Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123
Näidatakse tulemusi 41 kuni 55, kokku 55
  1. #41

    Re: Nicknames/Screennames

    Pärisnimi: Kaldur ja siis kerged järeldused:D Valdur, Volbert, Voll, Volli ja Volde.

  2. #42
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Nicknames/Screennames

    Tsitaat Algselt postitas volde
    Pärisnimi: Kaldur ja siis kerged järeldused:D Valdur, Volbert, Voll, Volli ja Volde.
    Valdur Valdo Pildur Heldur Pelgur Pelgur Tahkekeha Eha Kobab Teeb Rõõmus Lont

  3. #43

    Re: Nicknames/Screennames

    Kui siin juba kreisiraadio nimevalik sisse toodi, lisan ka enda nime saamisloo. Kunagi toimus ülipopulaarne suveüritus nimega Pühajärve Beachparty, millest me mitte kunagi ei puudunud. Ühel aastal tuli millegipärast mul poole joomise pealt kange kihu endale tätokas teha ja seal oli see võimalus olemas. Kuna igasuguseid usse ja hieroglüüfe ei tahtnud, siis pakkus keegi välja Alaska Forever, mis oli mingi kild samalajal ülipopulaarsest Kreisiraadio sketsist. Täispeaga tundus see jube naljakas ja muidugi sai see ära tehtud ja sealt see külge jäigi.

  4. #44
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Nicknames/Screennames


  5. #45

    Re: Nicknames/Screennames

    minu üks kasutaja nimedest tuli kui keegi trio noobidest ütles mulle suck my dick siis ma hakkasin regama enda nime cuccmecocc aga see on mul ainult pooltes pokkeri tubades kus ma mängin

  6. #46
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    328

    Re: Nicknames/Screennames

    Kõndisin kunagi ammu ammu sõradega trennist kodu poole kui tuli teemaks, et mul miski pärast pole hüüdnime. Ja siis hakati tuletama ja lõpuks jõuti Purz'ni. Nalja nabani kõigil, mis krdi nimi on Purz? Kadusime koju ära.

    Kuid kuna tüübid käisid minuga ka samas koolis, siis järgmine päev karjus keegi koolis üle koridori PUUURZ. Ise muidugi ei reageerinud sellele aga klassivennad panid nime kõrva taha ja sealt ta siis läks. Hoolimata minu 100% reageerimatusest sellele nimele esimese nädala jooksul, andsin alla ning edaspidi teati mind Purz'na. Oli periood, kus ema, isa, õde, vend, sõbrad, tuttavad, õpetajad jne kustusid ming Purz'ks. Uued sõbrad ei teadnud mu eesnime ning vanade jaoks olen eesnimepidi siiamaani võõras.

    Kuigi tuleb tunnistada, et seoses kolimisega Tartust Tallinnasse u 5a tagasi on Purz kadumas ajalukku ning seda jäävad meenutama ainlt kaardid millel kirjas "Palju õnne sünnipäevaks Purz!".

    Selle nimega veel ka see hea, et vähe on neid kohti, kus Purz on juba enne mind ära regatud. Ja kui ongi, siis olen see arvatavasti ma ise olnud...

  7. #47

    Re: Nicknames/Screennames

    Purzi looga seoses tuleb meelde, kuidas Vasalemmas olid igasugused joodikud ja isa sõbrad, keda mina teadsingi ainult hüüdnimede kaudu. Sellised nimed nagu Hunna, Patka, Nats, Tobi ;D
    Mul polnud aimugi mis nende pärisnimed olid :)

  8. #48

    Re: Nicknames/Screennames

    Peale selle, et ma VEEL eriti hästi pokkerit mängida ei oska on mu kasutajanimi ka täiesti andetu. :-\

  9. #49
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Nicknames/Screennames

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Purzi looga seoses tuleb meelde, kuidas Vasalemmas olid igasugused joodikud ja isa sõbrad, keda mina teadsingi ainult hüüdnimede kaudu. Sellised nimed nagu Hunna, Patka, Nats, Tobi ;D
    Mul polnud aimugi mis nende pärisnimed olid :)

    mis seal vasalemmas toimub? Mul maakodu seal.

  10. #50

    Re: Nicknames/Screennames

    Ma pakun, et standard maaelu. :D

  11. #51
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Nicknames/Screennames

    lebovend - noh, elustiil on selline. Seda nime kasutasin juba 5-6 aastat tagasi msnis,
    siimaani ta seal on, infact, see nimi oli mul tegelikult juba valmis m6eldud kui rippusin veel isa
    vasakus kotis.

    See nimi käib kaasas järgneva motoga: "Tee piisavalt palju ja võimalikult vähe. "

  12. #52

    Re: Nicknames/Screennames

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22

    mis seal vasalemmas toimub? Mul maakodu seal.
    Seda ei tea, mis praegu toimub, kuid seal ma sündisin ja lapsepõlve läbi elasin. Siis sõideti rallit ja joodi hommikust õhtuni ;D

  13. #53
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Nicknames/Screennames

    Päris nimi IRL Elton,aga seda nimepidi kutsuvad mind ainult vanemad.Sõpradele jms olen ma eluaeg John olnud lihtne ja loogiline.
    Mängisin RPG-d kus mu kasutaja nimi oli johnyboy,kui starsi tahtsin kasutajat teha oli see võetud ja siis paningi j0hnyb0y.
    Triobetis ravitakse siiamaani mu nicki kuna see suht ajuvabalt v6etud ehk nickname mul seal qbj0hn.
    Ehk siis qb on v6etud sellisest n2ost d(-_-)b ainult kõrvaklapid tagurpidi ja lühendis ehk siis qbj0hn.Suht no sense :D

  14. #54
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Nicknames/Screennames

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    rainer->ranka

    EDIT: 666 lisa tuli sellest, et kui algul pokkeritubadesse kasutajaid tegin, siis kuskil toas pidi olema vähemalt kuuekohaline username või oli username võetud või midagi taolist ja siis panin lõppu suvalise numbrite jada, mis jääks hästi endale meelde.

    Ja ma isiklikult ootan peokuninga kommentaare oma nime päritolu kohta :D
    Kas 666 nagu satakate teema? ;D

    Ma kunagi tegin fulltilti konto siis olin ma tarvi, aga tahtsin veel kuskile teha siis tarvit ei saanud ja ei tahtnud panna ka mingi tarvi7319. Siis panin oitarvi. Oi! on subkultuur tegelikult või seda võib kasutada ka hüüdsõnana lihtsalt.
    Mõnes toas olen veel purgen, mis on Venemaa punk bändi järgi pandud ja partys olen taldrikukala. Lihtsalt lampi panin selle nime, mõtlesin, et fish või kala on liiga traditsioonilised. Et siis kala kes lebab taldrikul. ;D

  15. #55
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Nicknames/Screennames

    imho peaks pooled nimeseletajad siit topicust otse vaimse tervise kontrolli minema :D

Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES