Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 64 EsimeneEsimene ... 345671555 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 1262
  1. #81

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Mitu kuud tagasi see nüüd oligi, kui tolmuahv esimest korda selle auto müügisoovist teada andis ?

  2. #82

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Kui juba autodest, siis: http://www.auto24.ee/used/936058

    Panen naise auto müüki. Igati okei isend selle raha kohta. Uuena Eestist ostetud, tehasegarantii kuni veebruar 2012. Eripäraks 2.7 FX mootor + manuaalkast, mis on üsna harv kooslus.

    Andsin selle mingitele lohvidele müüa, küsisid teenustasu €500. Ise ei viitsinud eriti tegeleda, ei oska autosid müüa ka. Aga nemad ka ei viitsi või ei oska. 3 nädalat tagasi palusin hinda alandada, keegi ei liigutanud. Müüks ise edasi teda. Mis võiks olla adekvaatne hind või kas eraisikutel on mingeid muid müügikanaleid ka peale auto24? Kas talverehve/suverehve jms sodi tasub kohe kaasa pakkuda või hiljem kauplemise käigus?
    Kuidas see lohvidele müüa andmine käib?:D Panevad kuulutuse üles ja kui huviline on, siis saavad ise kokku ja ajavad kõik joonde ja siis võtavad teenustasu 500€?:D

    Vaatasin teisi sarnaseid isendeid ja obv su hind liiga kallis. Seda http://www.auto24.ee/used/946877 pakutakse 1400€ odavamalt ja lisaks sellele tal automaat + poolnahk ka sees + 1 aasta uuem. Ütleme nii, et kui ma tahaks endale Hyundai Couped osta ja vaataksin, mida pakutakse, siis sinu oma välistaksin. Kui tahad kiirelt lahti saada, siis lase hind 8500€ peale. Üleüldiselt su kuulutuse puhul basic müüginipp jäetud kasutamata, et standard hind on lakke aetud ja siis on pandud soodushind mingi 1000-2000€ odavamaks. Mina isiklikult talverehve/suverehve kohe kaasa ei pakuks. Muidugi olen märganud sellist asja ka, et mõned panevad müügikuulutuse teksti näiteks nii "Hyundai Coupe 2,7 + kaasa kingitus" Kui keegi otsib autot ja lappab neid seal auto24s ning kui järsku on selline tekst, siis paratamatult tekib soov näha, mis kingitust pakutakse (reaalsuses see, et sa talverehvid kaasa annad muidugi mingi eriline kingitus ei ole:D). Aga jah, väheks mõtlemisainet sulle.

  3. #83
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Vist 2 kuud tagasi viisin selle lõpuks Autospiriti õuele. Lubasid, et oskavad müüa, teavad ostjaid, oskavad hinnastada jne. Kui ise helistasin ja küsisin, ei teadnud keegi isegi selle romu olemasolust nende platsil. Veel vähem olid nad seda mõnele ostjale ette näidanud. Saab olema fun see sealt suverehvidel ära tuua tänase ilmaga.

  4. #84

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Kuidas see lohvidele müüa andmine käib?:D Panevad kuulutuse üles ja kui huviline on, siis saavad ise kokku ja ajavad kõik joonde ja siis võtavad teenustasu 500€?:D

    Ütleme nii, et kui ma tahaks endale Hyundai Couped osta ja vaataksin, mida pakutakse, siis sinu oma välistaksin. Kui tahad kiirelt lahti saada, siis lase hind 8500€ peale.
    Ütleme nii, et HC huvilisi leidub ka 8500€ peal 0 ja 1 vahel. 7000€ paneb ehk kellegi kõrvu liigutama.

    Amatöörina pakun, et ka Dacia Logani järelturu väärtus on %-ina parem, kui HC-l.

    Semiprofist sõbra sõnul: Kui helistatakse sama päev oli hind liiga madal või jutt väga hea. Kui helistatakse nädala jooksul oli hind või jutt hea. Kui nädala jooksul ei helistata, siis muuda hinda või sõida ise edasi.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 07.12.11 at 14:22

  5. #85
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Kuidas see lohvidele müüa andmine käib?:D Panevad kuulutuse üles ja kui huviline on, siis saavad ise kokku ja ajavad kõik joonde ja siis võtavad teenustasu 500€?:D

    Vaatasin teisi sarnaseid isendeid ja obv su hind liiga kallis. Seda http://www.auto24.ee/used/946877 pakutakse 1400€ odavamalt ja lisaks sellele tal automaat + poolnahk ka sees + 1 aasta uuem. Ütleme nii, et kui ma tahaks endale Hyundai Couped osta ja vaataksin, mida pakutakse, siis sinu oma välistaksin. Kui tahad kiirelt lahti saada, siis lase hind 8500€ peale. Üleüldiselt su kuulutuse puhul basic müüginipp jäetud kasutamata, et standard hind on lakke aetud ja siis on pandud soodushind mingi 1000-2000€ odavamaks. Mina isiklikult talverehve/suverehve kohe kaasa ei pakuks. Muidugi olen märganud sellist asja ka, et mõned panevad müügikuulutuse teksti näiteks nii "Hyundai Coupe 2,7 + kaasa kingitus" Kui keegi otsib autot ja lappab neid seal auto24s ning kui järsku on selline tekst, siis paratamatult tekib soov näha, mis kingitust pakutakse (reaalsuses see, et sa talverehvid kaasa annad muidugi mingi eriline kingitus ei ole:D). Aga jah, väheks mõtlemisainet sulle.
    Tänud, BuildUp. Jah, täpselt nii need lohvid müüvadki. Ma lootsin, et nad panevad ta veel kusagile üles või äkki annavad nõu hinna osas vms. Mul endal lihtsalt pole aega ega tahtmist käia mingite jorssidega proovisõite tegemas tööajast jne. Aga ilmselgelt see ei tööta.

    Hinna osas - seda soovitas Autospirit. Lasen ise kohe €1000-1500 alla, saab näha kas huvi tekib. Hind ei ole nii oluline kuivõrd fakt, et jalust ära saada asi. S.t. pole mingit pointi istuda otsas kuude kaupa ja loota, et keegi välja ilmub ja soovitud hinda maksab.

    Muidu sinu toodud lingil olev auto on 2.0 mootoriga. Sel pole ka garantiid ja hind ei sisalda KM-i (s.t. ettevõtte jaoks on auto kohe 20% kallim). Ei ole kindel, et need kõik olulised müügikriteeriumid on, aga nende eest tuli uuena ostmisel igatahes lisaks maksta.

  6. #86
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ütleme nii, et HC huvilisi leidub ka 8500€ peal 0 ja 1 vahel. 7000€ paneb ehk kellegi kõrvu liigutama.

    Amatöörina pakun, et ka Dacia Logani järelturu väärtus on %-ina parem, kui HC-l.
    Sul on ilmselt õigus, aga minu arust on see suht üllatav. Hyundai kvaliteet on väga hea (esimesena pakkusid 5a garantiid Eestis, nüüd vist juba 7a). Auto näeb üsna hea välja ja kui kunagi tahtsin sportautot osta, mis oleks uus ja ei maksaks üle €30k, siis rohkem polnudki valida. Mootor obv lahja (123 kw vist), aga käigukast on õnnestunud ja mingit teravust tal ikka on, eriti FX 2.7 versioonil. Aga turuga ei vaielda ja turg arvab, et kasutatud Hyundai on üks paras pask. Uuena maksis auto 400k EEKi, nüüd on hästi kui sellest 50k km hiljem 30% kätte saab.

  7. #87

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ütleme nii, et HC huvilisi leidub ka 8500€ peal 0 ja 1 vahel. 7000€ paneb ehk kellegi kõrvu liigutama.

    Amatöörina pakun, et ka Dacia Logani järelturu väärtus on %-ina parem, kui HC-l.

    Semiprofist sõbra sõnul: Kui helistatakse sama päev oli hind liiga madal või jutt väga hea. Kui helistatakse nädala jooksul oli hind või jutt hea. Kui nädala jooksul ei helistata, siis muuda hinda või sõida ise edasi.
    Nii ongi. Sellist masinat on juba margi pärast päris raske müüa ning lisaks sellele on tegemist täieliku naiste autoga ka.

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust

    Muidu sinu toodud lingil olev auto on 2.0 mootoriga. Sel pole ka garantiid ja hind ei sisalda KM-i (s.t. ettevõtte jaoks on auto kohe 20% kallim). Ei ole kindel, et need kõik olulised müügikriteeriumid on, aga nende eest tuli uuena ostmisel igatahes lisaks maksta.
    Su garantii lõpeb 3 kuu pärast. Ei ole just suurem asi, millega hinda kruvida. Samamoodi on see KM aspekt suhteliselt ebaoluline.

  8. #88
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Maybe. Ma kuulsin seda KMi asja esimest korda Autospiritilt ja nemad ütlesid, et on väga oluline. No idea. Garantii annab minu arust kindluse, et pole mingeid varjatud vigu, sest need saab ju tasuta korda teha garantiiperioodil. Kasutatud auto puhul suurim risk on ju, et müüakse mingit paska, mille hiljem avastad.

  9. #89

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    See on lihtsalt mingi järelmõtlemine "vanadest" Hyundai aegadest. 1999 oli minu esimene ametiauto Accent GS "valuvelgede ja katuseluugiga". Töökaaslased olid veel kadedad. Alt ei vedanud ja katki nagu ka midagi eriti ei läinud. Maine oli aga siis madal ja siiani on mingil põhjusel "nii ja naa". 2002 VW Golf Variant oli imo samaväärne, kuid VW on ju kvaliteedi sümbol.

  10. #90
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Kas pidid neile maksma ka midagi kuigi nad autot müüdud ei saanud?

  11. #91
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Ei pidanud. Aga ma pole seda autot neilt veel ära ka toonud. Kindlasti ei maksa ma selle teenuse eest midagi.

  12. #92

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Uutel Hyundai'del pole häda midagi, see on mingi kümne aasta tagune arusaam. Ka järelturg sõltub eeskätt mudelitest - näiteks maasturid (Santa Fe, ix35) hoiavad ikka väga kenasti hinda, viimastel (uute tellimisel) on vist siiani ligi aastane järjekord.

    Vastupidiselt sellele on hoopis paljukiidetud uute mersude ja audide reaalne kvaliteet võrreldes näiteks 90-ndatega oluliselt langenud, kuigi neid marke ümbritsev aura on endiselt võimas (st. ma ei taha mingil juhul öelda, et tegemist oleks kehvade autodega, kuid hinna ja kvaliteedi suhe on kindlasti langenud).

    Üldiselt on autot alati kasulik ise müüa; liisingule tagastamine ja esinduste kasutamine on mugavate ja rikaste inimeste lõbu. Samas ma saan aru, et igaüks tõesti ei viitsi auto müügiga tegeleda, sest selleks kuluva aja saab paremini kasutada (tolmuahvi näide). Sel juhul on kõige kindlam viis võtta paarist kohast ostupakkumine ja müüa sellele, kes parima hinna ütleb. Raha saab üldjuhul kohe peo peale.

  13. #93
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    Vastupidiselt sellele on hoopis paljukiidetud uute mersude ja audide reaalne kvaliteet võrreldes näiteks 90-ndatega oluliselt langenud, kuigi neid marke ümbritsev aura on endiselt võimas (st. ma ei taha mingil juhul öelda, et tegemist oleks kehvade autodega, kuid hinna ja kvaliteedi suhe on kindlasti langenud).
    Miskipärast tuli see video selle lõigu peale meelde.
    ( Click to show/hide )

  14. #94
    Jube Noob
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    181

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    mul on vist kohutav automaitse, aga mulle see meeldib:). Ja see isemüümise jutt on jumala õige. Küsisin ka ühe tuttava käest ja tema sõnul ei viitsi mingid autoaiad selliste masinatega eriti tegeleda, kuna huvilisi niigi vähe. Lased hinda veitsa alla ja ma arvan et 7k eest võtab mingi tibin v siis tibina mees selle ära:) Edu müümisel!

  15. #95

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    http://www.e24.ee/683234/hyundai-sel...-audi-kui-bmw/

    Näete siis, millise tasemini üks kunagine peksupoisist automark on jõudnud.

  16. #96
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    mis rahvas sellisest arvab? http://www.auto24.ee/used/919024
    Või on vähe lahjem sugulane mõistlikum? Paarutama nagunii ei hakka ja enamasti oleks naine roolis kuna mul siiber sõitmisest.

  17. #97
    Õpihimuline Mängur Kasutaja albinar avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    346

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Annan sulle kerge ülevaate masinast.

    Enne ostu kontrolli:
    1. Rooste , eelkõige tagumised koopaääred.
    2. Veermik väga väga problemaatiline koht.

    Plussid
    1. Ilus
    2. Üsnagi töökindel
    3. Väga hea juhitavus
    Miinused
    1. Kõrge sisemüra
    2. Kehval teel jäigavõitu
    3. Roosteprobleemid
    Ja mootoritest peetakse kõige paremaks 1.6 liitirist r-4 diisel 80kw.

  18. #98
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    mis rahvas sellisest arvab? http://www.auto24.ee/used/919024
    Või on vähe lahjem sugulane mõistlikum? Paarutama nagunii ei hakka ja enamasti oleks naine roolis kuna mul siiber sõitmisest.
    torre vaadata kohe kui keegi vahest mõistliku praktilise auto ka osta tahab mitte A8-t või 740i 'd

  19. #99
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Kas tõesti peab 4 aastat vana auto puhul pöörama tähelepanu rooste otsimisele koopaservades?

  20. #100

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    mazdade puhul peab

Lehekülg 5, kokku 64 EsimeneEsimene ... 345671555 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES