Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 55
  1. #1

    Nicknames/Screennames

    Paljudel on siin huvitavad kasutajanimed ja igasugused muud nimed, et teeme siis teema, kus räägime lahti, miks ja kust meie nimed on tulnud ;D

    Alustan siis endast. Kunagi umbes kui olin 9 aastane või nii, mängisin arvutimängu nimega Lotus93. Ning seal olid kõikidel arvutimängijatel olemas eesnimi ja perekonnanimi, ning tahtsin ka edetabelites ja asjades ametlik välja näha. Kuid mu enda pärisnimi ei mahtunud ära , seega pidin midagi muud välja mõtlema ;D Seega võidusõidu kohaselt lõi mul pähe kohe nimi Rudi Turbo ning seal mängus omasin kõik oma sõbrad nii ära, et pold vist kuskil varem nii omanud :)

    Siis veel mõtlesin, et krt kus tahaks selle nimega kunagi kuulus olla ning ega väga metsa polegi läinud, tänu interneti võludele olengi tuntud RudiTurbo'na ning olen selle nime taga isegi Maailmameistriks tulnud , lapsepõlve dream SUCCESS! ;D

  2. #2
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Nicknames/Screennames

    Tarmonator = Tarmo + terminaator

    OBV ;D

  3. #3
    leits
    Guest

    Re: Nicknames/Screennames

    leits - ei mäleta ... ilmselt kunagi mõni sõber pani perekonna nimest tultatuna (leidur) VMS.

  4. #4
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Nicknames/Screennames

    zyxxx - kuna mul ei ole olnud soovi algusest peale pokkeriga seoses oma identiteeti avalikustada, võtsin sellise neutraalse täheühendi, mis võiks ka laudades võimalikult vähe silma paista ja meelde jääda.

  5. #5

    Re: Nicknames/Screennames

    Tahan olla kõige ülem, aga heal juhul suudaksin puunukke käsutada. :D
    Aga ilmslet peaks mu nick olema xeon/xeonum..aga pokkeri jaoks valisin masterpuppet, sest need teised olid võetud.

  6. #6
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Nicknames/Screennames

    lenC(Lents) - eluaegne hüüdnimi, eesnimest "Lennart".

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Nicknames/Screennames

    kunagi oli mul lemmikbändiks keskkooli ajal Rage Against the Machine.. kui siis kunagi 97 aastal sai OK jutukasse kasutajanimi tehtud, siis sai selleks Rage-A-t-m... OK jutukas tehti mingi aeg ümber ja sidekriipse ta kasutajanimedes enam ei tunnistanud... siis sai kasutajanimeks Rage. kahjuks see nimi jälle liiga lühike, enamikud kohad tahavad ikkagi vähemalt 6 tähelist kasutajanime. enivei.. siis oli periood kus ma tegelesin HBesti (Helbreath Estonia) hostimise ja tegemisega ja vol.2 ajal tahtsin serveris rahulikult mängida nii et kõik mängijad pidevalt mulle ei whispiks igasugu küsimustega, siis otsisin uut aliast mida keegi ei teaks.. ja leidsin Illuminati, mis tuleb ühest vandenõu teooria nimest.. ja kuna pokkerisaidid ei lase väga pikkasid nimesid panna.. siis ongi igalpool mul pokkerinimeks RageIllumina

  8. #8
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Nicknames/Screennames

    TIGRANO on varastatud nimi, maletajalt GM Tigran Petrosian, kes kasutab samuti males TIGRANO nime Nüüd ei jää midagi üle, kui pean sama heaks pokkeris saama, kui tema on males, et talle mitte häbi teha ;D

  9. #9
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Nicknames/Screennames

    rohelinekonn tuli sellest et kui tegin kasutajat foorumisse siis midagi muud ei tulnud pähe ja laual oli üks rohelisekonna kuju ja noh nii siis jäi

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: Nicknames/Screennames

    rainer->ranka

    EDIT: 666 lisa tuli sellest, et kui algul pokkeritubadesse kasutajaid tegin, siis kuskil toas pidi olema vähemalt kuuekohaline username või oli username võetud või midagi taolist ja siis panin lõppu suvalise numbrite jada, mis jääks hästi endale meelde.

    Ja ma isiklikult ootan peokuninga kommentaare oma nime päritolu kohta :D

  11. #11

    Re: Nicknames/Screennames

    minu kasutajanimi tuli kollasest vaasist mis arvuti kõrval seisi. Jubedalt tahtsin mängida ning see oli esimene sõna mis pähe tuli, vaas andis väikse vihje muidugi.
    triobetist alates siis selline nimi.

  12. #12
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Nicknames/Screennames

    Ekspressis oli lugu eesti venelasest, kes on suht nüüd peaaegu tuntud häkker ja müüb/müüs häkitud credit card andmeid ja tegeleb muude asjadega. Tema töö ja häkkerinimi on Johnny Hell

    http://uudised.err.ee/index.php?06130949


    tegin full tilti accounti ja võtsin šnitti ta nimest, kaotasin eesnimest vokaalid ära ja nii nimi sündiski. Jama ainult et hell eesti hella tähendab.
    Arvutitega ma muide ei oska mitte midagi teha.

    trio luckisa tuleb luck is always hiding, green street hooligansidest, kus hümnis vist tegelt west ham unitedil on fortune lucki asemel.
    ja starsi jaakkang tuleb sellest et millegi jaoks oli vaja Siiri Vittkonn nimele saada paarilist ja tuletasin Jack Shit-ist selle. ma ei mäleta, miks Vittkonnale oli vaja paarilist saada.

  13. #13

    Re: Nicknames/Screennames

    pendula
    Kuna päevatöö on seotud puidu ostu/müügiga ja põhiliselt kasega ning et arukask on ladina keeles "Betula pendula", siis sealt selle võtsingi (Betula oli juba enne mind võetud). Austan seda, mis siiani põhilise leiva lauale on toonud. Ehk saab pokkeriga nüüd vorsti ja sinki ka :)
    Heypokerisse tegin ka kasutaja ära, seal samuti erialasest ladina keelest laenatud nimi.

  14. #14
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Nicknames/Screennames

    Tsitaat Algselt postitas kollane
    minu kasutajanimi tuli kollasest vaasist mis arvuti kõrval seisi. Jubedalt tahtsin mängida ning see oli esimene sõna mis pähe tuli, vaas andis väikse vihje muidugi.
    triobetist alates siis selline nimi.

    No vot meil lihtne esimene asi mis silma jääb siis kohe nimi olemas :P Ei mingit fantaasiat ega mõtte tööd nime üle :D

  15. #15
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Nicknames/Screennames

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn

    No vot meil lihtne esimene asi mis silma jääb siis kohe nimi olemas :P Ei mingit fantaasiat ega mõtte tööd nime üle :D
    Ja kõik paroolid on ka silme ees ;D

  16. #16

    Re: Nicknames/Screennames

    minu nimi pkmarek tuli siis mingi 5 v 6 aasta tagusest ajast kui mängiti runescapet :P, seal siis pk t2hendas Player Killer-it ning teging mingi hetk ka endale "special" statsidega kasutaja nimega pkmarek, kes oli arendatud just selleks et teisi m2ngijaid nottida ;D, pk-le lisasin oma eesnime ja kokku tuligi pkmarek

  17. #17

    Re: Nicknames/Screennames

    Virksiks on mind eluaeg kutsutud, see mu eesnimest Virko. 747 on aga pärit ajast 10-12 aastat tagasi, kui ostsin sõbralt auto, mille number oli 747 ja väidetavalt oli see sellel ajal selline maagiline number, mida pollarid kinni ei pidanud. Ei mäleta stoorit, aga midagi sellist, et kui numbrit saades tuli kellegile plekkida ja siis said nagu garantii, et võid rahus sõita. Hiljem kui surfasin ja mingi hetk tuli võisteldes oma purjenumber määrata, siis esimene pilk autole ja purjenumbriks sai EST 747. Kuna surfarite jutukas oli juba olemas legendaarne surfar virx (Virgo Korv), siis pidin seal kuidagi eristuma ja nii saigi nimeks virx747.

    Pokkerilaudades olen neoOIO. Neo on mul meelde jäänud Matrixi filmist, ja see on sõnade "one" ja "eno" anagramm. One tähendus on selge, eonid on aga on midagi sellist nagu jumala maised kehastused või midagi sellist :). Neo on ka kreeka keeles "üks". Kuna see nimi oli loomulikult igal kujul kasutusel, siis tuli taha panna mingi kombinatsioon ja tuli pähe 010 tähistamaks digitaalsust ehk siis masinlikkust või nii. Kuna ka see oli juba olemas, siis sai OIO.
    Tra kui ma mängiks ka nii hästi kui oma nime seletan :)

    Avatar aga peaks olema paljudele tuttav kõrge intellektiga sinine põder Lumpy "Happy Tree Friendsidest". Need on mu lemmikud, eriti vahva on neid koos lastega vaadata.

    http://happytreefriends.atomfilms.co...de=57_scrooged



  18. #18
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Nicknames/Screennames

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    TIGRANO on varastatud nimi, maletajalt GM Tigran Petrosian, kes kasutab samuti males TIGRANO nime Nüüd ei jää midagi üle, kui pean sama heaks pokkeris saama, kui tema on males, et talle mitte häbi teha ;D
    Armeenias on iga teise poisslapse nimi Tigran.
    Ühed tõstjad vennad on mõlemad Tigranid isegi.

    * Tigran Gevorg Martirosyan, an Armenian weightlifter who compete in the 69kg category
    * Tigran Vardan Martirosyan, an Armenian weightlifter who compete in the 85kg category

    Kusjuures mõlemad vennad võitsid Euroopa MV oma kehakaalu 2008.



  19. #19
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Nicknames/Screennames

    Starsis kasutajanimi on ChuckNorrisQ, sest mõtlesin pikalt mida panna kasutajanimeks starsis, kui kontot tegin, aga no ei tulnud midagi pähe. Sõber astus tuppa ja küsisin, et ütle üks hea username, tal oli insta : Chuck Norris ;D Paningi. Hea on see, et saab norrise nalju kuulda, kui keegi istub lauda ja hakkab neid kirjutama mulle.

  20. #20

    Re: Nicknames/Screennames

    Mu kasutajanimi BuildUp tuli suhtelise loogiliselt sellest, et tõesti tahtsin ennast pokkeris üles ehitada. Mõtlesin, et why not selline nimi.

    Pokkeritubades on igasugused lahedad nimed: ;D DonkeyDollar, CashDream, Biznez69

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES