Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 64 EsimeneEsimene ... 456781656 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 1262
  1. #101
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Kas tõesti peab 4 aastat vana auto puhul pöörama tähelepanu rooste otsimisele koopaservades?
    jap, mazdad tahavad roostetada meie kliimas. Mazda 6 samad lood

  2. #102
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Kas tõesti peab 4 aastat vana auto puhul pöörama tähelepanu rooste otsimisele koopaservades?
    mul endal mazda 6 ja 4a. vanusena koopaservad roostes mehiselt + siit sealt veel. lisaks eeltoodud hädadele miinuspoolel veel võrreldes saksa masinatega kallimad jupid.

  3. #103
    Õpihimuline Mängur Kasutaja albinar avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    346

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tegelikult juba 2.a vanadel isenditel roostetavad nii mis kole. Ja mazda esindus on võtnud seisukoha ,et nemad ei võta garantii korras neid tagasi remonti ka tiivaäärtega.

  4. #104

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Täitsa haige,mis jama tehakse.Mul paar aastat tagasi oli 95a saab,millel ei olnud üldse roostet.

  5. #105
    Õpihimuline Mängur Kasutaja albinar avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    346

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    Täitsa haige,mis jama tehakse.Mul paar aastat tagasi oli 95a saab,millel ei olnud üldse roostet.
    Saabid üldjuhul väga roostekindlad , eriti vanemad isendid.

  6. #106

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Ei no tore kuulata kuidas Mazda vennad siin kurdavad, endal 93a Opel ja tagumises tiivaääres paar mullitamist, ei midagi hullu. Esitiivad täiesti ilusad (auto keret pole tehtud nendest kohtades 10a jooksul mis eestis olnud )

    edit: Aga no mis ma ikka siin asja ilustan. Karbid olid puhta läbi ntx, aga nüüd obv uued karbid keevitatud ja viimistletud nii, et enne roostetab terve auto ümbert ära kui need karbid rooste lähevad :D
    Stiilinäited, mis tulid karbilaiendite alt välja (kui sa ei taha sellise jamaga tegeleda, siis ära parem osta vana Opelit :D)

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 18.01.12 at 22:16

  7. #107

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    (kui sa ei taha sellise jamaga tegeleda, siis parem osta tsingitud kerega auto :))
    FYP

  8. #108
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Viimasel ajal olen mõelnud, et sellisel pühapäevasõitjal nagu mina oleks mõtekas hoopis uus auto osta ja hoida nt vähemalt 8 aastat
    Jah, auto väärtus kaob kolinal esimese 3-4 aastaga, AGA sul on tohutud plussid , mis raha üle kaalub
    a)saad esimestel aastatel nautida tehase kindlustust
    b)emotsioon siiski ka maksab midagi sest tutikas masin
    c)ei pea aega ja raha raiskama teeninduskeskustes peesitades
    d) saab loobuda kaskost, mis on pühapäevasõitjale +ev

    Kasutatud auto tasub osta inimesel, kes teab autodest palju ühesõnaga on autopede
    Kui minusugune pühapäevasõitja läheb autot ostma, siis ma saaksin raudselt tünga. Keegi ei müü head autot..kahjuks Üritatakse ikkagi mingil põhjusel vanast pasast lahti saada.


    Lihtsalt tuttav on sama mudelit kasutanud autot olnud ca 8 aastat ja on teeninduses vaid õli vahetanud
    Viimati muudetud privador poolt : 19.01.12 at 00:19

  9. #109
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust

    Lihtsalt tuttav on sama mudelit kasutanud autot olnud ca 8 aastat ja on teeninduses vaid õli vahetanud
    meh?

  10. #110

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Kasutatud auto tasub osta inimesel, kes teab autodest palju ühesõnaga on autopede
    Kui minusugune pühapäevasõitja läheb autot ostma, siis ma saaksin raudselt tünga. Keegi ei müü head autot..kahjuks Üritatakse ikkagi mingil põhjusel vanast pasast lahti saada.
    eks autovõhikul (ise ka selline) ripu alati see oht pea kohal, et lõpuks satud kuhugi autospiriti müügiplatsile ja siis määritakse sulle kellegi vana hyundai coupe ront hea masina pähe kaela või midagi. ostad veel ära, siis viimase üllatusena avastad et suverehvid on all

  11. #111

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Aga miks peaks üldse üks võhik minema omast tarkusest midagi ostma. Eeldusel, et päris sotsiopaat ei ole, tunned ikka mõnda inimest, kes nö. matsu jagab. Või oskab vähemalt soovitada kohta/inimest, kes suudab sulle usaldusväärse hinnagu anda huvipakkuva auto(de) kohta. Päris basic asjad tasuks muide endale ka selgeks teha, liigagi palju on neid inimesi, kes ostavad omale auto ja ei suvatse isegi user manuali läbi lapata kuna see on ju ''autopedele'' kirjutatud.

  12. #112
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Viimasel ajal olen mõelnud, et sellisel pühapäevasõitjal nagu mina oleks mõtekas hoopis uus auto osta ja hoida nt vähemalt 8 aastat
    Jah, auto väärtus kaob kolinal esimese 3-4 aastaga, AGA sul on tohutud plussid , mis raha üle kaalub
    a)saad esimestel aastatel nautida tehase kindlustust
    b)emotsioon siiski ka maksab midagi sest tutikas masin
    c)ei pea aega ja raha raiskama teeninduskeskustes peesitades
    d) saab loobuda kaskost, mis on pühapäevasõitjale +ev

    Kasutatud auto tasub osta inimesel, kes teab autodest palju ühesõnaga on autopede
    Kui minusugune pühapäevasõitja läheb autot ostma, siis ma saaksin raudselt tünga. Keegi ei müü head autot..kahjuks Üritatakse ikkagi mingil põhjusel vanast pasast lahti saada.


    Lihtsalt tuttav on sama mudelit kasutanud autot olnud ca 8 aastat ja on teeninduses vaid õli vahetanud
    Kuidas uue auto puhul saab kaskost loobuda, aga vana auto puhul mitte?

    Sa ei pea ju autot üksi ostma minema. Võta keegi kaasa kes midagi jagab, kui ei tunne kedagi paku kasvõi siin foorumis mingi sümboolne summa välja mõnele asjatundlikule autode koha pealt kes kaasa tuleks + lase kuskil ENDA VALITUD teeninduses üle vaadata.

  13. #113

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Kui kellegil soovi, siis võin isegi aidata mingi tasu eest. Õpin nimelt seda asja + tegelen sellega pea igapäevaselt. Vanema auto puhul saab kõik vaadatud, uuema 2000+a auto puhul vaja käia ka diagnostis ja juhe taha panna, sest tihti elektrivead kohe endast märku ei taha anda ja endal vastavad seadmed puuduvad (loe: maksavad roppu raha :D )

  14. #114

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Mina ise lasin ülevaatuspunktis auto veermik, esisild , tagasild, pidurid ülekontrollida kas midagi loksub või vaja vahetamist. Ja oli suht odav ka 6 euri läks kontroll maksma. Ja paar pisemat viga sain teada siis, ise kontrollides ei oleks teada saanudki nendest pisivigadest. Ja enda silmaga vaatasin üle rooste, kuidas elektri lisad töötavad jne.

  15. #115
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Leedus ju ..võeh.

  16. #116
    Õpihimuline Mängur Kasutaja albinar avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    346

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Kui kellegil soovi, siis võin isegi aidata mingi tasu eest. Õpin nimelt seda asja + tegelen sellega pea igapäevaselt. Vanema auto puhul saab kõik vaadatud, uuema 2000+a auto puhul vaja käia ka diagnostis ja juhe taha panna, sest tihti elektrivead kohe endast märku ei taha anda ja endal vastavad seadmed puuduvad (loe: maksavad roppu raha :D )
    Just paar p2eva tagasi sai oma autoga diagnosti k2idud. Kole kahju et pole v6imalust endale seda masinat osta. Oleks p2ris mugav kodu garaasis autot "tuunida".

    E: Roostekinsluse kohta veel nii palju ,et ise oman alumiinium kerega autot ja olen v2ga rahul
    Viimati muudetud albinar poolt : 19.01.12 at 11:27

  17. #117
    Õpihimuline Mängur Kasutaja albinar avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    346

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas superkuul Vaata postitust
    Mina ise lasin ülevaatuspunktis auto veermik, esisild , tagasild, pidurid ülekontrollida kas midagi loksub või vaja vahetamist. Ja oli suht odav ka 6 euri läks kontroll maksma. Ja paar pisemat viga sain teada siis, ise kontrollides ei oleks teada saanudki nendest pisivigadest. Ja enda silmaga vaatasin üle rooste, kuidas elektri lisad töötavad jne.
    Ega need 6levaatus vennad ei pruugi alati k6iki vigu leida. Ise viiks k6ik uuemad autod vastavalt auto markile sobivasse teenindusse.

  18. #118
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas albinar Vaata postitust
    Ega need 6levaatus vennad ei pruugi alati k6iki vigu leida. Ise viiks k6ik uuemad autod vastavalt auto markile sobivasse teenindusse.
    margiteeninduses on üldjuhul tööl erilised jobud. peale margiteeninduse käiku on mul läinud tagaklaasi kojamees persse (arvatavasti mootor ära vahetatud), ükskord tuli auto tagasi teise akuga jne. lisaks maksab sitta kanti raha.

  19. #119
    Õpihimuline Mängur Kasutaja albinar avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    346

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    margiteeninduses on üldjuhul tööl erilised jobud. peale margiteeninduse käiku on mul läinud tagaklaasi kojamees persse (arvatavasti mootor ära vahetatud), ükskord tuli auto tagasi teise akuga jne. lisaks maksab sitta kanti raha.
    Ei ütleks ,et margiesinduses oleks jobud tööl. Pigem vastupidi , neil vastavad tööriistad ja teadmised margi kohta.

    E: Kui saladus pole siis mis margist ja millisest esindusest jutt käib?

  20. #120

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Oleneb esindusest jah. Ise käisin Haapsalus autot vaatamas. Ja seal kahjuks selle margi esindust polnud. Auto aastaks ka 2000 et suht vana ka juba.

Lehekülg 6, kokku 64 EsimeneEsimene ... 456781656 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES