Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 64 EsimeneEsimene ... 5131415161725 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 1262
  1. #281
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Volvo kindlasti remondi osas megakallis, aga tõesti mugav ja mõnus auto. BMW isiklikult mulle ei meeldi nii välimuselt kui nn mainelt kui siis 6 seeria on kena aga jah kallis pill. Mazdad uued tõesti suht kehva kvaliteediga lagunevad ja plekk vilets 3.a mazda on juba põhimõtteliselt vana. Ise valiks sellise raha eest nn uue rahvaauto audi varuosid palju ja autode valik ka suur.

  2. #282

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Samaoodi võib siit eestis sõitnud auto pähe üleslöödud raipe osta kui saksast. Meie augulised teed ja hull soolatamine hävitab autot ikka tunduvalt rohkem, kui kusagil lõunaeuroopas sõitnud autot.

  3. #283

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
    Volvo kindlasti remondi osas megakallis, aga tõesti mugav ja mõnus auto. BMW isiklikult mulle ei meeldi nii välimuselt kui nn mainelt kui siis 6 seeria on kena aga jah kallis pill. Mazdad uued tõesti suht kehva kvaliteediga lagunevad ja plekk vilets 3.a mazda on juba põhimõtteliselt vana. Ise valiks sellise raha eest nn uue rahvaauto audi varuosid palju ja autode valik ka suur.
    Mis nõuanne see selline on ?
    Viimati muudetud Remokk poolt : 27.05.12 at 21:55

  4. #284
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Remokk Vaata postitust
    Mis nõuanne see selline on, et BMW sulle ei meeldi ja maine sitt ?
    Mis nõuanne see on, et " Mis nõuanne see selline on, et BMW sulle ei meeldi ja maine sitt ?" ?

  5. #285

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Imo on BMW-del see viga küljes, et nad kipuvad keskmisest rohkem avariides osalema.

    Artiklit ei leia hetkel üles aga imo on Audi viimasel ajal ka bemmile selles osas korralikult järele tõmmanud.

  6. #286

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    plz ärge hakake jälle selle teemaga pihta.
    sama hästi võiks kirjutada, et kle ära chryslerit osta, saad kõige suurema tõenäosusega trahvi.

  7. #287
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 281

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Jup. Meenutab vaikselt PokerStarsi Algorütmide teemat, kus võid pärast võitu callida any2, sest flop hittib hästi.

  8. #288

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Omad seaduspärasused on nii BMW avariide, Chryseri trahvide kui ka Pokerstarsi algorütmide teema puhul olemas. Lihtsalt jama on siis, kui räägitakse aiaaugust, kuigi jutt käib tegelikult aiast ehk näiteks sellest, et 50%+ Eestis liikuvatest Chrysleritest on (Grand) Voyagerid.

  9. #289
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 281

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Mis sa tahad väita, et kui sama inimene sõidab BMW või Volgaga või mis tahes autoga siis täpselt samades tingimustes on bemmiga avarii tegemise protsent suurem?

  10. #290
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mis sa tahad väita, et kui sama inimene sõidab BMW või Volgaga või mis tahes autoga siis täpselt samades tingimustes on bemmiga avarii tegemise protsent suurem?
    Kui sama inimene siis kindlasti mitte mitte, aga autode image suures plaanis kindlasti mõjutab teatud sihtgruppi, kes mõnda mudelit rohkem ihaldavad kui teised. Kui võimsam-parem-turvalisem auto, siis edasi saab ise midagi järeldada.

  11. #291

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Kui sama inimene sõidab täpselt samades tingimustes, siis on Volgaga avarii tegemise protsent kohe kindlasti suurem. Teine asi on muidugi see, et näiteks mina sõidan 96-nda aasta Fordiga ühtemoodi aga 2012 Fordiga sõidaks ma siiski teistmoodi ehk inimene on sama aga tingimused erineks.

  12. #292
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    näiteks mina sõidan 96-nda aasta Fordiga ühtemoodi aga 2012 Fordiga sõidaks ma siiski teistmoodi ehk inimene on sama aga tingimused erineks.
    Selles jutus tõetera sees. Mul siin hiljuti erinevaid autosid olnud ja sõidustiil muutub küll olenevalt autost. Ma ei tahaks uskuda, et olen ainuke. Ja niipidi võttes on jah tõenäolisem, et teeksin võimsama autoga ennem avarii kui mõne lahjemaga..

  13. #293

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mis sa tahad väita, et kui sama inimene sõidab BMW või Volgaga või mis tahes autoga siis täpselt samades tingimustes on bemmiga avarii tegemise protsent suurem?
    Millegipärast suur osa noori algajaid autojuhte eelistab BMWd ja seepärast ongi avarii tegemise protsent suurem.Endalgi oli esimene auto vana hea BMW316.

  14. #294
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Nii, läksin lõpuks sellisesse kohta nagu Autoekspert, Audi foorumis keegi soovitas ja kiire googeldamine ei andnud ka midagi negatiivset + kohe järgmine päev sain aja. Kas aastaga on midagi drastiliselt muutunud, olen varem odavalt saanud või ripiti mind offi, et praegu pmst õlivahetuse + filtrite eest €180 ehk 2.8K EEK maksin? 3 asja oli - õlivahetus, esitule pirn ja kliima täitmine, 2 esimest tegid ära, kliimat täita ei saanud, sest mingi pump perses ja lasid gaasi tagasi masinasse vms ja selle eest vist midagi ei võetudki.

    Lisaks tundub, et pandi mingi prosta õli - 5W30. Siiani pandud 5W40, mis vahet neil on?

    Ja muidugi leiti järgmiseks korraks miljon viga, puksid, õlilekked, värgid särgid... Tra mul käib see 14a vana Audi remondiarved juba korralikult pinda, tunnen Denerile S5 remondiarvete maksmisega kaasa... Ja järgmiseks autoks ei osta mitte A5-te, vaid Sierra.

  15. #295

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Kas nad arvet ei andnud? Seal peaks ilusti kirjas olema, mille eest ja kui palju. Selline summa oleks loogiline ehk koos kliima täitmisega, ilma selleta kohe kindlasti mitte.

  16. #296
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Kas nad arvet ei andnud? Seal peaks ilusti kirjas olema, mille eest ja kui palju. Selline summa oleks loogiline ehk koos kliima täitmisega, ilma selleta kohe kindlasti mitte.
    On arve:
    Õlifilter €12.84
    Õlikorgitihend €0.11
    Õhufilter €8.83
    Salongifilter €20.76
    Kütusefilter €11
    Mootoriõli Castrol 5W-30 5L €49.92
    Mootoriõli 5W-30 1L €12.50
    Remonditeenus õlivahetus 1 tund €12.50
    Remonditeenus filtrite vahetus 1 tund €23.33

    KM +20% ja tulebki €182.15

  17. #297
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    On arve:
    Õlifilter €12.84
    Õlikorgitihend €0.11
    Õhufilter €8.83
    Salongifilter €20.76
    Kütusefilter €11
    Mootoriõli Castrol 5W-30 5L €49.92
    Mootoriõli 5W-30 1L €12.50
    Remonditeenus õlivahetus 1 tund €12.50
    Remonditeenus filtrite vahetus 1 tund €23.33

    KM +20% ja tulebki €182.15
    No tegelt tehti sul natuke rohkem kui 3 asja siiski ju.
    Aga kui seda listi vaadata, siis ei jää nagu midagi kahtlast silma.
    Õlivahetus 1 tund 12.50. Kui neil oli see hind fikseeritud, et õlivahetus ongi 12.50, siis OK. Muidu tundi see küll ei võta. Pigem 10-15 minti :D. .

    5W-30 ja 5W-40 suurt vahet ei tohiks olla.

    Kui kliima oleks ka täidetud, siis lisa sinna kuskil 50-60euri.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 29.05.12 at 18:19

  18. #298
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    IIRC teises kohas läks mul 1.2-1.5K EEK eelmine kord ja vahetati ka õli koos kõigi filtritega...

  19. #299
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    IIRC teises kohas läks mul 1.2-1.5K EEK eelmine kord ja vahetati ka õli koos kõigi filtritega...
    Keegi pädevam võiks kommenteerida aga oleneb ka natuke, mis jutuga sa läksid nende juurde. Et vahetage see mis vaja, või vahetage õli,esitulepirn ja täitke kliima. Kui nad tühja kohapealt kukkusid vahetama kõiki filtreid, mis sul seal olla võisid, siis on küll tsipa imelik. Iseenest hea kui nad vahetatud on.

    Seal teises kohas ma arvan, et ei vahetatud sul kõiki filtreid. Praegu vahetati tõesti absull kõikvõimalikud filtrid ära su autol ja pandi üsna korralik täissünt õli sisse.

  20. #300
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    IIRC teises kohas läks mul 1.2-1.5K EEK eelmine kord ja vahetati ka õli koos kõigi filtritega...
    Aga siis olekski pidanud jupid ennem forssist ära ostma ja minema nendega töökotta. Siis nad ei oleks saanud keerata selliseid asju külge, mida sina pole tahtnud ja poleks saanud küsida juppide eest lambi hinda.

    Ja see jutt, et eelmine kord vahetati ka õli koos kõigi filtritega võib võrduda sellega, et vahetati ainult õlifilter ja õli.
    Seega lahuta kogusummast
    Õhufilter €8.83
    Salongifilter €20.76
    Kütusefilter €11
    Remonditeenus filtrite vahetus 1 tund €23.33
    + õlide hinnad varieeruvad väga palju. Eelmine kord pandi äkki mingit addinoli paska sisse ja seekord korraliku Castroli. Hinnavahe on 30€ ümber.
    Võib vabalt nii ka olla ning hind tulebki sinna auku.
    Viimati muudetud Supsti poolt : 29.05.12 at 19:04

Lehekülg 15, kokku 64 EsimeneEsimene ... 5131415161725 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES