Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 23, kokku 64 EsimeneEsimene ... 13212223242533 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 441 kuni 460, kokku 1262
  1. #441

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Kui endale meeldib,raha on, siis miks mitte muidugi.
    Nii palju, kui uurinud olen siis midagi hullu pole nagu räägitud. Mootor pidi õli võtma ja sidur pidi selline kahtlane asi olema.
    Hoolduste maksumusest ei tea ma midagi. Äkki valgustad.

  2. #442

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas kollane Vaata postitust
    Nissan 350z(2004-2006)? Kellelgi kogemusi, ettepanekuid?
    Kütust võtab palju, maanteel alates 8l/100 ja linnas olenevalt sõidustiilist 13-20+. Ise linnas arvestan 20 euri 100km peale, aga jalg pigem raskepoolne ka.

    Ainult 2 kohta ja pole ka moepärast tagaistet, nagu mõnel teisel autol, aga vajadusel mahub 2 naist kõrvalistmele kenasti ära, korduvalt järgi proovitud :D

    Pagasnikus ruumi suht palju, siiamaani alati kõik vajalik ära mahtunud. Samas, kui korralik heli sisse ehitada, siis pool sellest ruumist läheb võimu alla..

    Sõidumõnu on selle raha eest ilmselt rohkem, kui ühegi teise autoga. Kiirendus on esialgu rohkem kui piisav (aastaga muidugi harjub ära ja tahaks paremat), teelpüsivus on super ja igasugused veojõu, pidurdusjõu, stabiilsuskontrollid ja muud abimehed on paar korda õnnetusest päästnud (muidugi pääseks nendest ka lihtsalt tavakiirusel sõites). Talvel ka ülimugav sõita, püsib teel nagu rööbastel kui korralikud rehvid all. Muidugi piisab ühest nupuvajutusest (ESP off) ja kõik muutub, esimesel korral suutsin päeva jooksul 5 spinni teha, samas polnud varem tagaveolisega sõitnud.

    Pühapäevaautoks ideaalne, bang for buck ratio on laes. Ise enam praktilisuse kaalutlustel uuesti ei ostaks, samas loobuda sellest ka ei raatsi.

    Edit. Sidur on jah selle auto nõrk külg, rohkem vigu pole 30k kilomeetriga silma hakanud ja kõik muu tundub kenasti vastu pidavat.
    Viimati muudetud sm112 poolt : 15.09.12 at 18:00

  3. #443

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    ( Click to show/hide )


    Standardhooldused(iga 15000km) palju nende maksumuseks kujunenud on?

  4. #444
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas kollane Vaata postitust
    Nissan 350z(2004-2006)? Kellelgi kogemusi, ettepanekuid?
    Olen teine selle auto omanik siin foorumis (2004a oma). Mingeid tehnilisi probleeme pole mul esinenud siiamaani. Muus osas klapib jutt suuresti sm-iga. Kütusekulu mul keskmiselt linnas 13,5 näidu järgi. Olen rahul.

  5. #445

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Siiamaani pole veel ametlikus esinduses käinud, vajalikud asjad sain ühe tuttava tutvusi kasutades üle euroopa tellitud ja tema abiga ära vahetatud. Piduriklotsid olid kokku 300 euri, õlivahetus 80 euri, uus sidur 950 euri, küünlad ja rihmad-rullid ka kokku ca 300 euri, uus aku 80 euri. Sidur oli standard, muud asjad nn. performance ja need hinnad ilma eestipoolse juurdehindluseta. Nüüd sügisel lasen standardhoolduse teha, aga hinnast pole praegu veel õrna aimugi.. Ei taha vist teada ka, mis kirve nad esinduses selga võivad lüüa, aga usun et seni tehtu eest peaks ca 2,5 korda rohkem maksma seal.

  6. #446

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Siiamaani pole veel ametlikus esinduses käinud, vajalikud asjad sain ühe tuttava tutvusi kasutades üle euroopa tellitud ja tema abiga ära vahetatud. Piduriklotsid olid kokku 300 euri, õlivahetus 80 euri, uus sidur 950 euri, küünlad ja rihmad-rullid ka kokku ca 300 euri, uus aku 80 euri. Sidur oli standard, muud asjad nn. performance ja need hinnad ilma eestipoolse juurdehindluseta. Nüüd sügisel lasen standardhoolduse teha, aga hinnast pole praegu veel õrna aimugi.. Ei taha vist teada ka, mis kirve nad esinduses selga võivad lüüa, aga usun et seni tehtu eest peaks ca 2,5 korda rohkem maksma seal.

    Selged pildid, tänud mehed. Äkki lisanub kolmas z-i omanik ka siis siia foorumisse.

  7. #447
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Siis ma vast tooks juba saksast. Valikuvõimalus suurem ja hind ka tsipa parem.

  8. #448
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    mõtlen, et teeks load ära. elan tln. palju umbes kogu komplekt maksma läheks? tahaks teha ka mootorratta load korraga

  9. #449
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    mõtlen, et teeks load ära. elan tln. palju umbes kogu komplekt maksma läheks? tahaks teha ka mootorratta load korraga
    koos veidi odavam.. aga arvesta et praegu sa B kati ei saa teha.. aga üldjuhul on kuldreegel et per kategooria läheb 640€ vähemalt.. alla selle ei tule kuidagi välja... kui kirgas kriit oled, siis sõidutunde juurde võtma ei pea.. aga sellest hoolimata tuleb ikka 600+

    tänapäeval räägitakse palju neist õpi ise internetis teooriatundidest.. RÄMEDALT EI SOOVITA SEDA... jah eksami saad tehtud, aga olen kohanud sellise õppe läbinud juhte... ja krt.. isegi mootorratta ülilihtsatest ja eluliselt vajalikest ohutusnõuetest nad ei tea tihti midagi... igal juhul võta klassiteooriad.. seal ka õpetajad on enamasti väga kogenud ja oskavad olulistele kohtadele tähelepanu suunata ja ise oma teadmistest ka juurde rääkida..

  10. #450
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    ty,
    ilmselt sõidutunde võtan juurde vennalt - tal see sõiduõpetaja paber olemas ja tundub +ev.
    aga pmst siis ca 1200€

    ty

  11. #451
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    neid numbreid siin vaadates on mul kuradi hea meel, et mul läks lubade tegemine kokku alla 4k eeki. :)

  12. #452
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    tol ajal oli 4k eeki suurem raha ka kui praegu :)

  13. #453
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!


  14. #454
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    mis te ajate. Mul läks lubade tegemine 100 EEK ja mõned kanistrid bensiini. Koolis oli autoõpetus

  15. #455

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Kas käisid tehnikumis või kutsekoolis omal ajal? Kui ma õigesti mäletan, siis minul läks 1996. aastal mingi 8xx krooni, mis oli rohkem kui veerand keskmisest kuupalgast. Seega võib öelda, et lubade tegemine on omajagu kallimaks läinud, 640€ on rohkem kui 2/3 keskmisest palgast.

  16. #456
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    minul läks 1998-99 sügis/talv u 2,5k eeku, mis oli ka toona üks odavamaid Tartus. See siis koos riigilõivude ja muu staffiga.

  17. #457
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    mul läks see aasta ainult A-kat umbes nii:

    - 350€ koolile teooria jms kraami eest
    - ~30-40€ platsi omanikule platsisõidutundide eest (esimene kord oli 5eur tund, edasi vist 9 euri tund)
    - ~25€ arki teooriaeksam
    - ~2x25€ arki sõidueksam (kukkusin ühe korra läbi)
    - ~25€ juhilubade väljastus
    - 2x25€ motokoolile eksamite tegemiseks ratta ja varustuse laenamise eest + sõiduõpetaja oli ka kaasas jms

    kokku siis ca 540€ ja see on odavalt saadud, sõidutunde jäi koolis üks üle, seega juurde noid ei ostnud..

    EDIT: A-kat jah.. parandasin ära...

    p.s. julgen soovitada: www.motokoolitus.ee
    Viimati muudetud Rage poolt : 07.11.12 at 16:08

  18. #458
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    mul läks see aasta ainult A-kat umbes nii:

    - 350€ koolile teooria jms kraami eest
    - ~30-40€ platsi omanikule platsisõidutundide eest (esimene kord oli 5eur tund, edasi vist 9 euri tund)
    - ~25€ arki teooriaeksam
    - ~2x25€ arki sõidueksam (kukkusin ühe korra läbi)
    - ~25€ juhilubade väljastus
    - 2x25€ autokoolile eksamite tegemiseks ratta ja varustuse laenamise eest + sõiduõpetaja oli ka kaasas jms

    kokku siis ca 540€ ja see on odavalt saadud, sõidutunde jäi koolis üks üle, seega juurde noid ei ostnud..
    FYP

  19. #459

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    ei hakka autot ostma ega midagi, aga: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=881853

    ( Click to show/hide )

    solid tagatuled lol

  20. #460

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    vaesemehe x5, käigukang on nilbe.

Lehekülg 23, kokku 64 EsimeneEsimene ... 13212223242533 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES