Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 16, kokku 64 EsimeneEsimene ... 6141516171826 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 301 kuni 320, kokku 1262
  1. #301
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    mul just tööauto oli hoolduses 60k km. ja 300€. Kõik õlid, tihendid, piduriõlid jne. Esinduses käisin.

  2. #302
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 293

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Nii, läksin lõpuks sellisesse kohta nagu Autoekspert, Audi foorumis keegi soovitas ja kiire googeldamine ei andnud ka midagi negatiivset + kohe järgmine päev sain aja. Kas aastaga on midagi drastiliselt muutunud, olen varem odavalt saanud või ripiti mind offi, et praegu pmst õlivahetuse + filtrite eest €180 ehk 2.8K EEK maksin? 3 asja oli - õlivahetus, esitule pirn ja kliima täitmine, 2 esimest tegid ära, kliimat täita ei saanud, sest mingi pump perses ja lasid gaasi tagasi masinasse vms ja selle eest vist midagi ei võetudki.

    Lisaks tundub, et pandi mingi prosta õli - 5W30. Siiani pandud 5W40, mis vahet neil on?

    Ja muidugi leiti järgmiseks korraks miljon viga, puksid, õlilekked, värgid särgid... Tra mul käib see 14a vana Audi remondiarved juba korralikult pinda, tunnen Denerile S5 remondiarvete maksmisega kaasa... Ja järgmiseks autoks ei osta mitte A5-te, vaid Sierra.
    Milleks üldse Tallinnas auto? Omajao andsin vabast tahest ära ja ei ole plaani uut osta ka.

    Takso (isegi kallim) on odavam kui auto ja kohati mugavam. Odav taksofirmad ajavad kohati närvi tho, eile näiteks linnast tulles pidin kuulama terve aja väntvõllide ja katkiste kolvirõngaste juttu kuna ühel autol tuli korraks eest summutist suitsu.

    See kehtib ainult Tallinna kohta. Pärnus näiteks ei suudaks ilma autota, sest seal on taksod kallimad, neid vähem ja linnas ei ole tüütuid ummikuid.

    EDIT: aga lol@sierra. ise ostaksin ka kindlalt miski vana panni, minu arvates nendega saab alati rohkem nalja ja vaesemehe uunikumid ikka tegijad püssid :P

  3. #303
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    homme vist Tallinnasse minek. kas keegi oskab nimetada autoaedasid, mis tasuks läbi vaadata?

  4. #304

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    www.auto24.ee :D ennem vaatad huvi pakkuvad pillid ikka välja ja siis lähed kohale :D

  5. #305
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    kahe kuulutuse peale nagunii minek. mõtlesin lihtsalt mõnest autoaiast ka juba läbi vaadata.

  6. #306
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Ma 2-3a tagasi käisin Kadaka autoaedadest läbi kui autot ostsin... Enam kunagi ei lähe platsile vaatama, kõik tunduvad jõhkrad sulid seal. Olin valmis maksma ise ülevaatuse eest, et lähme vaatame mu sõbra juures auto üle + neile 500EEK aja eest, hui oldi nõus, tahtsid viia sinna samasse lähedale ülevaatuspunkti, obviously kinnimakstud.

  7. #307

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ma 2-3a tagasi käisin Kadaka autoaedadest läbi kui autot ostsin... Enam kunagi ei lähe platsile vaatama, kõik tunduvad jõhkrad sulid seal. Olin valmis maksma ise ülevaatuse eest, et lähme vaatame mu sõbra juures auto üle + neile 500EEK aja eest, hui oldi nõus, tahtsid viia sinna samasse lähedale ülevaatuspunkti, obviously kinnimakstud.
    need kohad on oma aja ära elanud.
    kasutatud autot on mõistlik osta:
    *omanikult
    *pankroti pesadest
    *esinduste kasutatud autode müügisaalist.

    vend on mitmeid autosid ostnud panroti oksjonitelt- terveid ja avariilisi.
    kord oksjonil maksis 4-le teisele pakkujale 1k eek igale, et ärgu pakkugu. sai endale.

  8. #308
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Autoeksperdist (koht, kus €180 eest vahetati õli) sain nüüd hinnapakkumise asjadele, mis oleks vaja teha. Mu auto turuväärtus on ~ €3,000, tal ei ole ühtegi suuremat viga ja tehti hinnapakkumine - €1,400 läheks mingid väiksed asjad kokku :D

    Kliimapump €450, 2 õõtshooba €220, sillatala puksid €200, tihendite vahetus (õli ajab läbi vms, 8h tööd) €230.

    Keegi kes autodega rohkem sina peal, tundub mõistlik?

    Edit: siit ka tarkusetera - kui autot lähte ostma ärge mingil juhul jätke kuskil teeninduses ülevaatamata. Näiliselt mu auto hetkel tip-top korras, võiksin müüki panna ja mingi spets vend ostma ei tule siis ei saaks küll aru, et midagi viga oleks.
    Viimati muudetud Codecci poolt : 11.06.12 at 13:51

  9. #309

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Autoeksperdist (koht, kus €180 eest vahetati õli) sain nüüd hinnapakkumise asjadele, mis oleks vaja teha. Mu auto turuväärtus on ~ €3,000, tal ei ole ühtegi suuremat viga ja tehti hinnapakkumine - €1,400 läheks mingid väiksed asjad kokku :D

    Kliimapump €450, 2 õõtshooba €220, sillatala puksid €200, tihendite vahetus (õli ajab läbi vms, 8h tööd) €230.

    Keegi kes autodega rohkem sina peal, tundub mõistlik?
    Kliimapumba saab tuduvalt odavamalt ning õõtshoobad ei tohiks ka nii kallid olla, endal jäid 2000a a6 57€ tk hind. Minujaoks on kõik hinnad ulmed, eriti kui auto turuväärtus selline, kui endal vähegi rohkem aega telli jupid ise internetis autoosad.ee ladu24.ee vms ja näed kui suure summa võidad. Mis autoga tegu muidu?

  10. #310
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Audi A6 Avant C5 1998a

  11. #311

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Audi A6 Avant C5 1998a
    Kliimapumba ostaks kasutatud näiteks audifoorumist, kuna see on selline asi mis lihtsalt minusilmis uuena ostes oleks raha raiskamine, vägakiirelt leiad sealt foorumist endale korraliku jupi. Õõtshoob c5 kerega audile 50.45€ 1tk, sillatala puksid jäävad max kuni 140€ kanti, tihendite vahetus tundub mõistlik kui tööraha seal juba sees, tihendid ise ei maksa midagi vaid töö seal maksab.

  12. #312
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    kus kohas on Tartus kõige mõistlikum (odav, aga siiski kvaliteetne) autol lasta teha pigipesu + poleerimine ja vahatamine?

  13. #313

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    lasin autogavannis teha, suht kirves - 190€ kokku .. aga kvaliteet super

  14. #314
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    lasin autogavannis teha, suht kirves - 190€ kokku .. aga kvaliteet super
    200€-ga olen ise ka umb arvestanud. mis sa selle 190€ eest siis täpsemalt said ja kas sa võtsid sealt mingisuguse komplekti?

  15. #315

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    autole kogu ulatuses poleeri ei lasnud .. kapott ning mõned hullemad kohad lasti poleerides üle (mujal läigestamine), mingid linnusita plekid olid sisse imbunud vms .. siis nahk tehti sees siis vaha ja rehvi l2iked ja seest puhastus ja obv eelnev pigi eemaldus ja pesu etc

  16. #316

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    plaanis nüüd kuu aja jooksul auto osta. soovin sedaani (mitte luukpäraga vms), piisavalt ökonoomset ja lollikindlat (mitte ameeriklasi, millele juppe raske/kallis saada jne). eelarve 8-10k. ise olen vaadanud Volvo S60 ja Passati poole. keegi oskab veel midagi soovitada?
    Mis auto ära ostsid?Ise plaanin ka praegu uuemat autot.

  17. #317
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Honda Civic luukpära. 2007a. 57k läbisõit.

    //ehk siis sain ikkagi luukpära, aga mitte pika kerega nagu audi avant/passat variant vms.
    Viimati muudetud kardaanirist poolt : 11.06.12 at 17:52

  18. #318

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Mul plaanis mingi väiksem jeep või siis neljaveoline sõiduauto.Oskab keegi öelda kuidas nt passatil nelivedu toimib.Pidevalt vaja paati või käru vedada.Või on mõistlikum ikkagi jeep osta?

  19. #319

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Millist autot soovitate, kui tingimused on:
    Liisingusse, niiet aasta alates 2002
    Hind kuni 3700€
    automaat
    universaal
    odav remontida:-)
    võtaks vähe kütust

    Esmapilgul vaatasin, et mondeo, passat, omega. On kellelgi kogemusi? Kiirendus pole üldse tähtis, võiks olla veokonks ja püsikiirusehoidja, ei tohiks roostetada paar aastat peale ostmist.

  20. #320

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Need kõik juba nüüdseks roostetavad

Lehekülg 16, kokku 64 EsimeneEsimene ... 6141516171826 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES