Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 21, kokku 64 EsimeneEsimene ... 11192021222331 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 401 kuni 420, kokku 1262
  1. #401
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    ema hakkab mul autot osta, on kellegil mingeid huvitavaid soovitusi? Kuni 25k mingi crossover tüüpi asi või mnigi väiksem mahtuniversaal vms. Hyundai ix35 jäi endal silma
    kui 25k ja peab uhiuus olema, võtaks ma ise Yeti. kui vanus pole oluline, siis juba midagi sellist, mida silmal ka ilus vaadata on ja milles end valge inimesena tunned (vihjena - selle raha eest saab juba paar a vana XC90).

  2. #402

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Sellise papi eest võtaks kindlalt mingi ~2010a. Volvo XC60.

  3. #403

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    leits ajab autode kohapealt ikka sellist kelba juttu, et anna abi.

    ÄRGE jumala eest tema nõuandeid tõsiselt võtke .. pikemalt ei viitsi seletada

  4. #404
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas neeme Vaata postitust
    Sellise papi eest võtaks kindlalt mingi ~2010a. Volvo XC60.
    miks? ma võtaks iga kell uue hyundai või kia (sõidan ise v70ga). (sõidu)mugavuses enam imo vahet pole ja varustus, hooldus on kial ja hyundail parem.

    veel paar aastat tagasi poleks uskunud, et sellisel arvamusel kunagi olen aga kokkupuuted korea autodega on uskumatult positiivsed olnud. volvol on omad plussid aga hinna ja kvaliteedi suhe on pask.

  5. #405
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    miks? ma võtaks iga kell uue hyundai või kia (sõidan ise v70ga). (sõidu)mugavuses enam imo vahet pole ja varustus, hooldus on kial ja hyundail parem.

    veel paar aastat tagasi poleks uskunud, et sellisel arvamusel kunagi olen aga kokkupuuted korea autodega on uskumatult positiivsed olnud. volvol on omad plussid aga hinna ja kvaliteedi suhe on pask.

    räägiks sa sama juttu, kui peale 5 aastast liisingperioodi oma autot maha müüa üritades avastad, et järelturul pole autol hinda ollagi?

    EDIT: Tegelt no offence, olen isegi vaadanud, et see i40 näeb liiga äge välja.
    Viimati muudetud Tarmonator poolt : 18.08.12 at 23:59

  6. #406

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    http://www.e24.ee/683234/hyundai-sel...-audi-kui-bmw/

    Asi selles, et eelarvamused ei kao sugugi kiirelt aga kvaliteet kaob või tekib hoopis kiiremini.

  7. #407
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Ka tutikatel Hyundaidel on minu arust üks miinus (nagu enamustel japsidel ja korealastel). Disain. Kui see on vastuvõetav või ei sega, siis võtaks ise ka. Mind segab - kui ikka vähegi rohkem autosõite elus ette tuleb, siis viibid autos arvestatava osa oma elust. Mind teeks kurvaks, kui seal olek mind häiriks. Sõitsin pikalt japsiga ja tundsin seda. Nüüd rootslasega ja autosse minek on ootuspäraselt mõnus ja kodune...

  8. #408
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    räägiks sa sama juttu, kui peale 5 aastast liisingperioodi oma autot maha müüa üritades avastad, et järelturul pole autol hinda ollagi?

    EDIT: Tegelt no offence, olen isegi vaadanud, et see i40 näeb liiga äge välja.
    Jama jutt, et kia ei hoia hinda. Prantslane ei hoia.

  9. #409

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Sõber mul mässab jälle autovahetuse teemaga. Omamoodi põnev ja samas riskantne. Mazda6>Ford Explorer>Lexus IS 200>BMW 330 xd hetkel.
    Hetkel siis Mazda6>Ford Explorer>Lexus IS 200>BMW 330 xd>Saab 9-3>MB ML320>MB S500

    Soovib keegi 2000 a. S500 soetada?

  10. #410
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Hetkel siis Mazda6>Ford Explorer>Lexus IS 200>BMW 330 xd>Saab 9-3>MB ML320>MB S500

    Soovib keegi 2000 a. S500 soetada?
    mazda 6 kohapealt - oli endal eelmine auto ja kui vanem kui 2007 siis soovitan suure kaarega mööda minna sellest. muidu kõik ok, aga kered neil jäid tehases tsinkimata ja see, kuidas need kõik roostetama hakkasid...ulme. enamik vanemaid M6 mis müügis - teraselt vaadates näed, millised armsad koopaääred neil on. lähemalt uurides sama seis kõikide uste, luukidega. kui uuem, siis seda muret pole ja OK masin.

  11. #411
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    räägiks sa sama juttu, kui peale 5 aastast liisingperioodi oma autot maha müüa üritades avastad, et järelturul pole autol hinda ollagi?

    EDIT: Tegelt no offence, olen isegi vaadanud, et see i40 näeb liiga äge välja.
    True story. Ma üritasin pool aastat peale liisingust välja ostmist oma Hyundaid müüa. Kuni 30% alla esinduse soovitatud turuhinna. Lõpuks mõtlesin, et las vedeleb parem õuel, äkki kunagi on vaja kellelgi. Aga 5a ja 50k km hiljem ei olnud võimalik korras auto eest saada 30% rahast, mis uue auto eest ise maksin. Sellega tuleb lihtsalt arvestada.

  12. #412
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    kuulge, kes te siin oma huinjaa accidente ja muid kaalikaid soovitate, oma emale vaataks ikka auto puhul rohkemat kui seda, et oi odav on hooldada.

    Volvo XC60 on üks mõistlikumaid soovitus

  13. #413

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Ma olen seda linki omateada siia teemasse pannud aga special for Cashmer:

    http://www.e24.ee/683234/hyundai-sel...-audi-kui-bmw/

    Volvo on muidugi ilus jne. kuid kvaliteedilt ta Hyundai vastu ei saa.

  14. #414
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    kuulge, kes te siin oma huinjaa accidente ja muid kaalikaid soovitate, oma emale vaataks ikka auto puhul rohkemat kui seda, et oi odav on hooldada.

    Volvo XC60 on üks mõistlikumaid soovitus
    räägib ilmselt see, kes pole elus ühtegi autot liisinud, hooldanud jne...

  15. #415
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    njaaa...olin ka kunagi noor...

    Mina vaataks ikka auto puhul kõige olulisemat asja. Kui palju ma sellega sõidan ja kui kauaks ma selle kavatsen endale soetada?
    Eks igaüks võib ise arvestada kui palju tal kilomeetri hind tuleb kui esindusest tutikas auto võetakse ca 30k eur eest, sellega 4-5 aasta jooksul napilt 40k sõidetakse ja siis poole hinnaga maha müüakse ja uus võetakse.
    Inimesel, kes auto liisingule perioodi lõpus tagastab koos 300k+ läbisõiduga, tuleb muidugi vaadata kallimate mudelite poole, mis eeldatavasti ka kauem vastu peavad. Aga kuni 10k aastas sõidjatele...no selle sõitis omalajal mosse ka ilma hoolduseta ära.

  16. #416

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ma olen seda linki omateada siia teemasse pannud aga special for Cashmer:

    http://www.e24.ee/683234/hyundai-sel...-audi-kui-bmw/

    Volvo on muidugi ilus jne. kuid kvaliteedilt ta Hyundai vastu ei saa.
    Sõbral Hundai Getz ja käsi just korralises hoolduses, maksis 500€+. Kõlab hästi, kui autot ostes saad 7aastase garantii, aga palju see lõpuks maksma läheb?

    Vennal Skoda, millel läks peale garantiiaja lõppu ventikas läbi, remondipakkumine 400€. Võrdluseks, vahetasin oma vanal bemmil ise, romula vent 20€ (2tk igaks juhuks) + pool tundi tööd.
    Viimati muudetud alaska poolt : 29.08.12 at 12:38

  17. #417
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    teema juba hakkab tilti ajama :)

  18. #418
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    hyundai ja volvo hoolduse võrdluse saan aja peale ise ära teha - vanematel on nii i40 kui v60 (mõlemad selle aasta autod).

    suur LOL väite peale, et XC60 on mõistlik soovitus. mina väikeauto mõõtu üüratu hinnaga dziibis küll midagi mõistlikku ei näe.

  19. #419

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Getz on väga halb Hyundai.
    Väike punn aga kütust võtab rohkem kui keskklassi pereauto.

  20. #420
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ma olen seda linki omateada siia teemasse pannud aga special for Cashmer:

    http://www.e24.ee/683234/hyundai-sel...-audi-kui-bmw/


    Volvo on muidugi ilus jne. kuid kvaliteedilt ta Hyundai vastu ei saa.
    see uuring ei ütle mitte midagi.

    1. toimus ühes riigis - Saksamaal - kus jumal teab miks eelistatakse hundaid, roomas nt. on iga teine auto alfa romeo või mingi suvaline väike autoplönn, sest kitsaid tänavaid on palju. Kui õigesti mäletan, siis täpselt nii laiad ehitati tänavad, et eesel saaks ringi keerata.
    2. hinnati - usaldusväärsust, vastupidavust ja kasutajate rahulolu. Nunnud kriteeriumid.Kaks esimest kattuvad. Kasutajate rahuoluga on nii, et see on buhuuu. Kes see ikka ütleb - krt siuke junn on mu uus auto.

    Kui sind lohutab, siis ma ei tea mitte midagi autodest ja lube ka pole.

    Top 3 unistuste autot: BMW 507, Lamborghini Miura, Saab 900 Turbo Carlsson

Lehekülg 21, kokku 64 EsimeneEsimene ... 11192021222331 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES