Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 64 EsimeneEsimene 12341252 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 1262
  1. #21

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    sellises hinnaklassis bassat või golf wtf!!!
    http://www.auto24.ee/used/926267 sellisel autol siis 77kw ehk jalaga ei pea lükkama ja pereautoks piisav pluss kütusekulu sain 600km maantee ja linnaliiklus segamini 4.9l
    E: pluss jupid mõistliku hinnaga ja ega mootoriga probleeme pole olnud ka.
    Mootoririhma vahetusega saab ka täitsa ise hakkama:P

  2. #22
    FPP Pro Kasutaja lauri89 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    206

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Küll oli vibra sees jms värki...Pidevalt käis audi esinduses Tallinnas. Vahetati mingeid otsasi, (auto oli õe käes ja ega ma nii sinapeal asjaga ole st juppidega) saime auto kätte, tegime proovi, ikka värin sees, lõpuks tuli välja, et rehvis vesi sees, jnejnejnejnejne, igatahes peale aasta+ müümist osteti see ära, enamusasjad olid vahetatud. Aga ma kindel pole kas lõpuks vahetati nukk ka ära või ei.

  3. #23
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Nojah, kui luksusest lugu ei peaks, siis vaataks ka pigem passatit/golfi või mondeot, aga võimalikult uut aastat.

  4. #24
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas lauri89 Vaata postitust
    Küll oli vibra sees jms värki...Pidevalt käis audi esinduses Tallinnas. Vahetati mingeid otsasi, (auto oli õe käes ja ega ma nii sinapeal asjaga ole st juppidega) saime auto kätte, tegime proovi, ikka värin sees, lõpuks tuli välja, et rehvis vesi sees, jnejnejnejnejne, igatahes peale aasta+ müümist osteti see ära, enamusasjad olid vahetatud. Aga ma kindel pole kas lõpuks vahetati nukk ka ära või ei.


    Mnjaa, päris karmilt sekeldusi oli sul ikka.. Tänu jumalale, et endal sellist p*ska pole olnud :D

  5. #25
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Miks platsilt ei tasu osta? Imo on parem osta saksast või itaaliast toodud autosid, kui ainult Eestis sõitnud. Ja obv tasub auto lasta mõnes korralikus kohas üle vaadata + enda südamerahustuseks küsiks VIN koodi ka. Ntks www.autoasi.ee saad lasta enne ostmist üle kontrollida. Maksad 12,78€ ja vaatavad kõik põhivärgid üle.

    Mis puutub auto valikusse sinu kriteeriumi järgi, siis vb vaataks üldse midagi sellist: http://www.auto24.ee/used/944913 või http://www.auto24.ee/used/942387. Hind odav, aasta hea, ülalpidamine peaks ka norm olema.

    Veel ntks: http://www.auto24.ee/used/785669
    No võimalik, et joppab mõnega, aga suures pildis seal platsil kõik on jubedad sulid... Kõik masinad keritud, ühegi kohta õiget juttu ei räägita, ülevaatamisele tahakse viia sõprade juurde.
    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Nojah, kui luksusest lugu ei peaks, siis vaataks ka pigem passatit/golfi või mondeot, aga võimalikult uut aastat.
    Mis vanadel Audidel/BMW 'del luksuslikumat on võrreldes Mondeode, Omegade, Passatitega?

  6. #26
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tänud aktiivse ja asjaliku arutelu eest.

    Olen ka ise Mondeosid vaadanud ja need näevad küllaltki kobedad välja.

  7. #27
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 098

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ära platsilt osta, seal huiavad kõigega mis võimalik. Just oli Pealtnägijas teema kus naine ostis platsilt auto, käidi lähedal TÜV-is üle vaatamas ja väidetavalt kõik korras, läks esindusse ja esindusest öeldi, et läheb mingi €5,000, et auto korda teha. Ise käisin ka 1-2a tagasi Lasnamäe platsil ühte vaatamas, pakkusime müüjale, et maksame sulle 500.- ainult selle eest kui oled nõus tulema meiega autot üle vaatama kohta kus meil tuttav töötab Tallinnas, ei oldud nõus, ainult lähedal asuvatesse TÜV-idesse olid nõus minema.

    Läbisõitu üldse ei vaataks, isegi mina kes ma tööl ei käi ega kuskil regulaarselt autoga sõidan aastas 20K km, kui keegi müüb 10a vana autot millel läbisõit on alla 200K km on 99% keritud.

    Kindlasti viiks kuskile üle vaatama, maksa kasvõi ise ülevaatus kinni, aga ütle müüjale nt et iga viga millest ta sulle teada ei andnud siis selle võrra laseb hinda alla palju selle remont maksma võib minna. Kui ta nõus pole siis midagi perses anyway. + ise kontrolliks kõik pisiasjad üle - kas kõik uksed, luugid, aknad, tuled, signaal, püsikiirushoidja, kojamehed, aknapesu jms töötavad ilusti.

    Audi A6 C5 kerega 2.5L diislit tehakse kõvasti maha. Endal 2.4L bens A6 C5, ökonoomsusest asi kaugel, alla 10L ei saa kuidagi 100 'le, enamasti 11-12L.

    Passat või Omega äkki? Neid A6 'tesid ja 5-seeria BMW 'sid ei ole üldse odav üleval pidada.

    Ostes pead kohe õlivahetuse ka tegema + kõigil peale BMW prolly ka rihmavahetuse kui müüjal pole ette näidata paberit, et ta hiljuti rihma ära vahetanud. A6 'l nt õlivahetus mingi €65-80, rihmavahetus oli mingi €300-400 kui ma õigesti mäletan. Vaata ka kas rehvidel mustrit on ja kui nt suvekad all kas talverehvid saad kaasa - väga kallis lõbu, jooks korralikke uusi 16" M+S rehve maksis mul aasta tagasi üle €500.
    Ma autodest midagi ei jaga aga kas uuematel autodel ei ole rihma asemel kett, millel pm. lifetime garantii? Oma bemmi ma ostsin 4-5 aastat tagasi otse platsi pealt, ei viitsinud midagi uurida. Pm 10 minutiga valisin/ostsin auto ära (dokumentide vormistamine võttis muidugi rohkem aega) ning kauplesin uued rehvid peale.

    Toda autot ise enam ei kasuta aga sõidab siiani. Ühtegi roosteplekki ei ole, mootor korras, sidur lõpus nats libises aga muidu ideaalne välk :P

  8. #28

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    No võimalik, et joppab mõnega, aga suures pildis seal platsil kõik on jubedad sulid... Kõik masinad keritud, ühegi kohta õiget juttu ei räägita, ülevaatamisele tahakse viia sõprade juurde.
    Suures pildis jah, aga kui otsida leiab väga korralikke sõidukeid ka. Ise kunagi Audi ostsin, siis sain ülihea masina. Oli küll 95 aasta A6, aga no nii hästi hoitud. See, millisena ise selle pärast maha müüsin oli öö ja päev. :D

    Eestlased ostavadki enamasti läbisõitu, aga tähtsam on siiski see, mis olukorras masin üldiselt on.

  9. #29
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    BMW 'del ja Mersudel on kett (ei tea kas kõigil masinatel), teistel minuteada rihm. Uuemate kohta ei oska öelda, aga selles hinnaklassis masin mida bluelite otsib tõenäoliselt sinna "uute" alla ei kuulu.

  10. #30
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust

    Mis vanadel Audidel/BMW 'del luksuslikumat on võrreldes Mondeode, Omegade, Passatitega?
    Nagiseb vähem, auke tunneb vähem, rohkem lisasid, mugavam sõiduasend jne. Sellest vahest saab kohe aru kui e39 touringust golfi istud. Aga olen nõus, et igale ühele pole see üldse tähtis ja otsustavad faktorid paiknevad hoopis mujal.

  11. #31

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    http://www.auto24.ee/used/944419

    Hea mootor, 4wd, suhteliselt ökonoomne, kuid liigub reipalt, lisasi omajagu.

    Miinuseks vbl esisild, kuid kui korralikud jupid alla visata, siis kestab kaua.

  12. #32
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Golf on jep rohkem selline väikeauto, aga A6 'l ja Omegal ma küll suurt vahet ei tee.

  13. #33
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas wousha Vaata postitust
    http://www.auto24.ee/used/944419

    Hea mootor, 4wd, suhteliselt ökonoomne, kuid liigub reipalt, lisasi omajagu.

    Miinuseks vbl esisild, kuid kui korralikud jupid alla visata, siis kestab kaua.
    Ökonoomne? kütusekulu keskmine: 9.5 l/100 km kirjutab autoomanik, reaalselt tähendab see 11L+/100km prolly.

  14. #34

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Ei tähenda .. 9.5l ongi täpselt keskmine, oman ise samasugust.

  15. #35
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ökonoomne? kütusekulu keskmine: 9.5 l/100 km kirjutab autoomanik, reaalselt tähendab see 11L+/100km prolly.
    Mul sama mootor A6 peal ning minu käes kütsikulu 10-11 ringis. Ema sõitis paar aastat enne mind ning tema sai suvel 7,5l talvel 9l.
    A4 peal võiks arvata, et on natukene ökonoomsem.

  16. #36
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Suures pildis jah, aga kui otsida leiab väga korralikke sõidukeid ka. Ise kunagi Audi ostsin, siis sain ülihea masina. Oli küll 95 aasta A6, aga no nii hästi hoitud. See, millisena ise selle pärast maha müüsin oli öö ja päev. :D

    Eestlased ostavadki enamasti läbisõitu, aga tähtsam on siiski see, mis olukorras masin üldiselt on.
    Ostsin ise ka A6 Saksamaalt, auto oli ka väga hästi hoitud ja sellepärast ka ei ole ühtegi viga tekkinud siiamaani ehk :)

  17. #37

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Enne ostmist ytled automüüjale, et käid esindusest läbi. Kui nad pole nõus siis on selge, et auto on fucked up.

    Kui mina oma mesa ostmas käisin, siis polnud probleemi. Läksin mersu esindusse ja tegin full-controlli, see maksis vist 99€ (eelnevalt pead aja endale panema, kasvõi telefoni teel).

    Usun et mujal esindustes on see üldine kontroll sama, ca 100€.

    Mõtle, kui ostad endale 4000€ masina ning alles siis lähed kontrolli ja seal selgub, et sul vaja ca 1500€ eest uuendusi teha (pidurid, õlid, süsteemid-värgid-särgid). Pretty kass :D

  18. #38

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ökonoomne? kütusekulu keskmine: 9.5 l/100 km kirjutab autoomanik, reaalselt tähendab see 11L+/100km prolly.

    11l linnas pole ökonoomne :D. Aga obv see mida nt auto24.ee-sse kirjutatakse, sinna võid lisada paar liitrit. Kõige parem on sul otsida samasuguseid mudeleid ja vaadata palju nendel kütusekulu on.

  19. #39
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Ei pea esinduses ülevaatust tegema. Piisab ka kohast, kus odavamalt ära tehakse. Veidi uurima enne. Ülejäänud raha eest, mis esinduse arvelt kokku hoitakse saab näiteks õlivahetuse ära teha.

  20. #40

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    c5 2.5 diisel on legenaardne. kaks mootorit läinud tutvusringkonnas. liigub palju vigastena, sõber ostsis ja nädal hiljem müüs edasi.

    b5 A4 1.9TDI on hea mootor. Igiliikur. ei ütleks, et edasi ei liigu. Neid liigub tsipitutena ka. linnas 6.5, maanteel 4.5-5. peres ikka päris palju neid olnud, ise pikematel sõitudel mõõdetud+ enamik omanikke kinnitavad.

    97' teisest poolest hakati pihustitega mootoreid tootma(81kw), neil päris ergas minek.
    http://www.auto24.ee/used/938839

    Ökonoomsed, väga lihtsad mootorid, kerge parandada.

Lehekülg 2, kokku 64 EsimeneEsimene 12341252 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES