Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 34, kokku 64 EsimeneEsimene ... 24323334353644 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 661 kuni 680, kokku 1262
  1. #661

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Kui bensukal midagi mootoris läheb, siis ma arvan, et ega see ka odav lõbu pole.
    Võtsin huvipärast kokku.Mul 20a jooksul 11 bensukat olnud.Kõik autod suht vanad.Ainult ühel olen teinud väikse mootori remondi(polnud väga kallis)Enamus neist on täiesti korras mootoriga metalli kokkuostu läinud.Küll tean mitut tuttavat,kes diiselmootoritega hädas.Edit:Lisan,et ei vaheta üle aasta autot.Kuna mul kogu aeg kaks masinat,siis keskmiselt on eluiga 4 aastat.
    Viimati muudetud viki poolt : 10.04.13 at 18:48

  2. #662
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    Võtsin huvipärast kokku.Mul 20a jooksul 11 bensukat olnud.Kõik autod suht vanad.Ainult ühel olen teinud väikse mootori remondi(polnud väga kallis)Enamus neist on täiesti korras mootoriga metalli kokkuostu läinud.Küll tean mitut tuttavat,kes diiselmootoritega hädas.Edit:Lisan,et ei vaheta üle aasta autot.Kuna mul kogu aeg kaks masinat,siis keskmiselt on eluiga 4 aastat.
    Selle vastu muidugi ei saa jah, et bensukad töökindlamad. Disladel veel pihustid ja turbo ka, mis üsna kallis lõbu kui läheb.
    Aga noo eks auto tegelt iseenest ongi muutnud parajaks luksusasjaks. Ma usun, et kui keegi teeb mõned arvutused:

    Kindlustus+ülevaatus+remont+kütus+hooldus+muu=EU R / km arvuga, siis kilomeetri hinnaks võib päris ulmemine number tulla iga autoga. :D

    Ise tegelt sõidan ka suhteliselt vähe aga otsutasin siiski diisel passati osta. Eks tulevik näitab, kuidas ära tasus see disla pidamine. Siiani olen rahul :).

  3. #663

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Seda ka,et töökindlamad on võimsama mootoriga bensukad.Väiksed mootorid lihtsalt ei pea vastu.Endal 2,0+ liitrised olnud.Kaks NIVAt olen ka läbi ajanud,aga nendel mädanesid kered ära.

  4. #664
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Töö passatil(2005 või 6) just läks seal mootoris midagi, arve oli 1k+. Aasta tagasi vahetati mingid voolikud kapoti all, käisin korra Valgas (Tartust) ning terve kapotialune diislit täis oli. Endal vana volvo v70, sellel pole 6 aastaga muud teinud kui õli ja filtreid vahetanud.

  5. #665
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    A muidu nii palju, et kui sul autol vanust 10 aastat või enam ja puhtalt ülevaatuselt läbi läheb, ei tähenda, et auto korras on. Need ÜV punktid kus ise käisin päevi näinud volkariga lasid läbi (auto norm korras) Lasin tehnilise kontrolli teha oijohhaidiiiiwowwawiaaaaaaaaa kui pikk see vigade list oli. Sõita oli iseenesest normaalne Ja ma ei näe põhjust miks peaks nad mulle seal valetama, enivei ma nii vana masinat esinduses ei lase remontida.

    Et, niimodi võibgi tekkida selline efekt, et kuue aasta jooksul vahetanud aint õli ja filtreid ja auto siiani tip top :)

  6. #666
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    ee, ma rääkisin mootorist. Meie teedel tuleb sull silla jubinaid vastavalt läbisõidule ikka vahetada. PS, ma remondin oma 99 aasta volvot ainult esinduses. Teeninduse juhataja kälimees :D Autot enne vahetama ei hakka kui otsad annab, seniks on ainult lust sõita. Ainuke mure on küttekulu, mis talvel linnas sõites on 17+.
    Viimati muudetud Konso poolt : 11.04.13 at 08:24

  7. #667

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Talvine küttusekulu on linnas täiesti normaalne 17l/100. Mul 3l mootoriga outback ja ainult linnasõite tehes on talvel 19-20l/100 reaalsus. Tekkis juba kahtlus, et midagi peetis kuid naabrmees kinnitas, et tal sama autoga samasse auku.

  8. #668
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Enda pillil ka küttekulu talvel miski 15L/100-le, kuunagi 5 a tagasi sai paigaldatud II põlvkonna gaasiseade, julgen pakkuda, et praeguseks olen kütte pealt 2x sama auto raha kokku hoidnud. Pikki sõite ka hea teha kui mõlemd paagid täis 1000+ KM ühe jutiga.

  9. #669
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Julmad röövlid teil siis :D.
    Endal maanteel 4.8l/100km , linnas 7,5-8l/100km ja ei ole just kõige kergema jalaga.
    1.9tdi 85kw siis.

  10. #670

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    1,9 td volkswagen on vist üks ökonoomsemaid autosid, mis tehtud. Seega see on normaale.

  11. #671
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    jõhker ikka. ise liigun nädala sees just tipptundidel tallinnas peamiselt. see on ikka see õige "linnasõit" (ummikus istumine) - ja siis 9l/100. maanteel 5l/100. 2008a saab 9-3sc 1,9tdi 110kw, automaatkast. aastas tuleb vast 35k km sõitmist. hoolduse arved seni kordades väiksemad olnud, kui eelmisel mazda 6-l (loe - kahekohalised numbrid lausa!). rääkige veel, et disla ostmine ei tasu ära...
    Viimati muudetud pastilaa poolt : 11.04.13 at 10:57

  12. #672

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Nujah, teeb kadedaks ausalt öeldes. Samas kõikide aegade keskmine mingi 12,5 ehk. Järgmine masin kindlasti diisel, kuid oma hobi tõttu ma tahan 4vedu ja natuke kõrgemat masinat, seega 10l/100 jääb anyway unistuseks. Praeguse seisuga läheb kaubaks vist enam vähem bemmiga sarnase mainega masin, toyota landcruiser. Räägivad, et 13l/100 pidi linnas hakkama saama.

  13. #673
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Nujah, teeb kadedaks ausalt öeldes. Samas kõikide aegade keskmine mingi 12,5 ehk. Järgmine masin kindlasti diisel, kuid oma hobi tõttu ma tahan 4vedu ja natuke kõrgemat masinat, seega 10l/100 jääb anyway unistuseks. Praeguse seisuga läheb kaubaks vist enam vähem bemmiga sarnase mainega masin, toyota landcruiser. Räägivad, et 13l/100 pidi linnas hakkama saama.
    eelmine suvi sõitsin 2,4 diisel xc90 - linnas 12l/100. xc70 ilmselt 10-11 kanti?

  14. #674
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    jõhker ikka. ise liigun nädala sees just tipptundidel tallinnas peamiselt. see on ikka see õige "linnasõit" (ummikus istumine) - ja siis 9l/100. maanteel 5l/100. 2008a saab 9-3sc 1,9tdi 110kw, automaatkast. aastas tuleb vast 35k km sõitmist. hoolduse arved seni kordades väiksemad olnud, kui eelmisel mazda 6-l (loe - kahekohalised numbrid lausa!). rääkige veel, et disla ostmine ei tasu ära...
    Tasub, kõik oleneb läbisõidust. Ise sõidan aastas vast mingi 10k ja see benakulu pole kõige tähtsam.

  15. #675
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    höhh.. mul 147kw ehk 200hp masin, 280nm vääne, 0st 100ni 7,3s ja linnakütusekulu talvel tikub sinna 10-11l kanti, suvel 9,5 ja ei ole ma kerge jalaga, maanteel on kulu 6,5-7,5 vahel, sõltub jalast ja möödasõitudest.

    p.s. mul on bensukas!

  16. #676
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    Tasub, kõik oleneb läbisõidust. Ise sõidan aastas vast mingi 10k ja see benakulu pole kõige tähtsam.
    nojah. isegi selle läbisõidu juures jämedalt võttes 10l/100 vs 20l/100 on vahe €1400 aastas. ka see oleks mu jaoks arvestatav summa.

  17. #677
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    nojah. isegi selle läbisõidu juures jämedalt võttes 10l/100 vs 20l/100 on vahe €1400 aastas. ka see oleks mu jaoks arvestatav summa.
    See vahe on peaaegu sama kui palju mu auto üldse väärt on.http://www.auto24.ee/used/1084938
    Siiski arvan, et selle raha eest palju ökonoomsemat pilli ei saa, mis oleks sama ruumikas ning samasuguse minekuga.

  18. #678

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    ma ei peagi tankima, kütusekulu 0, easy

  19. #679
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    See vahe on peaaegu sama kui palju mu auto üldse väärt on.http://www.auto24.ee/used/1084938
    Siiski arvan, et selle raha eest palju ökonoomsemat pilli ei saa, mis oleks sama ruumikas ning samasuguse minekuga.
    mulle ka väga meeldivad klassikalisedkandilised volvod. kurb, et kõige uuemad seeriad vastavalt üldistele trendidele liiga voolujooneliseks keeratud. linnasõidu kütusekulu muidugi kahtlane kuulutuses. kui just ei arvestata tõrvast läbisõtu.

  20. #680
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    ma ei peagi tankima, kütusekulu 0, easy
    Eks need viiesed bemmid enamus ajast töökojas tõstuki otsas seisavad jep

Lehekülg 34, kokku 64 EsimeneEsimene ... 24323334353644 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES