Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 37, kokku 64 EsimeneEsimene ... 27353637383947 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 721 kuni 740, kokku 1262
  1. #721

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ilus auto. Kuskilt kõrva taha aint jäänud, et Saabide varuosad pidid kallid olema (võin ka eksida).
    Kõige odavamad nad ei ole jh, samas nad peaks suhteliselt hästi vastu pidama.

  2. #722
    Klubi Liige Kasutaja kaval-ants avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    191

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    ...Aga nagu ma olen ka varem rääkinud, siis hooldamisel ja hooldamisel on suur vahe. Mõne arvates on auto korras siis, kui liigub. Minu arvates on auto korras siis, kui kõik toimib nii nagu siis, kui ta tehasest välja veeres.
    Saan väga hästi aru, mida sa mõtled ja olen sinuga 100% nõus.

    Kunagi müüsin enda 528 (98) peale mitmet aastat kasutamist (ja korralikult hooldamist) raha puudusel maha.
    Umbes 8 kuud hiljem, kui jälle raha tekkis, tahtsin midagi sarnast osta - käisin päris mitut vaatamas aga lōpuks ostsin oma vana auto sama hinnaga (hetke turu hinnast u. 10k Eek kallimalt) tagasi - see vahe teiste "hooldatud" autotega oli lihtsalt meeletu. Sellest on nüüd möödas mingi 2 aastat ja sõidan siiani, ega ole midagi kahetsenud.

    Eelmine kuu suutsin 1400 auto alla panna (u. pool auto hinnast). Üks tuttav ütles selle peale et nahhui sa remondid seda, 150 eest oleks võinud hoopis ainukese rootestes detaili - kapott - üle värvida ja oleks välja näinud nagu uus....

    Lōpetuseks veel nii palju, et enne kui ära müüsin, arvestasin välja et hetke takso hindade juures oleks olnud natuke odavam sõita taksoga need läbitud kilomeetrid... :D

  3. #723
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    Linnas 11L/100
    saabid on nunnud (endal ka), aga selle nr ei saa nõustuda. tuttavatel mitmel analoogne masin ja jutud ikka 14L jms linnas pigem. kui linnana tallinnat mõtled.

  4. #724

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Krt 14/100 on küll karm, päris nii suureks kuluks ma valmis polnud.

  5. #725
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    saabid on nunnud (endal ka), aga selle nr ei saa nõustuda. tuttavatel mitmel analoogne masin ja jutud ikka 14L jms linnas pigem. kui linnana tallinnat mõtled.
    Tuttava jutt ja linnaks Tartu, kus liiklus kindlasti sujuvam kui päälinnas.

  6. #726
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    Krt 14/100 on küll karm, päris nii suureks kuluks ma valmis polnud.
    Kahjuks nii ta on. Talviti arvesta heaga 15l+/100 linnas. Muidu kui vähegi kõhkled, siis ära soeta endale sellist pilli. Tegin kunagi sama vea Volvo S80 2.9 147kw-ga. Oli küll ilus auto ja lisaderohke jms aga see kütusekulu pani küll mõtlema ja sai samakiirelt ka maha müüdud. Ok kirjutasin mingi 300 EUR korstnasse ka aga mis teha.

  7. #727
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    imo kui sa ei sõida just palju, siis vahet pole ja ma võtaks ikka. kõik oleneb, palju autot reaalselt kasutada.

  8. #728
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Arvan samuti et pead ikka korralikult meelitama, et sellise kuluga linnas hakkama saada. Aga kui praegu lahjem masin ja nüüd 154kw tagumiku alla ajad siis seda pigem ei juhtu.

    Muidu +1 pastilaa viimasele postile, sõidumõnu pakub saab kindlasti!

  9. #729

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Suur sõidumees kindlasti poleks, enamus sõidud oleks ilmselt kohalikud, kuna linna pole lihtsalt nii palju asja. Esmaspäeval katsun miskit kokku leppida ja millagil vaatamas käia, äkki üldse polegi sobiv auto.

  10. #730
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    kui ainult kohalikud sõidud enamasti, siis miks üldse vaadata sellist masinat? Pigem miski väikeauto mis kütet praktiliselt ei võta. Sõidaksid nagu tasuta selle 14l/100 kõrval. Suurem auto osta sellepärast, et ta lihtsalt suurem ja ägedam on tundub naljakas. Samas kui raha on, siis mugavuse eelis on kindlasti olemas suurtel võrreldes väikeautodega.

  11. #731

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    No ma ei taha mingit küna osta endale, kui ostan siis ikka enam-vähem korraliku masina, enda mugavus ja rahulu ikka kõige tähtsamad imo.

  12. #732
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Kui aastas 10000km läbid, siis bena vahe pole suur, ise sõidan samamoodi suvel 12/100 ja talvel 15-17, oleneb külmast.

  13. #733

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Urisin auto kohta, toodud 2008 aasta Belgiast. Osalenud selle aja jooksul kahes avariis, millest teine oli vähe kõvem pauk. Kui arvestada kütusekulu juurde, siis ilmselt pole kõige targem ost. Tegelikult aerot ei tahakski, tavaline 110kw bensuks oleks küll. Kahjuks turg suhteliselt kesine.

  14. #734
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    Urisin auto kohta, toodud 2008 aasta Belgiast. Osalenud selle aja jooksul kahes avariis, millest teine oli vähe kõvem pauk. Kui arvestada kütusekulu juurde, siis ilmselt pole kõige targem ost. Tegelikult aerot ei tahakski, tavaline 110kw bensuks oleks küll. Kahjuks turg suhteliselt kesine.
    Mis hinnavahemikus sa muidu autot otsid? Ehk leiab midagi huvitavamat :)

  15. #735

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Põmst mul suurt vajadust auto järgi pole, seega ostaks ainult sellise, mis 100% meeldib. 6k oleks vast absoluutne tipp, aga 4,5k oleks selline kuldne kesktee. Üldiselt on nii, et mulle ainult saab meeldibki, välimuselt ikka teistest pikalt ees imo. Audid muidu ka ilusad, aga pidid päris kiirelt lagunema, bemmidest ei tea midagi.
    Viimati muudetud mislinn poolt : 01.07.13 at 18:43

  16. #736
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Kui kellegil põllurallikat maale vaja, siis üks müügiks.
    Hind 250 EUR. Ülevaatus 09.2013 ja kindlustus olemas. ILMA PIIRANGUTETA!
    Mazda 323 '92 1.6 65 kw.

    Kere suhtkoht sitas seisus, sõidab ja käivitub. Astub edasi väga hästi ( probleemivabalt ). Sisu terve. Rehvid väga korralikud.
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 02.07.13 at 21:11

  17. #737

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    Põmst mul suurt vajadust auto järgi pole, seega ostaks ainult sellise, mis 100% meeldib. 6k oleks vast absoluutne tipp, aga 4,5k oleks selline kuldne kesktee. Üldiselt on nii, et mulle ainult saab meeldibki, välimuselt ikka teistest pikalt ees imo. Audid muidu ka ilusad, aga pidid päris kiirelt lagunema, bemmidest ei tea midagi.
    No kui ainult saab meeldib siis osta see küna juba ükskord ära, mida sa enam jaurad. Saab sõita, saab naisi, saab tankida ja muidugi saab ka kindlasti remontida ning foorumis saab autoteemas ka värske autoomanikuna sõna võtta.

  18. #738

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    No kui ainult saab meeldib siis osta see küna juba ükskord ära, mida sa enam jaurad. Saab sõita, saab naisi, saab tankida ja muidugi saab ka kindlasti remontida ning foorumis saab autoteemas ka värske autoomanikuna sõna võtta.

  19. #739
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    just mõtlesin, et mis kärbes nüüd kallet hammustas

  20. #740
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Kui vähe sõidad ja otsid atraktiivset autot, millega niisama kruuisida ringi, siis ehk ntx E46 cabriolet/kupee võtta? Iseenest 3mene bemm on vägagi töökindel, eriti bensukad.
    http://www.auto24.ee/used/1351413
    http://www.auto24.ee/used/1404741
    Lihtsalt näited..


    Siiski kui see Saab meeldib, siis ma uuriks välja kuhu saanud need 2 matsu ja ega kere kõver pole. Kui ise olnud põhjustaja, siis esiotsast peaks kindlalt olema tohutult (plastik)detaile puudu. Kasvõi kiire check mõnel asjatundjal põhja alla.

    Kui olnud ohver, siis küljed ja taguots üle vaadata. Uste ja tiivade vahed jne kõik. Mõõdulindiga mõõda tagumise veljekeskelt esimese velje keskpunktini pikkus välja. Sama tee teisel pool ja vaata, kui suur erinevus on.
    Väga vabalt need 2 matsu võisid ka plekimõlkimised olla, mida kogenud suhtkoht peaaegu igaauto meie teedel.

    Korralik ostu-eelne ülevaatus spets. juures ja usun, et nemad ütlevad sulle kas tasub või ei :)

Lehekülg 37, kokku 64 EsimeneEsimene ... 27353637383947 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES