Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 64 EsimeneEsimene ... 210111213142262 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 1262
  1. #221

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Kui ma kalal ei käiks 70-80x aastas, siis oleks minu auto aastane läbisõit max 7000-8000 km.

  2. #222
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    nomaitea.. see on nii harv juhus kui tegelikult ka sul on keegi pensionär omanik jms värk.. aga sel juhul ostke ära.. tundub hea diil:)

  3. #223
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Mul on 14a load olnud. Max aastane läbisõit tera alla 15k, min 9k. Enamik aastaid 10-12k vahel. Käin iga päev autoga tööl, suvel Tartus või Pärnus. Kui ma 5a vana autot müün 50k läbisõiduga, kas siis vaadatakse ka, et "keritud"? Kas ma peaks end ebanormaalsena tundma? :)

  4. #224

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Väikese läbisõiduga autod, millel kõik hooldusdokumendid olemas ms tõesatvad auto läbisõitu on tavaliselt kõrgema hinnaga ju ja neis kuulutustes ei kahelda. Autod mida aga müüakse väga odavalt ja väikese läbisõiduga(ilma hoolduspaberiteta) on kõik ju enamjaolt keritud.

  5. #225

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tööl käin jala nüüd, kooli linnas ka enam ei ole ja aastane läbisõit tuleb vist mingi 3000km max :D

  6. #226
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    endal ka aastane läbisõit keskmiselt 6-8k. kalal ei käi üldse.

  7. #227
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    samas oleks pull kui keegi kerikski nulli odomeetri ja paneks müüki ja ütleks, et niikuinii õiget näitu ei tea, siis vähemalt on aus kaup ja ei hakka midagi susserdama.. ei tea kas mõjuks pigem positiivselt või pigem negatiivselt..

  8. #228
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Päris palju autosid tuleb Saksast ja teada on, et sakslane ise üldjuhul ei keri tagasi odomeetrit.
    Eestlane on see tegelane, kes tuleb ja keerab läbisõidu 100-200k tagasi. 200k ongi see piir millest 10 aastat+ vanemad autod enam millegipärast üle ei taha minna või siis püsivad seal kandis.

  9. #229
    Õpihimuline Mängur Kasutaja albinar avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    346

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Päris palju autosid tuleb Saksast ja teada on, et sakslane ise üldjuhul ei keri tagasi odomeetrit.
    Eestlane on see tegelane, kes tuleb ja keerab läbisõidu 100-200k tagasi. 200k ongi see piir millest 10 aastat+ vanemad autod enam millegipärast üle ei taha minna või siis püsivad seal kandis.
    Sõidan hetkel 2002. audiga. Mille eelmine omanik oli vanapappi, kes otsis auto uuest peast. Hetkel läbisõit 201k.

  10. #230
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    kirikuõpetaja obv

  11. #231

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Päris palju autosid tuleb Saksast ja teada on, et sakslane ise üldjuhul ei keri tagasi odomeetrit.
    Eestlane on see tegelane, kes tuleb ja keerab läbisõidu 100-200k tagasi. 200k ongi see piir millest 10 aastat+ vanemad autod enam millegipärast üle ei taha minna või siis püsivad seal kandis.
    Kerivad ka sakslased. Sealt tulevatel autodel ka võltsitud hoolduspaberid kaasas (hiljuti oli artikkel selle kohta, et saksas on hoolduspaberite äri õitsemas).

  12. #232

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
    Kerivad ka sakslased. Sealt tulevatel autodel ka võltsitud hoolduspaberid kaasas (hiljuti oli artikkel selle kohta, et saksas on hoolduspaberite äri õitsemas).
    pigem türklased ..

  13. #233

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
    Kerivad ka sakslased. Sealt tulevatel autodel ka võltsitud hoolduspaberid kaasas (hiljuti oli artikkel selle kohta, et saksas on hoolduspaberite äri õitsemas).
    Sealsed türklased pigem.

  14. #234
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Kopeerin siia lingi bikeri foorumist. Õpetlik lugu kasutatud asja ostmisel tekkida võivate probleemide kohta.

    http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?p=568586#p568586

  15. #235
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Mul on 2002 aasta auto ja 165k läbisõitu. ma ei ole pensionär.

  16. #236
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Dogers Vaata postitust
    Mul on 2002 aasta auto ja 165k läbisõitu. ma ei ole pensionär.
    sa oled lihtsalt Tartust? :)

  17. #237
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Mul 1998a Audi A6, oleks vaja selliseid nipet-näpet asju teha nagu õlivahetus, kliima täitmine jms. Oskab keegi soovitada Tallinnas kohta kus ooteaeg on alla nädala? Forss pidi hea olema, aga eelmine kord helistasin siis pidi 3 nädalat ootama ja esindusse ei tahaks nii lihtsate väikeste asjadega minna.

  18. #238

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tespera teeb väga kiiresti.

  19. #239
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mul 1998a Audi A6, oleks vaja selliseid nipet-näpet asju teha nagu õlivahetus, kliima täitmine jms. Oskab keegi soovitada Tallinnas kohta kus ooteaeg on alla nädala? Forss pidi hea olema, aga eelmine kord helistasin siis pidi 3 nädalat ootama ja esindusse ei tahaks nii lihtsate väikeste asjadega minna.
    Tõesti Tallinnas nii pikad ootejärjekorrad?
    A muidu ära unusta, siis õlifiltrit ostmast enne kui õlivahetust lähed kuhugi tegema :D.

  20. #240
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Tõesti Tallinnas nii pikad ootejärjekorrad?
    A muidu ära unusta, siis õlifiltrit ostmast enne kui õlivahetust lähed kuhugi tegema :D.
    Ei ole, esindusse saab kohe järgmine päev, aga sinna lähen aint siis kui mõni tõsisem asi ja suur tõenäosus, et muud kohad ära vussivad. Mis ma sellest õlifiltrist ostan? Ega ma enda mandiga kohale ei lähe, nemad vahetavad õli + kõik muu mis sinna juurde kuulub.

Lehekülg 12, kokku 64 EsimeneEsimene ... 210111213142262 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES