Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 99, kokku 145 EsimeneEsimene ... 4989979899100101109 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 961 kuni 1 980, kokku 2882
  1. #1961
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Terve aeg sõid ja jõid saia, vorsti, snicersit ja külma lahustuvat kohvi? Ise ei valmistanud midagi või kuskilt mingit head kehakinnitust ei võtnud?

  2. #1962
    Grinder Kasutaja isenseven avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    598

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Mõnus lugemine tõesti!

  3. #1963

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas widescreen Vaata postitust
    Terve aeg sõid ja jõid saia, vorsti, snicersit ja külma lahustuvat kohvi? Ise ei valmistanud midagi või kuskilt mingit head kehakinnitust ei võtnud?
    Eelarve oli ju piiratud.

  4. #1964
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Eelarve oli piiratud jah. Sulas oli mul kaasas 150 eurtsi (ja sellest rahast jäi veel tegelikult ülegi). Kaardipeal oli samuti mingid summad aga pidin kulutama arvestusega, et palka saan ma järgmine kord alles augusti lõpus. Seega olin kokkuhoidlik ja endale saiast-vorstist uhkemat einet ei lubanud. Mis ise valmistamisse puutub, siis seljakotis enam pudrumaterjali ning priimuse ning pottide, pannide jaoks ruumi ei jätkunud. Ja isegi kui oleks jätkunud, siis on füüsiliselt suht rakse nö. välikööki kaasas tassida.

    Aga kehv lugu on nüüd see, et poeg, kurivaim, läks täna alles pool üks öösel magama. Kirjutama asusin millalgi üks läbi ning praeguseks hetkeks on neljandast peatükist vaid pool valmis ning jaks otsas. Ei hakka seda jupikest siia üles riputama. Ehk annate andeks ja kannatate teisipäeva hilisõhtuni/kolmapäeva varahommikuni:)

    Ning just praegu, seda vabandust siia kirja pannes, meenus mulle, et üks mu sõpradest tahtis minuga kas teisipäeva või kolmapäeva õhtul mõne napsu teha, mis jällegi võib kirjutamisplaanid sassi lüüa. Mhh, aga igatahes on mul pool peatükki valmis ja ma lõpetan selle ära niipea kui saan. Äkki siis homme päeval kui õnnestub poiss mingi nipiga paariks tunniks magama saada.

  5. #1965
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kiidan samuti kogu ettevõtmist!

  6. #1966
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tee nii kudas jõuad, ära kvaliteedilt järgi lase. Pokkerit ei mängi enam üldse? Ma arvan, et paljud oleksid sind nõus aitama :D

  7. #1967

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ja seda ka, et kui teised kiidavad, siis mitte ära ainult kvaliteedilt alla lase, aga üle ka pinguta. proovi üsna samas stiilis kõige esimese kirjutisega jätkata. muidu satud vaimustusse enda edust ja läheb teistpidi käest ära.

  8. #1968

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    ja seda ka, et kui teised kiidavad, siis mitte ära ainult kvaliteedilt alla lase, aga üle ka pinguta. proovi üsna samas stiilis kõige esimese kirjutisega jätkata. muidu satud vaimustusse enda edust ja läheb teistpidi käest ära.
    Loodan ka, et võrdlustega/emotsioonide väljendamisega üle ei pinguta seekord, esimene osa hetkel minusilmis kõige paremini kirja pandud. Ja see ei tähenda, et ülejäänud halvad oleks.

  9. #1969
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    ja seda ka, et kui teised kiidavad, siis mitte ära ainult kvaliteedilt alla lase, aga üle ka pinguta. proovi üsna samas stiilis kõige esimese kirjutisega jätkata. muidu satud vaimustusse enda edust ja läheb teistpidi käest ära.
    arvad siiralt, et sellist soovitust oli vaja?

  10. #1970

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tubli töö, tule maaka juurde külla muljetama ja õlut mulistama.
    sheriff õpetab isa .eppima :)

  11. #1971
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Väga põnev lugemine, keep up good work!
    Eelmine suvi sai käidud autoga L.Prantsusmaal Giensis ning siis tundus see autosõit juba väsitav ja pikk, kuid häälega, veits teine teema ikka. Väga hästi tekib pilt ette just nende autobahni äärsete tanklatega, kus nägime isegi inimesi hääletamas suudadega france või ESP, tundus täitsa segane tegu sellises liiklusvoolus küüti sebida. edu!

  12. #1972
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Pfff...eile läkski kirjatöö napsuvõtmise nahka. Kolmapäev aga kulus taastumisele ja mitte millegi tegemisele. Alles mõni tund tagasi, pärast südaööd, võtsin end nii palju kokku, et lõpetasin neljanda peatüki.

    IV osa.

    Hommikul äratas mind diiselmootori madal jõrin. See sai olla ainult parkimisplatsilt minema sõitma valmistuv rekka. Irdusin käppelt nagu lennukist katapulteeruv piloot, magamiskotist, surusin selle kiiresti seljakotti ning asusin telki lammutama. Lootuses, et ehk on just see masin, mis mu siit päästa võib ning kui mitte kaugemale, siis vähemalt järgmisse, tanklaga parkimisplatsi viia saab.

    Vardad maast lahti, tugikaared siuh-säuh telgist välja ja klõbinal kokku, telk maha, kaheks kokku ja rulli. Vedasin juba kokkupakitud telgikotile sõlme peale, kui rekka aeglaselt kuid vääramatult parkimisplatsilt oma teed lahkus. Tüüpiline.

    Vantsisisn tualetti nägu ja hambaid puhtaks kasima. Veeprotseduurid lõpetanud ja peldikust välja astunud, nägin kuidas üks kahest mu telgi kõrvale pargitud matkabussist kiirteele pööras. Jällegi käest lastud võimalus liikuma pääseda. Nurjusid ka läbirääkimised kahe veel platsile jäänud rekkajuhiga. Üks neist tegi mulle selgeks, et tal on sõidupaus, teine et tal pole kabiinis ruumi.

    Saades küll ka ise aru oma ettevõtmise lootusetusest, kribasin siiski joonistusbloki lehele lähima linna nime (minu äärmiselt puuduliku kaardi järgi siis Mannheim – ehkki tõenäoliselt oli ka väiksemaid asulaid teepeal) ning asusin kiirteel kihutavaid autosid püüdma. Et mulle aga jälle keelatud kohas viibimist süüks panna ei saaks, siis sättisin end seisma parkimisala kiirteest eraldavale muldvallile. Võimalik, et mõnest mööduvast autost mind isegi märgati seal turnimas ent tulemust see operatsioon igatahes ei andnud.

    Mõtteheietused stiilis: „Äkki ma ei pääsegi siit täna minema. Pagan, siin ei ole võimalik ka toiduvarusid täiendada jne. “ viisid mu staadiumisse kus loobusin linnasildiga hääletamisest vaid visandasin, nii hästi kui mu nullilähedased joonistusoskused lubavad, paberile bensiinitankuri kujutise ja lehvitasin sellega mööda kihutavatele autodele.
    Mõistagi ei avaldanud ka see dragikoomiline perfoomants soovitud mõju.

    Et mitte jääda parkla püsiasukaks, tuli taktikat muuta ja otserünnakule asuda, ehk siis oodata, mil mõni pakitseva põiega autojuht parklasse keerab ning siis minna ja paluda talt küüti. Lootuses, et otsesele abipalvele on ehk keerukam ära öelda kui teeääres seisvast inimesest silmside tekkimist vältides mööda sõita.

    Ent kui ma siis ühe parklasse keeranud ja enne minu jaole saamist peldikusse kadunud juhi auto kõrval tammusin, kostus hõige ning rekkajuht, kes tunnike varem oli öelnud, et tal on paus, viipas mind oma masina juurde.

    Veel enne kui parklast välja vurasime, selgus, et riik nimega Estonia ei ole sohvrile sugugi võõras. Nimelt oli Kashastanist pärit Aleksandr kaheksakümnendatel Tallinnas mereväelasena aega teeninud. Sellest, kolmeaastasest perioodist mäletas ta veel kolme sõna: „Tere“, „Vana-Tallinn“ ja „Kurat“. Viimasteks kutsunud kohalikud elanikud neid endeid nende musta värvi mundri tõttu. „Ega te meid ei sallinud,“ nentis nüüd juba kümmekond aastat Saksamaal rooli keeramisega leiba teeniv mees.

    Tol hetkel, seal autokabiinis istudes, sallisin mina teda igatahes vägagi. Vähe sellest, et ta mind Manheimist märksa kaugemale viis, pakkus ta mulle ka lahkesti oma termosest kohvi. Kohvi, mille valmistamiseks mul endal sel hommikul aega ega ka tuju polnud. Seega olin jälle suht täbarast olukorrast kenasti välja tulnud.
    Kui siis Karlsruhe lähistel tanklas Aleksandriga südamlikult jumalaga jätsin, olin suht kindel, et täna öösel ma enam Saksamaal telki püstitama ei pea. Optimistlikult maalisin paberile Freiburg, mis pidi jääma viimaseks Saksa linnaks millest mööduv kiirtee mind juba Prantsusmaale viib.

    Paar tundi hiljem kui ma ikka veel seal bensukas seisin, ma enam nii optimistlik ei olnud. Et oli laupäev, liikus rekkaid märkimisväärselt vähem. Sõiduautodest enamus oli aga tihkelt inimesi täis topitud. Neil, kel polnud tagumisele istmele panna kedagi, olid sinna pannud aga midagi. Ja ohtralt. See erinevas vormis midagi mattis enda alla tavaliselt kogu tagumise istme ning kõrgus laeni.

    Liikuma pääsesin ühe päevinäinud kaubikuga mille hallipäine juht ei pidanud paljuks mindki kabiini mahutada, ehki lisaks temale istus seal juba üks noor, tõmmut verd kutt, kes nagu mulle jäi viisist kuidas nad omavahel suhtlesid mulje, võis olla vanahärra lapselaps.

    Selles masinas sain ka oma esimese prantsusekeele õppetunni. Seletasin vanale, et lähen Freiburgist edasi, Prantsusmaale, Pesankoni peale. Täpselt nii ma selle linna nime, mis kirjapildis on Besancon, hääldasin.
    Nähes vana puhmaskulme üllatunult üle prilliraamide kerkimas, kordasin: „Im going to Pesankon.“ Siis jõudis taadile kohale. „No, no no: Besandzoon,“ parandas ta mind muiates. Mul oli nõks piinlik. Nagu ka siis, kui ma juba Prantsusmaal olles ilgelt püüdlikult kohaliku häälduse eripäras tabada püüdes selgitasin, et Im going to Mashuun, pidades silmas linna nimega Macon. „Aaa, Mäkgun,“ olin ma taaskord suutnud end lingvistilise idioodina näidata.

    Ent see on juba sündmustest ette ruttamine. Esialgu sain ma Freiburgi lähistele tanklasse, kust ma siis üritasin hääletada end teisele poole riigipiiri, Prantsusmaale, Mulhouse (hääldatakse muide Muluus vms.) kanti. Pärast tunde kestnud seismist parkla väljapääsu juures, mõne meetri kaugusel grillpidu pidavatest Poola rekkameestest, sain oma teise kogemuse kiirteepolizaiga.

    Sedakorda mulle miskit süüks ei pandud, taheti näha lihtsalt dokumente. Kui ma siis, mitte jonni vaid tõesti huvi pärast küsisin millega ma sellise tähelepanu ära olen teeninud, sain selgituseks, et nad teevad lihtsalt oma tööd. Nojah, tehku. Hiljem, ühe sakslase käest uurides, selgus et see pidigi üsna tavaline olema, et polizai hääletajate isikuid kindlaks teeb.

    Selle eest, et ma sealt tanklast minema sain, pean aga tänulik olema Robert Smithile, kes 1976 aastal lõi muusikalise kollektiivi The Cure. Nimelt peatus mu ees viimaks sõiduauto kust vaatas mulle minu mõningaseks hämmelduseks vastu vaid üks inimene, umbes minu vanune mees. Võimalik, et ta võttis mu peale ainult sellepärast, et mitte paista oma ülekoormatud autodega sõitvate kaasmaalaste silmis sotsiopaadina. Ent see polnud oluline. Tähtis oli hoopis see, et sell sõitiski Prantsusmaale, Mulhouse lähistele. Festivalile, mille selleõhtune peaesineja oli eelnimetatud bänd (ja – jah, minugi jaoks üllatav, et nad ikka veel lavalaudadel) ning mille andunud austaja mees on.

    Paar The Cure albumit hiljem toetasin oma tanksaabastes higistavad jalad Prantsusmaa pinnale. Seks päevaks seatud eesmärk oli täidetud – võisin aja maha võtta. Ostsin tanklapoest odavat juustu ja saia ning tegin endal muruplatsil puu all olemise mõnusaks. Kuulasin MP3 mängijast eestikeelset mussi ning meelitasin end mõttega, et juba homme jõuan sihtpunkti, Taize kloostrisse.

  13. #1973
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kas sa kirjutad kõik tagant järgi nüüd kodus olles? Või pidasid juba reisil blogi kusagil kükitades eelmise päeva seiklusi kirja kribamas?

    Taas hommiku kohvi kõrvale hea lugeda.:) Polnud küll nii põnev aga hea lugeda ikka.

  14. #1974
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Lahe lugemine jah.Oma lehele ei ole mõelnud seda reisikirja pakkuda.

  15. #1975
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ülihea tildiravi, viib mõtted pokkerist hetkeks mujale

  16. #1976
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tunnistan enda viga ja eksisin sinus. Ei ole sa mingi pussy. :)
    Ausaltöeldes arvasin, et meeleheitest tingituna trollisid selle tripi osas. Ise ei saaks hakkama siukse ettevõtmisega.

    WP:)

  17. #1977
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Seoses terve nädalavahetuse kestnud toimetuse suvepäevadega on viienda osa kirjutamine toppama jäänud. Ent tänasega on puhkus läbi ja ma taas tööl. Mis tähendab, et mul on koht, kus töö kõrvalt või pärast tööd rahulikult kirjutada :)

    Ja nende memuaaride kirjutamisega on tõesti nii, et taastan sündmusi mälu järgi. Reisil olles kribasin paaril esimesel õhtul ka päeva eredamad momendid seks tarvis spetsiaalselt kaasa võetud märkmiku. Ent juba mõne päeva pärast tundsin, et ei viitsi enam. Ja kuna mul polnud plaanis oma kogemusi laiema avalikkusega jagada, siis mõtlesin, et tühja kah, kui ei viitsi, siis pole vajagi ja sinna see jäi. Ent olles juba tagasi kodus, tundus kuidagi vale kogu sellel kogemusel ja emotsioonidel lihtsalt ununeda lasta. Sestap saigi hakatud siia neid kirja panema. Ja nagu nüüd selgus, on stoorist huvitatud ka ajaleht.

    Mis pokkerisse puutub, siis nüüd, olles tagasi igapäevarutiinis, tahaks sellesse rutiini taaslülitada ka kaks tundi igapäevast pokkerit. Ent esmalt tuleb meelde tuletada kuidas see mäng käis (pole ju poolteist kuud laudu lahti teinur) ning mis veel keerukam, saada kuidagi poisiga kokkuleppele, et ta mul õhtuti/öösiti kaks tundi vaba aega annaks. Eks näis, kuidas sellega läheb.

  18. #1978
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kuidas tsikkel elab?

  19. #1979
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tänan küsimast. Kehvasti. Midagi on seal tõsiselt tuksis. Nimelt saab rattal kusagil kiirusel 100 kiltsa tunnis (ehk siis vist mingite teatud pöörete juures) jõud otsa ja kiirus hakkab langema, mistõttu tuleb pidevalt gaasi peale keerata. Samal põhjusel, hek siis pöörete madalal hoidmiseks tuleb ka linnas sõita 3-4 käiguga, mis 1100 kuubikuse mootori kohta pole vist päris normaalne.
    Asi ilmselt põhjustatud sellest, et originaal Honda sumpside asemele on pandud V-rodi sumpsid, millest tulenevalt on ära vahetatud ka õhufilter, ehk siis pandud tavalise pappfiltri asemel kaks koonust karpade otsa.
    Kogu selle jama peale on segu valeks läinud ja nüüd vist juba kolmes töökojas pole seda paika saadud. Tegelikult pole lahendus eriti keeruline. Nagu mulle üks samasuguse muutuse läbi teinud ratta omanik õpetas, tuleb osta lihtsalt düüside komplekt ja proovida erinevaid düüse ning kui see ei aita, siis erinevaid filtreid.
    Aga mul pole sellega tegelemiseks praegu ei aega ega raha. Nii et selle aasta ainukeseks sõiduks jääbki vist kevadine motohooaja avamisparaad

  20. #1980
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Kuidas tsikkel elab?
    aga kuidas naine elab?

    kas sul tühi tunne ei teki, kui oma elu siia päevikulehekülgedele laiali laotad ja siis inimesed, kes teavd vaid killukesi sinu ja naise suhtest, halvustavad teda?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES