Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 26, kokku 64 EsimeneEsimene ... 16242526272836 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 501 kuni 520, kokku 1262
  1. #501
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Miks te siis 01ga kõik ei sõida siis.

  2. #502
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    päris nii mustvalge see ka ei ole.

  3. #503
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    +1 to that

    Kallis auto on üks halvemaid investeeringuid üldse. Raha põleb ja väärtus langeb iga sekundiga. Massive -EV.
    Mõne jaoks on 4K€ auto kallis auto ja väärtuse langemine kotib, teine paneb selle summa iga nädal punasele ja €100K auto hinna langemine ka ei koti vähimalgi määral. Kõik on suhteline.

  4. #504
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    kui ma tahan pereautot osta, siis peaksin valima ainult tutika või omega panni vahel?

  5. #505

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mõne jaoks on 4K€ auto kallis auto ja väärtuse langemine kotib, teine paneb selle summa iga nädal punasele ja €100K auto hinna langemine ka ei koti vähimalgi määral. Kõik on suhteline.
    +1 to this

  6. #506
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    ma sõidan nädalas 50km ja mul on ka konks, problem? Väga tihti isegi vaja läinud


    E: ise ma aga ikkagi ei ostaks üle 4k eest kasutatud masinat, nkn auto väärtus langeb jube kiiresti ja saab odavamalt ka sama saani kätte.
    Ei ole probleem aga sinusuguseid on väga vähe. Kuulutustest paistab, et selliseid, kes sõidavad alla 10k aastas on enamus, mis imo nii ei ole. Ma sõidan ise kah vähe aga ikka üle 10k aastas tuleb ära. Endal on mul ka auto mis 300k läbi sõitnud ning ei kurda :D

    Sõbral on tööauto, mis saadeti saksamaalt, mingi krdi 6-7 aastat vana passat ning sellel on läbisõit 600k+.

  7. #507
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    LS on ka sjuke teema, et jah, kunagi ei tea sa kas see 300k on rahulikult sõidetud penskari käes või 100k mingi bemmivenna poolt peenestatud, selle järgi ei saa ka alati otsuseid teha
    alati tasub omanikku ka uurida ja kust auto läbi on käinud, mis on standard obv
    Viimati muudetud Junken poolt : 09.12.12 at 16:52

  8. #508
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Ma räägin seda, et sellised autod mida euroopast tuuakse on üle 500k kilomeetri sõitnud ja saksamaal nt kiirteedel piiranguid ei ole.
    Kasutatud auto puhul sa ei tea kunagi mis temaga tehtud on, läbisõit on 1 indikaator ning mida silmas pidada ma juba ütlesin.

  9. #509
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    muidugi võõrastelt ostes ei tea kunagi mida saad :D endal paljud tuttavad vahetavad autosid nagu sokke, olles iga päev seal juures, siis see on ikka ulme kuidas igasuguseid, päris suuri vigu peidetakse ja määritakse "tip top korras" masina pähe

  10. #510

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Pean seda opsi värki natuke seedima ja saabiga proovisõitu tegema. 2k eest autot ei taha, kuna need ongi saanid. 4k eest tundub, et leiab midagi paremat

  11. #511
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    4k eest saad Golf IV.

  12. #512
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Jõudsin ise just järeldusele, et sellist autot mis mind rahuldaks minu hinnaklassis ei olegi.
    Kuni 4000 EUR ma ei leia absoluutselt mitte midagi. Tuleb vist tõesti sierra osta.

  13. #513

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Sierra hakkab väikest viisi harulduseks muutuma, pead tõenäoliselt Mondeoga leppima.

  14. #514
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Siin osadel oli vist kogemusi esimese põlvkonna mazda kuutega. Tean, et rooste teeb lliiga ja müraisolatsioon on kehva aga mida veel erilise tähelepanu alla võiks seada? Mis summas võiks olla hoolduskulud võrreldes näiteks B5 passatiga? Hetkel silma jäänud 1 mudel mis pole küll Eesti ajalooga aga esmamulje positiivne. Eks kui vaba aja leiab lähen vaatan üle ja kui tundub ok saab lasta ostueelse kontrolli teha.

    http://www.auto24.ee/kasutatud/auto....dddb22d5cfbe5c


    edit: see läbisõit on kahtlane obv ja saab lasta kontrollida.
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 19.12.12 at 09:35

  15. #515
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Siin osadel oli vist kogemusi esimese põlvkonna mazda kuutega. Tean, et rooste teeb lliiga ja müraisolatsioon on kehva aga mida veel erilise tähelepanu alla võiks seada? Mis summas võiks olla hoolduskulud võrreldes näiteks B5 passatiga? .
    jah. minu soe soovitus on sulle - hoia eemale. muidu oli hea auto, aga see kereteema on liiga hull. mul oli 2003a masin kuni 2012 augustini (viimased 5a minu käes, korralikult hooldatud, eestist ostetud). kuni 2007 ei tsingitud kehases keresi. isegi kui saad mõne ilusas seisus euroopa masina, mis soola pole näinud, siis eesti talvega ilmselt järgmisel kevadel koopaääred naeravad. lasin pidevalt parandada kerevigasi, aga lõpuks oli seis sealmaal, et tuttav keretöödemees ütles, et pole enam, mida parandada - augud sees sisuliselt. koopaääred, küljekarbid, uksed, tagaluuk - kõik oleks pidanud välja vahetama. hinda võid sellistele töödele ise arvata.

    kui passat huvitab, siis sõbral siiani 2003a masin, eestis 6a ja 0 roostet.

  16. #516
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    kõik on suhteline ju. kui talvel ikka kuus korra-kaks auto täiesti puhtaks pesed, siis see Mazda ei roosteta midagi. reaalsus on muidugi see, et enamus autod ei jõua talve jooksul kordagi pesulasse.

  17. #517
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Mine käi natuke linna peal ringi ja tule tagasi ja ütle et 1. gen mazda 6 ei roosteta.

  18. #518
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    kõik on suhteline ju. kui talvel ikka kuus korra-kaks auto täiesti puhtaks pesed, siis see Mazda ei roosteta midagi. reaalsus on muidugi see, et enamus autod ei jõua talve jooksul kordagi pesulasse.
    Seda jah aga mõttetu pidada autot, millel on peale muude probleemide veel ka kereprobleemid. Mõttetu lisakulu ju.
    Ühesõnaga on Mazda üks igati pointless auto, mida oamda.

  19. #519
    Räme Fish
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Kaiu Parish, Estonia
    Postitusi
    22

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Mul oli Mazda5. Garantii korras sai tehtud mitmeid keretöid. Muud asjad ka lagunesid liialt (amordid nt. totaalne pask). Sõbral sama jutt Mazda3ga. Pole vist jah kõige õigem auto omamiseks see Mazda.

  20. #520
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    olen teie mõlemaga nõus ja ise ka Mazdat ei ostaks. point oli lihtsalt see, et kui autot korralikult hooldada (ja Mazda puhul on kerehooldus veel eriti tähtis), siis ei roosteta see sul käte vahel ära.

    ja mida ma seal linna peal neid vaatan. nagu ütlesin, siis reaalsuses enamik inimesi talvel autot ei pese (jah, pesula hinnad on haigelt kõrged). kui talvest talve see sool sul mitmeid kuid koopas seisab, siis pole ju imestada kui üks hetk roosteaugud sul seal on. aga nagu backdoorsex mainis, siis selle raha eest saab kindlasti midagi etemat.

Lehekülg 26, kokku 64 EsimeneEsimene ... 16242526272836 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES