Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 44, kokku 64 EsimeneEsimene ... 34424344454654 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 861 kuni 880, kokku 1262
  1. #861

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    http://www.auto24.ee/used/1574906 piisavalt balla ka microgrinderitele
    Huvitav et bemmimärki veel sinna "neerude" otsa ei kleebitud

  2. #862
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Minu esimene auto oli 063, 80ndate lõpust. Tudengina oli mõnus ringi rallida, remondi peale raha ei kulunud kuna kõik sai sõbra kaasabil ise remonditud. Selle rohelise siksi vastu tekkis juba huvi :D

    Edit: Krt kui nad aind ei roostetaks.
    Viimati muudetud Konso poolt : 08.11.13 at 16:08

  3. #863

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Pastilaaga nõus. Suvel sai ühelt tudengite ürituselt tuldud korda tehtud kopikaga. Oli valida, kas loksuda mitu tundi bussiga või siksiga, kaks korda ei mõelnud.
    Üllatavalt mugav oli ees istuda, hea tümm sees ka. Ja see jutt, et teelt välja lendab on ka tobe. Antud kopikal oli veermik täiesti korda tehtud (loe: 100% välja vahetatud) ja tulime päris korraliku lauluga ning auto oli teel üllatavalt stabiilne.

    Minu jaoks oli puhas nostalgia sellega sõitmine ja väga lahe trip. Pilte kah:

    ( Click to show/hide )
    See on 011, see pole päris puhas kopikas. 011 oli tõesti veits mugavam ja parema mootoriga. Ise omasin 01, eksport variant kah veel, tagaklaasisoojendusega, mootorimaht 1100cm³ ja mingisugusest sõidumugavusest pole mõtet rääkida. Viiekesi peal olles kiirendas 0-100 täpselt minuti, kui viisakalt käike vahetada. Rekkast möödasõit algas 100 meetrit tagantpoolt hoo kogumisega, kui kohe tagant välja keerasid, siis vastutuule tõttu enam mööda ei saanud.
    Ma ei ütle, et nende piltide vaatamine endalgi nostalgiat ei tekita ja heameelega tripiks vahest sellisega, aga mina vastasin väitele, et need autod lähevad varsti hinda ja minuarust on see BS.

  4. #864
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ma ei ütle, et nende piltide vaatamine endalgi nostalgiat ei tekita ja heameelega tripiks vahest sellisega, aga mina vastasin väitele, et need autod lähevad varsti hinda ja minuarust on see BS.
    nende auto24 linkide põhjal + kui seal veel ringi vaadata, siis imo nad jah mitte ei lähe, vaid nad ON juba hinnas...

  5. #865

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Krooniaja alguses oli mul kaks vana volgat GAZ21te.Üks suht originaal.Jäid seisma ja lõpuks saatsin vanarauda.See aasta käis üks mu tuttav spetsiaalselt lätis volgat ostmas ja maksis pea 5k euri.Väitis,et sai odavalt.

  6. #866
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Endal seisab maakodus üks 90. aastatest pärit skif, mis on suhteliselt heas korras, vähemalt viimased 10 aastat ei ole kasutatud ja telgi osa toas kapis olnud, ei kopita ega hallita. Oleksin isegi müügist huvitatud, kui keegi soovib vanale mossele v kopikale järele panna siis nostalgiameeter läheb põhja. Ideaalne mõneks päevaks männimetsa alla suvitama sõita.

    Müügikuulutus pole minu oma aga täpselt samasugune näeb välja:http://www.auto24.ee/used/1375848

  7. #867
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Lol, polnud varem näinudki sellist asja. Väga vinge (Y)

  8. #868
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    nende auto24 linkide põhjal + kui seal veel ringi vaadata, siis imo nad jah mitte ei lähe, vaid nad ON juba hinnas...
    Sellisel kujul, väga heas originaal-konditsioonis läheb ükskõik mis auto veidi hinda :)

    Tutikas esimene iPhone kilepakendis maksab ka praegu mitu korda rohkem kui iPhone 5S.

  9. #869
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Mis on odav tagaveoline auto peale Ford Sierra ja vana BMW 3/5 seeria?

  10. #870
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mis on odav tagaveoline auto peale Ford Sierra ja vana BMW 3/5 seeria?
    MB , Opel ( Omega ), Lada. Rohkem nagu ei tule ette.

  11. #871
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    talveks odav driftikas?

  12. #872

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Kui tagaveolise autoga kohalt ära minnes on sujuva kummivilina asemel tunne, nagu oleks tagarataste asemel täispööretel töötav tasakaalust ära pesumasina tsentrifuug, siis kas peaks ära vahetama:

    a) vedrud
    b) amordid
    c) mõlemad?

    Vedrustus on piisavalt jäik, et peale vajutades pole aru saada, kummas viga (ei osanud ka mehaanik peale vaadates/käega katsudes öelda) aga näiteks üle lamava politseiniku sõites vajub tagaots korraks sügavamale kui esiots, aga ei jää üles-alla kõikuma, mis peaks nagu viitama pigem sellele, et vedrud liiga pehmeks läinud?

  13. #873
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Ma pole autotark aga ausalt ei mõista, kuidas saab su probleem olla seotud vedrude ja amortidega. Imo tundub, et viga on rooli ja istme vahelises tihendis. ://

  14. #874
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Ma pole autotark aga ausalt ei mõista, kuidas saab su probleem olla seotud vedrude ja amortidega. Imo tundub, et viga on rooli ja istme vahelises tihendis. ://
    armas oled ikka

  15. #875

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Ma ei ole ka eriline autotark, aga kuna tekkiv vibratsioon on seda suurem, mida parem on rataste haarduvus teega, siis minu loogika ütleb, et vedrud ei hoia rattaid piisavalt tugevalt vastu teed ja amordid ei tohiks asjasse puutuda. Jäise tee peal näiteks ei teki mingit vibratsiooni, kuiva asfaltiga aga hakkavad rattad ikka väga kõvasti vibreerima ja on korralikult tunda, kuidas peksavad üles-alla, nii et terve auto tagumine pool rappub.

    Ehk teab keegi kindlalt öelda, et asi nii ongi ja ainult vedrud vaja välja vahetada, ei tahaks ilmaasjata amorte puutuda ja lisaraha maksta, sellise autoga ei ole remont just odav lõbu. Katsetada ei saa ka enne, kui alles poole aasta pärast, kui suverehvid uuesti alla saab, sest nagu mainisin, talverehvidega on haarduvus palju väiksem ja probleemi ei esine.

    Või on veel mingi kolmas variant, milles viga võiks olla?

  16. #876

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Jäise tee peal näiteks ei teki mingit vibratsiooni, kuiva asfaltiga aga hakkavad rattad ikka väga kõvasti vibreerima ja on korralikult tunda, kuidas peksavad üles-alla, nii et terve auto tagumine pool rappub.
    Mida korralikum tee, seda enam on vibratsiooni balansist väljas olevate rehvide puhul. Sinul võib muidugi teine teema olla, aga minul on paar korda nii olnud. Viimane kord mõtlesin, et pidurikettad kõverad vms.

  17. #877

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Küsimus on kohalt ära kiirendamises, kui ESP on maha võetud. Tund aega googeldamist ja hakkab tunduma, et see ongi 350Z puhul levinud probleem..

  18. #878

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Ja leidsin vist lahenduse. Nüüd pean veel tegema mehaanikule selgeks, mis osad oleks vaja välja vahetada ja milliste vastu, kuigi ausaltöeldes ei jaga ise ka hästi inglise keelseid termineid.. Kui keegi kodus teemaga, siis ehk teeks lühidalt eesti keeles selgeks..

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud sm112 poolt : 05.12.13 at 17:10

  19. #879

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Ja visa, ma saan aru, et vana siksiga kruusateel sõites selliseid probleeme ei teki, aga võiks ikka veidi kaasa mõelda, enne kui mind sõiduoskamatuses süüdistama hakkad. Saan aru, et sul 200+ kw tagaveolistega kogemus puudub, aga see ei tohiks takistada elementaarse viisakuse omamist

  20. #880
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Ja visa, ma saan aru, et vana siksiga kruusateel sõites selliseid probleeme ei teki, aga võiks ikka veidi kaasa mõelda, enne kui mind sõiduoskamatuses süüdistama hakkad. Saan aru, et sul 200+ kw tagaveolistega kogemus puudub, aga see ei tohiks takistada elementaarse viisakuse omamist
    Ära pahanda. Lihtsalt jutust jäi arusaam, et oman 20 aastat vana e34, millega meeldib kummi vilistada öösiti parklates. Mingil põhjusel enam kummivilinat ei ole ja rehv ringi ei käi. Milles probleem? :D.

    Oleks kohe öelnud, et 350z sis ei oleks seletama hakanud, kuna ei ole aimugi selle sportauto ehitusest.

Lehekülg 44, kokku 64 EsimeneEsimene ... 34424344454654 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES