Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 64 EsimeneEsimene ... 9101112132161 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 1262
  1. #201
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    võtad vana hea 1.9 saksa diisli..sõidad 7l (täna, 500km, 90+% maantee, VÄGA säästlik juht) sajale. Diislit saab igast tanklast ja minimaalselt on hind 1.35€ liiter.

    Diiselmootoriga autoga seega vähemalt 9,5€ 100km läbimiseks
    fyp :)

  2. #202

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    ära tule ajama.. 1.9 diisleid näppinud küllaga + tuttavatel neid mitu tükki. 7l maanteel, siis tee oma auto korda parem :) Ei saa linnas ka nii suurt küttekulu.

    Ja mõte diisli ostmisel ongi see, et saad pira kütust kasutada. Ega ta muidu väga ära ei tasu, aga kui kütus ikka 1€ liiter, siis annab ikka kõvasti hinnas tunda. Ja nii imelik on vaadata diislimehi kes tangivad tanklas :D (kui just rekka kõrval ei tangi :D )
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 29.03.12 at 17:13

  3. #203
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    ära tule ajama.. 1.9 diisleid näppinud küllaga + tuttavatel neid mitu tükki. 7l maanteel, siis tee oma auto korda parem :) Ei saa linnas ka nii suurt küttekulu.

    Ja mõte diisli ostmisel ongi see, et saad pira kütust kasutada. Ega ta muidu väga ära ei tasu, aga kui kütus ikka 1€ liiter, siis annab ikka kõvasti hinnas tunda. Ja nii imelik on vaadata diislimehi kes tangivad tanklas :D (kui just rekka kõrval ei tangi :D )
    Mismõttes? Keegi ostab omale tutika €50K auto ja sa eeldad, et nad peaks kuskil Lasnamäe garaažide vahel autot tankimas käima?

  4. #204
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Palju sa rekkasid tead mis alla 50k maksavad?

  5. #205
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Sõber kallab 2001a focusele rongi naftat ja sõidab sama hästi nagu statoili diisliga.

  6. #206
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    ära tule ajama.. 1.9 diisleid näppinud küllaga + tuttavatel neid mitu tükki. 7l maanteel, siis tee oma auto korda parem :) Ei saa linnas ka nii suurt küttekulu.

    Ja mõte diisli ostmisel ongi see, et saad pira kütust kasutada. Ega ta muidu väga ära ei tasu, aga kui kütus ikka 1€ liiter, siis annab ikka kõvasti hinnas tunda. Ja nii imelik on vaadata diislimehi kes tangivad tanklas :D (kui just rekka kõrval ei tangi :D )
    Suht imelik vaatepilt tõesti. Mul tavaliselt siukesteks puhkudeks fotokas kaasas, et see imeline vaatamisväärsus jäädvustada :).

    Aga muidu ise olen ka aastas 10-15k sõitja. Et kas tõesti diisel oleks mulle väga sitt mõte?

  7. #207

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    wtf käsnakalle nii imelik on vaadata? kui sa saad ühekorra mingit kust oma vene tsisternist .,. siis arvuta palju maksab 6 pihustit + pumbad .. ning mõtle palju selle eest oleks saanud tankida? ei tundu enam ju nii cheap? .. ma olen selle kokku arvutanud ning 30k+ olid jupid kindlasti .. ehk siis ca 2k euri .. tänaste kütuste hindade juuures on see mingi 1400l .. worth a risk ? i dont think so tim

  8. #208

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust

    Aga muidu ise olen ka aastas 10-15k sõitja. Et kas tõesti diisel oleks mulle väga sitt mõte?
    Sitt mõte muidugi

  9. #209

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Kuulge küberneetikud - mul on loll küsimus. Sain suurepärastelt Tallinna tänavatelt kivi esiklaasi. Mõra sees ja läheb vahetusse. Kindlustusest hakati vinguma, et originaalklaasi vahetust nad ei taha maksta, liiga kallis. Mis on originaalklaasi ja mingi suvalise alternatiivi vahe?
    oleneb kindlustusseltstis .. mul on salva, no idea mis kindlustus sul, kuid neil on klausel: "autod mis on kuni 5a (k.a) vanad, neile on omanikul õigus nõuda originaalvaruosasid .. samamoodi ka siis klaasidega"

    ilmselt kindlustused suht sarnased, prolly su auto pole ka 5a vana ... kui nii on, siis saada nad sygavalt peppu ja mine esindusse

  10. #210

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    wtf käsnakalle nii imelik on vaadata? kui sa saad ühekorra mingit kust oma vene tsisternist .,. siis arvuta palju maksab 6 pihustit + pumbad .. ning mõtle palju selle eest oleks saanud tankida? ei tundu enam ju nii cheap? .. ma olen selle kokku arvutanud ning 30k+ olid jupid kindlasti .. ehk siis ca 2k euri .. tänaste kütuste hindade juuures on see mingi 1400l .. worth a risk ? i dont think so tim
    Irw venemaa kütet ma ei paneks ka ntx e39 bmw mootorile (nii 2.5tds kui 3.0), uuematest rääkimata.
    Väävlisisaldus on nii suur, et uuemad (kapriisemad) mootorid seda ei seedi.
    Ma räägin, et kui sul selline auto kuhu vasja kütet ei kannata panna, siis alati on muid võimalus. Ei hakka siin neid kohti avalikult kuulutama, aga kellel huvi siis saatku PS :) Vihjeks võin öelda "küsija suu pihta ei lööda"

    Ja parandan ennast siis.. imelik on vaadata vana auto diislimehi, kes tangivad tanklas.
    Usun, et need kes siin kõik mulle praegu vastu vaidlevad, neil on kas kogemusi diislitega vähe või ongi need tanklas tankijad ja ei tea alternatiive.
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 29.03.12 at 22:26

  11. #211

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mismõttes? Keegi ostab omale tutika €50K auto ja sa eeldad, et nad peaks kuskil Lasnamäe garaažide vahel autot tankimas käima?
    Irw kui ma suudan €50K ees auto osta, siis mind ei koti see, et palju ja mis kütet see tarbib.
    Siis ostan 45k€ auto lihtsalt ja ülejäänud jääb kütte vaheks.
    Samas ma praegu suudaks napilt 5k€ autot osta, seega ei viitsi 50k€ maksvatesse autodesse süveneda :D
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 29.03.12 at 22:32

  12. #212
    Õpihimuline Mängur Kasutaja albinar avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    346

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    No pihustid ja pumpad lähevad ka niisama. Ei pea selleks solgiga sõitma.

  13. #213

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Kui kõik salakütust ostes maksude maksmisest hoiduksid,siis ei saagi loota,et teede kvaliteet paraneks.Ega ma ise ka täiesti aus pole,aga ei pea õigeks nende toetamist,kes tööandja tagant varastavad.Või maksusi maksmata kütust müüvad.
    Viimati muudetud viki poolt : 29.03.12 at 23:06

  14. #214
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Üks asjalik küsimus ka vahele.
    Kas liikmesriigist toodud sõiduki, millel on liikmesriigis kehtiv tehniline ülevaatus, registreerimisel eesti ARK's peab ARK tunnustama juba kehtivat ülevaatust ja selle registrisse kandma?
    Riigiteatajas tuhnides sain aru, et nagu peaks, samas pidada ARK sellest tihti keelduma. Kas on kellelgi hiljutisi kogemusi?

  15. #215

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Jup, ARK peab tüv üle kandma, aga panevad selle aja, et millal sa kõige varem pead ülevaatusele minema.
    Ntx auto tavaline ülevaatus on juuni lõpuni, see tähendab, et Märtsis võid juba minna ja siis panevadki, et ülevaatus on Aprilli kuuni.
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 30.03.12 at 00:20

  16. #216
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Väga kena, ty

  17. #217
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Ma lihtsalt olen lugenud kalkulatsiooni artikleid stiilis, et kui sa sõidad aastas alla 30kkm ja/või su peamine sõit toimub linnas, siis ei tasu võrdväärsete autode puhul diislit valida..

  18. #218

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Sellist kalkulatsiooni ei saa lambist teha ju.. kalkulatsiooni saab teha ainult konkreetse auto kohta diisli ja bena kohta ja auto hindasid ja juppide ja hoolduse hindasid arvestades, muidu on võrdlus täpselt selline nagu võrdluse tegijale rohkem meeldib..

  19. #219
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    http://www.auto24.ee/used/980432

    Seems legit.

    2003a ja 116 000km.
    khmm..

    Kas nad kohe 0 ei tahtnud keerata, siis oleks veel lahedam ju.

  20. #220
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Samas miks ei võiks olla. Ütlen ausalt, et kui mul oleks nii vana auto uuest peast ostetud, oleks läbisõit samasse auku ja vb isegi vähem.

Lehekülg 11, kokku 64 EsimeneEsimene ... 9101112132161 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES