. #2425
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Nozzut pidasin silmas

    Need settingud, rohkem ei oska hetkel.
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post487545

    Kui arvuti välja ei vea, keera taskmanagerist vunki juurde (Set priority above normal, win XP), w7 korral vist ei saanud nii lihtsalt. Pane kõik muud asjad kinni eelnevalt.

    XP: Taskmanagerist maxi peale (Realtime) ära pane alguses kohe, võib kokku joosta. Testi, vb praeguse uuema arvutiga pole üldse vaja.
    Viimati muudetud p0l1 poolt : 20.03.13 at 23:34

  6. #2426

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Mina ka raiseks seda QJ. For value.

  7. #2427

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    See video teema igati kasulik soovitan ka. Ise teinud lihtsalt video ilma hääleta ja katsunud ära unustada, et lindistab. Tihtipeale juhtub mul vähemalt see, et kui pean seletama ka hakkama, siis mäng muutub ning ei langeta samu otsuseid, mis muidu teeks ja seega ei saa päris leakidele pihta. Hääleta peaks vähem resurssi ka nõudma ja lihtsam teha, mängi nagu tavalist sessi, lihtsalt taustal progre lindistab ning kui õhtul mängid, siis kohe hea ööseks renderdama jätta.

    PS. Kui ööseks renderdama jätad kontrolli, et windows update mingit restarti teha ei taha, mul korduvalt mitu tundi tööd nii raisku läinud.

  8. #2428
    FPP Pro
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    214

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Analoog ajaloost, kaks suurt meest, Robert Falcon Scott ja Roald Amundsen. Aasta 1911, Antartika. Esimesel kasutada tolle aja tipptehnoloogia. Teisel suhteliselt primitiivsed vahendid. Esimene seab endale eesmärgiks - kui ilm on ilus, kõnnib ta varavalgest hilisööni; kui ilmaolud on rasked , siis teeb ta puhkepäeva ja ootab kuni ilm paraneb. Teine seab eesmärgiks ükskõik mis ka ei juhtuks päevas läbida 32km. Esimene kirjutab päevikusse, täna oli ilm halb ja olime laagris. Teine kirjutab päevikusse täna oli lihtsalt s**t päev. Teine jõuab lõpuni, eluga. Esimene sureb...

  9. #2429
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Nozzu, kui sul bankroll on hea, aga scared money, siis miks sa üldse vaatad palju sul sessiga + - jäi.
    Mind näiteks hakkas häirima kui ma nägin lobbys kui palju mu bankroll on ja lihtsalt võtsin maha selle sealt. Samamoodi ei vaadanud PT´st sessi tulemust. Oluliselt mugavam on mängida kui ei tea täpselt kuidas läheb ja igat senti ei loe.

  10. #2430
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Väga lahe paralleel, Cremer. Sain poindist aru :)
    Mis bankrollipiilumisse puutub, siis ka mina hoidun sellest. Vaatan alles kuu lõpus ja kui vahepeal olengi läbi cashier keskkonna Pokerstarsi nännipoodi läinud, siis olen bankrolli seisust püüdlikult mööda vaadanud.

    Video katsun ära teha millalgi järgmisel nädalal. Võib-olla on jah lihtsam, kui ma peale ei loe kuigi ma eilsel sessioonil mõttes juba kommenteerisin oma liigutusi. Samas kaasnes sellega tõesti mõningane fancy play sündroom :)
    Sel nädalalõpul mängida ei saa, kuna pean värskelt kaitseliitu astununa osalema sõduri baaskursuse koolitusel, mis mul, ajateenistusse mitte läinud mehena, tegemata on.

  11. #2431
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Kaks rõvedat foldi tänasest päevast. Andke hagu, mehed, andke hagu.

    Laud on lihtsalt nii räige:

    Vastane 10/7 agression 1.6

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player9 ($1.76) 18bb
    UTG+1 Player1 ($20.05) 201bb
    MP1 Player2 ($10.34) 103bb
    MP2 Player3 ($10.66) 107bb
    CO Player4 ($10) 100bb
    BTN Player5 ($4.47) 45bb
    SB Nozzu ($10.33) 103bb
    BB Player8 ($10.76) 108bb

    Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is SB J J
    3 folds, Player3 raises to $0.30, 1 fold, Player5 calls $0.30, Nozzu calls $0.25, 1 fold

    Flop: 10 8 9 ($1, 3 players)
    Nozzu checks, Player3 checks, Player5 checks

    Turn: J ($1, 3 players)
    Nozzu bets $0.70, Player3 goes all-in $10.36, Player5 folds, Nozzu folds

    Final Pot: $2.40

    Player3 wins $21.61 (net +$10.95)

    Player5 lost $0.30
    Nozzu lost $1


    Ja selles käes ma rikkusin lubadust, mis ma Rankale ja kõigile teistele päevikulugejatele andsin: 3bet potis ülepaari maha ei viska.
    Aga vastaselt (48/9 agression 1.9 - järelikult tõmmetega ei pushi, eks) check-raise. Ma tean küll, et ta ranges on ka AK, mis preflopis oleks võinud nõnda mängida aga ka QQ (pigem kahtlustasin seda) ning isegi QK. Igatahes, poleks seda mutti laual olnud, ma oleks rõõmsalt callinud.

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player6 ($3.88) 39bb
    UTG+1 Player7 ($16.98) 170bb
    MP1 Player8 ($10.63) 106bb
    MP2 Player9 ($13.19) 132bb
    MP3 Nozzu ($10.15) 102bb
    CO Player2 ($9.22) 92bb
    BTN Player3 ($4) 40bb
    SB Player4 ($10.01) 100bb
    BB Player5 ($7.96) 80bb

    Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is MP3 A A
    3 folds, Player9 raises to $0.20, Nozzu raises to $0.90, 4 folds, Player9 calls $0.70

    Flop: Q 3 K ($1.95, 2 players)
    Player9 checks, Nozzu bets $1.30, Player9 goes all-in $12.29, Nozzu folds

    Final Pot: $4.55

    Player9 wins $26.33 (net +$13.14)

    Nozzu collects $0.00 (net -$2.20)

  12. #2432

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Oi kui halb see fold tundub. Eriti veel peale seda, kui vastane ck-shoveb. Sellise mänguga sa ei jõua mitte kuhugi. :/

  13. #2433
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Ei ole midagi halb fold- kui Nozzu oleks selle käe võitnud, oleks ta ju insta lauad kokku pakkinud ja mängimise lõpetanud. Vot nii ei jõuaks mitte kuhugi. Aga tegelt QQ,33,AKs,KQs,JTs,AKo,KQo vastu on meil 46%, BE calliks vaja 41,5. Mis ta nüüd ikka nii halb, no jäi 9bb saamata, biig diil.

  14. #2434
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    ehk siis kui ta biidib 4-5bb/100le siis see on 200 kätt ehk ca pool sessi nozzul

  15. #2435
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Mnjaa, selliste juhtumite pärast ma otsustasingi Kaitseliidus relvaloa ära teha.
    viitsi, räägi sellest lähemalt? endal ka tiksus mingi hetk selline mõte

  16. #2436
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    JJ fold on timm, AA aga katastroof. tee endale selgeks, mida tähendab AF ja kuidas see leitakse. Ja peamine - mille poolest erineb vpip 50 af2 vs vpip12 af2. Glglgl!

  17. #2437

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    JJ fold on timm, AA aga katastroof. tee endale selgeks, mida tähendab AF ja kuidas see leitakse. Ja peamine - mille poolest erineb vpip 50 af2 vs vpip12 af2. Glglgl!
    Tere pastilaa

    Kas pead oluliseks statiks lauas AF ?

  18. #2438
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    viitsi, räägi sellest lähemalt? endal ka tiksus mingi hetk selline mõte
    Kuna kaitseliitlasele on relvaluba kohustuslik, nagu väitis kaitseliidu Pärnumaa maleva relvur, siis on tehtud selles süsteemis relvaloa taotlemine äärmiselt lihtsaks võrreldes tsiviilsüsteemis relvaloa hankimisele, kus peab põhimõtteliselt nagu ma kuulnud olen, relvaseadust koma pealt peast teadma - kirjutad ühe sõna valesti ja aidaa - uus eksam (eks riik tahab kah ju lõivu koguda).
    Kaitseliidus aga koosneb eksam viiest piletist, igas ühes kümme valikvastustega küsimust. Küsimused on nii lihtsad, et neile vastamiseks ei pea tegelikult isegi relvaseadust lugenud olema, piisab kui evida natukene nö. common sensi.
    Lisaks teoreetilisele osale tuleb sooritada ka proovilaskmine. See loetakse sooritatusk kui sa tabad 25 meetri pealt kolmest lasust kolm. Märklauda, mitte kümnesse vms.

    Nüüd, mis on oluline: kaitseliitlane saab oma relva võtta kas kaitseliidu relvaregistrisse või politsei relvaregistrisse. Kui sul on soovi relva kaasas kanda, siis tasub relv võtta kindlasti arvele politseiregistris, kuna kaitseliiduregistris olevat relva tohib kaasas kanda ainult teenistuslikul eesmärgil. Ehk siis näiteks laskeharjutustele minnes või sealt tulles. Politseiregistris olevat relva, kui su relva soetamise eesmärgiks on enda ja oma ligemeste kaitse, võid aga alati kaasas kanda. Muidugi järgides mõningaid reegleid. Relva peab kandma varjatult, relva ei tohi kanda avalikel üritustel ega alkoholi joobes. Võimalik, et mõned piirangud olid veel aga neid ma peast praegu ei mäleta.
    Kaitseliidu kaudu relvaloa tegemise eelis on ka see, et ei pea riigilõive tasuma. Küll aga pead relva soetamiseks võtma artliku tõendi, et sa ikka terve oled. Sellest tõendist, mis arst väljutab selleks, et sa üldse saaksid kaitseliitu astuda, ei piisa.

  19. #2439
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    päris huvitav. kui viitsid veel vastata, siis miks kaitseliidus oled? mis seal tegema peab ja mis sa reaalselt teed?

  20. #2440
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    päris huvitav. kui viitsid veel vastata, siis miks kaitseliidus oled? mis seal tegema peab ja mis sa reaalselt teed?
    Selle kaitseliiduga on nõndaviisi, et mina, kes ma ajateenistusse ei läinud ja ennast ka väga suureks patrioodiks ei pea, sattusin sinna päris juhuslikult. Või noh, üks asi viis teiseni. Nimelt hakkas üks mu sõber kaitseliidu ajakirjas "Kaitse Kodu" toimetajaks. Tüübil oli vaja, et keegi aitaks tal ajakirja täita. Ja kuna rahh, mis nad maksavad, on suht OK, siis ma nõustusin. Mingi aeg aga hakkas tunduma, et organisatsiooni liikmenda on mul äkki neid lugusid lihtsam teha. Mistõttu sai siis läinudaasta suvehakul liitu astutud.
    Aga kuna mul kaitseväes ajateenistus läbimata, siis ma teemast suurt midagi ikka ei jaganud. Jällegi veits kummaline olukurd, eks. Mistõttu paningi end sõduri baaskursusele, kirja. Seal siis räägitakse ja harjutatakse 5 kuu jooksul ühe nädalalõpu kaupa kuus läbi kõik see, mille ajateenijad saavad vist esimese kahe kuuga. Nüüd ongi mul jäänud vaid kaks nädalalõppu. Aprillis kolmeks päevaks metsa ja mais siis lõpurännak. Selle sama baaskursuse raames on mul ka aprilli lõpus võimalus relvaeksam teha.

    Aga amet on mul kaitseliidus uhke: Kaitseliidu Pärnumaa maleva lahingkompanii tagalajuhtimisstaabi kirjutaja :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES