Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 42, kokku 63 EsimeneEsimene ... 32404142434452 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 821 kuni 840, kokku 1262

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    KIA mulle on meeldinud kogu aeg, aga rsk kalliks läinud- euroopas tohutu nõudlus(KIA on hakanud hinda küsima)-alla 20keuri raske midagi head saada-

    Krt kohe näha et maitsed erinevad. Mulle 4 kandilised maasturid a la G-mersu täiesti turn -off

  2. #2
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    KIA mulle on meeldinud kogu aeg, aga rsk kalliks läinud- euroopas tohutu nõudlus(KIA on hakanud hinda küsima)-alla 20keuri raske midagi head saada-

    Krt kohe näha et maitsed erinevad. Mulle 4 kandilised maasturid a la G-mersu täiesti turn -off
    Auto peale ei peagi kõvaks minema.

  3. #3

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Auto peale ei peagi kõvaks minema.

    Autod on nagu naised. Mõnega sõidad kuradima kiirelt ja esimese takistuse puhul oled põhja peal kinni ja teisega kulged rahulikult läbi elu ja läbid igasuguse muda jms.

  4. #4
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    olen juke-s sees istunud, sisu plastmassine, üldiselt väike ja mõttetu punn. Naistekas.

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Käisin ükskord maal poes A4-ga, parkisin Opel Omega universaali kõrvale ja tsikk roolis ütles, et mul ka naistekas... Insta tilt ja tahtsin joonele ajada.

  6. #6

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    rofel :D

  7. #7
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    eks ilumeel ja maitsed ole erinevad - kui privadorile juke meeldib, siis selles pole midagi halba. autode disaini osas olen pigem potsatajaga samas paadis. ilgelt närvi ajab, kui koledad on viimase 15a autod valdavalt. volvod kõige uuemad on ka ära s*tutud. asi läks eriti käest ära umbes 2000. alguses, kui bemm ka ära näpiti. teed ja tänavad on täis täiesti odavat hiina saasta. ausalt - isegi vene aja šiksid ja mossed olid coolimad

  8. #8
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    ( Click to show/hide )


    100% nõus

    maasturitest sümpaatsemad

    Lexus RX
    ( Click to show/hide )

    Range Rover
    ( Click to show/hide )

    VW Touareg
    ( Click to show/hide )


    Ja just vanemad mudelid, uued mudelid samuti kõik ära s*tutud..
    Viimati muudetud Ecuador13 poolt : 07.11.13 at 11:05

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
    Lexus RX
    ( Click to show/hide )
    Ainuke linnamaastur millega olen sõitnud ja täiesti ebareaalne kui mugav. Ka taga saab kui kunn istuda, ruumi on lihtsalt über palju. 3.0(vb oli ka 3,5) läks päris rahuldavalt juba edasi, tho veidi häiris see kohapealt üliäkiline minek esimestel meetritel ja siis järsku nagu hakkab lonkama. Ja jupid on ikka... a no kui sellele faktorile mõelda siis prolly pole lihtsalt piisavalt rahaboss. Kuidagi ökonoomne tundus ka oma ~200kw kohta. Hea masin :)

    Mosse ja Šiguliga peaks iga mees korra oma elu jooksul sõitma imo, mõni pole ilma roolivõimuta massinat tundagi saanud.
    Viimati muudetud Dnbftw poolt : 07.11.13 at 13:36

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Imo ka 00ndate klassikalised masinad kõige nutsimad. Vanemad Volvod, Audid jne. Mõnusalt range/kandilise välimusega, jupid odavad, kuhugi sisse sõites tood lammarist uue stange ja läheb pidu edasi. Tänapäeva masinad purunevad way too kergelt, iseenesest hea, et deformeeruvad ja neelavad löögi kuid liialt palju plastmassi. Sõidad ringi nagu NASA ufolaev, LED siin ja seal, plah, lihtsalt rõve. Üritatakse autosid kuidagi liialt futuristlikeks teha välimuselt, käiks justkui võiduajamine selle nimel, et kelle auto näeb tobedaim välja :D

  11. #11

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Saab on ilus auto :)

  12. #12
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 790

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Ameerika autod on nuts,aga lähevad kõvasti maksma (mõtlen vanemaid)

  13. #13
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    ma ei tea, mul jumala pohhui milline see auto välja näeb. mulle meeldib uut autode puhul see, et istud autosse, vajutad nuppu ja saad telefonist/tabletist läbi auto helisüsteemi mussi kuulata.

  14. #14
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    Saab on ilus auto :)
    just, ega ma muidu sellisega ei sõidaks

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    ma ei tea, mul jumala pohhui milline see auto välja näeb. mulle meeldib uut autode puhul see, et istud autosse, vajutad nuppu ja saad telefonist/tabletist läbi auto helisüsteemi mussi kuulata.
    võibki pohhui olla. mind ennast häirivad koledad asjad mu ümber. võimalusel valin alati ilusad. aga see on mu oma probleem.

  15. #15
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Vahpeal mõtlesin, et ostaks Vaz2101 suveautoks(tuttav pakkus). plaan oli täiesti ära tuunida orig.osadega, aga loobusin, sest poleks teda kusgil hoida ja pole ka automehaanik. arvan, et paarikümne aasta pärast lähevad nõukaaegsed autod hinda

  16. #16
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    arvan, et paarikümne aasta pärast lähevad nõukaaegsed autod hinda
    kusjuures - nii on. isegi praegu on heas seisus paraja kirvehinnaga

  17. #17

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Nõukaaegsed auton on niivõrd sitad, ma ei kujuta ette kuidas nad hinda saavad minna. Kõige suurem mootor on 1,6, heliisolatsioon unustati panna, 80K on maks läbisõit, avarii korral pühitakse sind luuaga kokku.
    Volga veel enamvähem midagi on, ülejäänud võiks juba kaduda maapealt. Mulle pakuti tasuta täiesti korras null viite, ütlesin viisakalt ära. Õudsad autod.
    Kas te ikka reaalselt olete sõitnud vene autodega? Või seletage ära, miks nad peaks hinda minema?

  18. #18
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Nõukaaegsed auton on niivõrd sitad, ma ei kujuta ette kuidas nad hinda saavad minna. Kõige suurem mootor on 1,6, heliisolatsioon unustati panna, 80K on maks läbisõit, avarii korral pühitakse sind luuaga kokku.
    Volga veel enamvähem midagi on, ülejäänud võiks juba kaduda maapealt. Mulle pakuti tasuta täiesti korras null viite, ütlesin viisakalt ära. Õudsad autod.
    Kas te ikka reaalselt olete sõitnud vene autodega? Või seletage ära, miks nad peaks hinda minema?
    päriselt küsid? reaalselt arvad, et keegi neid igapäevaautoks ostab?

  19. #19
    Grinder Kasutaja MartinGarcia avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    517

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    päriselt küsid? reaalselt arvad, et keegi neid igapäevaautoks ostab?
    Tõsimeeli vist arvab :) . RX Lexus ja üleprahi linnamaastur. Super mugav ja väle.

  20. #20

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    päriselt küsid? reaalselt arvad, et keegi neid igapäevaautoks ostab?

    Sa päriselt küsid "päriselt küsid"? On autod, millel on mingi taastamisväärtus, enamasti on nad olnud omal ajal väga suured müügihitid, head mootorid või uuenduslikud keremudelid, filmides kuulsaks sõidetud jne. Vene autodel pole midagi sellist. See, et pereisa 40 kuupalka hakkama pidi panema mingi õnnetu seebikarbi eest, ei ole kindlasti väärtus, mille pärast ta 20 aasta pärast hinda peaks minema. Soomlased ütlesid hästi: LADA ainuke hea omadus on see, et miinus 30 on soe sõita. Kui sa hobiauto all pead silmas, et sõidad siis kui Passati diisel ära külmub, siis küll.

Lehekülg 42, kokku 63 EsimeneEsimene ... 32404142434452 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES