Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 64 EsimeneEsimene ... 311121314152363 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 1262
  1. #241

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    http://www.autohooldus.ee/ see koht pidi p2ris ok olema, olen kuulnud .. ise tho pole k2ind

  2. #242
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tuttaval plaanis max 3-aastane kasutatau auto osta. Kas letihindadel on ka tingimisruumi tavaliselt?

  3. #243
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ei ole, esindusse saab kohe järgmine päev, aga sinna lähen aint siis kui mõni tõsisem asi ja suur tõenäosus, et muud kohad ära vussivad. Mis ma sellest õlifiltrist ostan? Ega ma enda mandiga kohale ei lähe, nemad vahetavad õli + kõik muu mis sinna juurde kuulub.
    A no mai tea. Oleneb tõesti kus sa teha lased aga noh tavaliselt ise kui olen läinud õli vahetama , siis õlifilter eelnevalt ära ostetud mujalt, sest noh need tegelt nii underground pleisid ka, et neil ikka pole varnast võtta lihtsalt. Vahetatakse siiski õli koos filtriga ju :)
    Aga no vb seal asjad teistmoodi :D edu

  4. #244
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Ma olen teenindusse minnes alati kilekotiga asjad kaasa võtnud. Eelmine kord oli kotis õlifilter, õli, piduriklotsid, rattalaager, pidurivedelik, tungraud, tellitav võti, mingi tundmatu vana määre ja veel palju muudki.

  5. #245

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    A no mai tea. Oleneb tõesti kus sa teha lased aga noh tavaliselt ise kui olen läinud õli vahetama , siis õlifilter eelnevalt ära ostetud mujalt, sest noh need tegelt nii underground pleisid ka, et neil ikka pole varnast võtta lihtsalt. Vahetatakse siiski õli koos filtriga ju :)
    Aga no vb seal asjad teistmoodi :D edu
    sa oled retard ausalt

  6. #246
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Tuttaval plaanis max 3-aastane kasutatau auto osta. Kas letihindadel on ka tingimisruumi tavaliselt?
    ikka saab alla rääkida. 5k vana raha saab igast hinnast alla. Kui lähed sull käes ostma saad rääkida ka 10k vana raha maha. Muidugi kõik oleneb =)

  7. #247
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    pastilaa käib muidu restos ka nii et omad potid pannid kaasas, lauahõbedast ma ei räägigi

  8. #248
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    A no mai tea. Oleneb tõesti kus sa teha lased aga noh tavaliselt ise kui olen läinud õli vahetama , siis õlifilter eelnevalt ära ostetud mujalt, sest noh need tegelt nii underground pleisid ka, et neil ikka pole varnast võtta lihtsalt. Vahetatakse siiski õli koos filtriga ju :)
    Aga no vb seal asjad teistmoodi :D edu
    Mis kohtades sa käid? Olen elus 2 x õlifiltrit ostnud. Esimene kord kui vahetasin 1985. aasta opelil enda garaazis õli ja teinekord 96. aasta bemmil kui venna sõber ütles, et teeb õlivahetuse oma töökojas tasuta ära. Aga teenendusse minnes oma filtriga.... Hmm... See ju sama kui minna restorani sööma ja endal toiduained kaasas, viskad kokale ja ütled, et tee üks Bolognese nüüd.

    E: lol jozik jõudis ette.

  9. #249
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    sa oled retard ausalt
    Kas sinu suust muud ka tuleb kui mingit ärapanemist ?
    Mind ne gramm ei liiguta su postid mu vastu. Siin foorumis on olemas nupp Report, samuti ka võimalus PMida mulle ja oma mure ära
    rääkida. Täiesti kohatult spämmid.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mis kohtades sa käid? Olen elus 2 x õlifiltrit ostnud. Esimene kord kui vahetasin 1985. aasta opelil enda garaazis õli ja teinekord 96. aasta bemmil kui venna sõber ütles, et teeb õlivahetuse oma töökojas tasuta ära. Aga teenendusse minnes oma filtriga.... Hmm... See ju sama kui minna restorani sööma ja endal toiduained kaasas, viskad kokale ja ütled, et tee üks Bolognese nüüd.

    E: lol jozik jõudis ette.
    Jep.. Nagu mainisin, siis ise külastan underground kohti. Siukest asja nagu õlivahetus juba lihtsalt ei ole võimalik sitasti teha. Olgu siis see kuskil United Motorosi esinduses või underground kohas kuskil. Hinnavahe on lihtsalt :).

    My bad. Ma külastan autoremonditöökodasid, Teie teenindusi :D.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 21.05.12 at 21:41

  10. #250

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Progressist hoolimata käib mõningane elutegevus ka linnadest väljaspool. Seega helistad piisavalt palju ette, et õlifilter tellitakse sinu eest ära või võtad oma kaasa. Tahad mingit special õli, siis sellega sama lugu.

  11. #251
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Arvasin, et kuna Codecci soovib asja kiirelt ajada, siis tavaliselt on väiksemad järjekorrad tagasihoidlikumates kohtades ja ise tavaliselt lennanud kohale oma oma varuosa näpus ja öelnud, et vahetage ära. Saab kiirelt tehtud, saad kiirelt auto kätte.

    Kuna Teil eluolu tsipa teine seal, siis obv tõsti my bad oli lollus arvata, et codecci läheb oma õlifiltri,õlipotskaga kohale.

  12. #252

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    http://www.autohooldus.ee/ see koht pidi p2ris ok olema, olen kuulnud .. ise tho pole k2ind
    See on pikem jutt ja ma ei viitsi tõesti oma seiklusi selles asutuses ümber jutustama praegu hakata, aga sinna palun MITTE KELLELGI minna. Seal ei teata autodest suurt midagi. Lisaks on üldine töökultuur selline, et ajab oksele. Teiste pajatusi võite lugeda audiklubi foorumist. Märksõnaks Audihooldus.

    edit: Muidu mainin ka seda, et kui just margiesinduses ei käi, siis on oma "materjaliga" kohale minna täiesti OK ja tavaline. Sina maksad talle ju tasu tunnitöö alusel ja kogu moos. Umbes sama nagu ma ostan tapeedi ja tapeediliimi ja maalrimalle tuleb paneb ta mulle seina kenasti 8€ tund :)
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 22.05.12 at 09:15

  13. #253
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    See on pikem jutt ja ma ei viitsi tõesti oma seiklusi selles asutuses ümber jutustama praegu hakata, aga sinna palun MITTE KELLELGI minna. Seal ei teata autodest suurt midagi. Lisaks on üldine töökultuur selline, et ajab oksele. Teiste pajatusi võite lugeda audiklubi foorumist. Märksõnaks Audihooldus.

    edit: Muidu mainin ka seda, et kui just margiesinduses ei käi, siis on oma "materjaliga" kohale minna täiesti OK ja tavaline. Sina maksad talle ju tasu tunnitöö alusel ja kogu moos. Umbes sama nagu ma ostan tapeedi ja tapeediliimi ja maalrimalle tuleb paneb ta mulle seina kenasti 8€ tund :)
    ty for support :)

    Kas muidu kellegil võib olla aimu, mis võib viga olla? Nimelt iga suvi ( eriti päevadel kui on kuumus ja autosalong on nagu sahara ), siis hakkab elektroonika tõrkuma. Et siis, puldist kesklukust ei tööta, küll aga töötab puldist avamine kui käisitsi oled ära lukustanud. Ainult näitab ohutulesid ja kõik kui üritad lukustada. Aegajalt hakkab ka signa lambist tööle.
    Samas iga hommik kui autosalong mahajahtunud ööga, töötab auto laitmatult. Sulgeb,avab ilusti.
    96 bmw siis.
    Ehk on mõnel targemal aimu, kust hakata viga otsima?

  14. #254
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    ty for support :)

    Kas muidu kellegil võib olla aimu, mis võib viga olla? Nimelt iga suvi ( eriti päevadel kui on kuumus ja autosalong on nagu sahara ), siis hakkab elektroonika tõrkuma. Et siis, puldist kesklukust ei tööta, küll aga töötab puldist avamine kui käisitsi oled ära lukustanud. Ainult näitab ohutulesid ja kõik kui üritad lukustada. Aegajalt hakkab ka signa lambist tööle.
    Samas iga hommik kui autosalong mahajahtunud ööga, töötab auto laitmatult. Sulgeb,avab ilusti.
    96 bmw siis.
    Ehk on mõnel targemal aimu, kust hakata viga otsima?
    Ma kusjuures sarnast jama täheldanud viimastel nädalatel soojadel päevadel, 95a bmw.
    Viimati muudetud virukunn poolt : 22.05.12 at 19:06

  15. #255
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Ilmaga seotud.

  16. #256

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    vaimude süü imo

  17. #257
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    plaanis nüüd kuu aja jooksul auto osta. soovin sedaani (mitte luukpäraga vms), piisavalt ökonoomset ja lollikindlat (mitte ameeriklasi, millele juppe raske/kallis saada jne). eelarve 8-10k. ise olen vaadanud Volvo S60 ja Passati poole. keegi oskab veel midagi soovitada?

  18. #258
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Mondeo peale ei ole mõelnud http://www.auto24.ee/kasutatud/nimek...ag=1&otsi=otsi

    Või näiteks Avensise peale http://www.auto24.ee/kasutatud/nimek...ag=1&otsi=otsi

    Puusalt tulistan, pole mingi eriline margi asjatundja.
    Väga sõltub ka nt, kas sul on mõni hea tuttav või sõber kuskil esinduses tööl. Meil peres on osaliselt seepärast kõigil Fordid - remonditöödel, korralistel hooldustel ja jupide osas saab päris korralikult alla (mis Fordil nagunii on mõistliku hinnaga).

    Passat on muidugi vinge, kui selle n-ö uuema saad. Volvo puhul varuosad on kindlasti päris kallid.
    Viimati muudetud inward poolt : 22.05.12 at 23:31

  19. #259
    Õpihimuline Mängur Kasutaja TrvP avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    409

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Ma ei tea, kas BMW sinu valikusse mahub, aga ise sõitsin mingiaeg u 4 kuud ringi BMW e60-ga, 3,0 diisel, hea ja ökonoomne ning samas piisavalt võimekas mootor, et maanteel rahulikult kulgeda...

    Näiteks:
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    NB! Tõin need autode kuulutused näidetena, ei tunne omanikke jne...

    Uus Mondeo ka päris asjalik relv!
    Viimati muudetud TrvP poolt : 22.05.12 at 23:28

  20. #260
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    plaanis nüüd kuu aja jooksul auto osta. soovin sedaani (mitte luukpäraga vms), piisavalt ökonoomset ja lollikindlat (mitte ameeriklasi, millele juppe raske/kallis saada jne). eelarve 8-10k. ise olen vaadanud Volvo S60 ja Passati poole. keegi oskab veel midagi soovitada?
    Ma ise lihtsalt läheks teeks proovi igasugu variantidega. Nii uut autot ostes valiks selle järgi mis meeldib, mitte mida soovitatakse.

Lehekülg 13, kokku 64 EsimeneEsimene ... 311121314152363 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES