Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 64 EsimeneEsimene ... 567891757 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 1262
  1. #121

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas albinar Vaata postitust
    Ei ütleks ,et margiesinduses oleks jobud tööl. Pigem vastupidi , neil vastavad tööriistad ja teadmised margi kohta.

    E: Kui saladus pole siis mis margist ja millisest esindusest jutt käib?
    Nt audi esinduse kohta olen niiiii palju sitta lugenud, et paha hakkab. Eriti halb teenindus ja kõike tehakse valesti ja megakallis. Omal ajal uurisin, kuhu peaks autot remonti viima ja mitte ühegi koha üle pole nii palju sitta lugenud. Täitsa uusi autosi ei juleta ka sinna viia.

  2. #122
    Õpihimuline Mängur Kasutaja albinar avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    346

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    No ise tegutsen audi foorumis ka, ise otseselt esinduses hoolduses ei käi, aga teised vennad kes seal on rääkinud on kyll rahule jäänud. Kuid jah on ka erandeid. Aga mina näitaks julgen kahekäega soovitada rakvere hatautot , väga hea teenindus. Lähen viid auto hooldusese samal ajal viiakse sind ruumi kus saad telekat vaatada ja kohvi juua. Remondi vennad seal kiired ja osavad samuti.

  3. #123
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas albinar Vaata postitust
    Just paar p2eva tagasi sai oma autoga diagnosti k2idud. Kole kahju et pole v6imalust endale seda masinat osta. Oleks p2ris mugav kodu garaasis autot "tuunida".

    E: Roostekinsluse kohta veel nii palju ,et ise oman alumiinium kerega autot ja olen v2ga rahul
    eem mingi paarikümne eurine läppar, softi tõmbad netist ja juhtme ostad ka.
    Eriti kulukaks ei lähe ju ?
    Ise ka alati autot ostma minnes olen võtnud kaasa kellegi targema. Ntx viimasel 2l korral on isa olnud kaasas. Lõppotsuse on jätnud muidugi alati minu peale aga on enda arvamuse vähemalt öelnud.

    Plaan osta e46 330xd touring endal juhul kui kõik läheb plaanipäraselt. Praegune e36 touring on küll tore aga hing vajab midagi võimsamat :P.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 21.01.12 at 18:19

  4. #124

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Edu, praegu otsin just õele e46 sedaani. 2.3,2.8 või 3.0d
    mnjah..

  5. #125

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    http://www.auto24.ee/used/971371 <-- Mis sellest bemmist teadjamad arvavad?

  6. #126
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    [X] i came
    Muud ei arvagi
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 21.01.12 at 19:51 Põhjus: pole teadja, lihtsalt trollin kena masinat

  7. #127

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Ise ostsin ka paar nädalat tagasi E46 330xd. Eelmine oli E39 525tds see oli ikka uimane võrreldes sellega. Ja see isegi ökonoomsem 7-8l/100, eelmine oli 8-10l/100. Mõned pisivead on mis vajavad likvideerimist aga muidu tip-top. Ja sain päris hea hinnaga ka :). Hetkel rahul ja soovitan :)

  8. #128
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    http://www.auto24.ee/used/971371 <-- Mis sellest bemmist teadjamad arvavad?
    Kui jaksad osta ja üleval pidada, siis miks mitte. Üsnagi soodne hind ka tal.

  9. #129
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    nonii, järgmine valik on siis selline: http://www.auto24.ee/used/944933
    Mida selle margi kohta on öelda. Oma hinnaklassi juures on sel kõige rohkem lisavarustust

  10. #130
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu/Tln/Arensburg
    Postitusi
    428

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Margi kohta ei tea, aga selle konkreetse mudeli kohta võin seda öelda, et salongis on üllatavalt palju ruumi. Seda ka, et tuttaval läks ceed elektrisüsteemist (abs) ise põlema, õnneks palju kurja ei teinud ja oli taastamiskõlbulik.

  11. #131
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Kia Ceed mu neiul olemas.. ka hetkel müügis.. http://www.auto24.ee/used/765178 ruumi on üllatavalt palju, multifunktsionaalne rool on hea, kütusekulu on super.. linnas 7,8 kandis.. ja mu neiu ei ole mitte kerge jalaga.. ainuke probleem on see, et 1,4 liitrisel mootoril ei ole minekut.. mina ei suuda sellega harjuda kui enda auto roolist naise auto rooli istun..

  12. #132
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    Kia Ceed mu neiul olemas.. ka hetkel müügis.. http://www.auto24.ee/used/765178 ruumi on üllatavalt palju, multifunktsionaalne rool on hea, kütusekulu on super.. linnas 7,8 kandis.. ja mu neiu ei ole mitte kerge jalaga.. ainuke probleem on see, et 1,4 liitrisel mootoril ei ole minekut.. mina ei suuda sellega harjuda kui enda auto roolist naise auto rooli istun..
    Miks müügis on?

  13. #133
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Liiga lahja mootor. Mitte ainult mineku suhtes. Äial on sarnasest klassist auto. Toyota Auris ka 1,4 mootoriga. Soovitan sellise massiga autole vähemalt 1,6. Küttekulu on väiksem ja maanteel on ka parem sõita. Muidu KIA normaalne auto.

  14. #134
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Miks müügis on?
    naine tahab mingit tigedamat mootorit.. kui vahepeal minu autoga sõidab siis nädal aega halab järgi oma auto roolis.. aga nohh vahe on ka ca nelja kordne, mul 200hpb ja 280nm vääne..

    autol ise midagi viga ka ei ole... päriselt aus kaup.. ma isegi naisele räägin siit kõrvalt, et tal pole mõtet müüa seda, sest benduhinnad tõusevad koguaeg ja uus auto võtab tal vähemalt kaks korda rohkem kütet.. aga näe ei kuula.. käisime viimati Pontiac G6'te vaatamas, 3.3L V6.

  15. #135
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    "Naine tahab tigedamat mootorit" ei peaks küll olema põhjus auto vahetamiseks. Naine võib igasuguseid asju tahta ja ette kujutada. Kui mul naine sai alguses 165 hp sportauto (sama siin teemas mainitud hyundai) kätte, siis oli päris elevil ja kõik tundus äge. Kui vahepeal sai 500 hp autoga sõita, siis hakkas üsna varsti vinguma, et see kuradi hyundai raisk ei liigu sittagi edasi ja tahaks midagi teravamat. Nüüd sõidab bussiga.

  16. #136
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    lol

  17. #137
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    haha..good one :D

  18. #138
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    "Naine tahab tigedamat mootorit" ei peaks küll olema põhjus auto vahetamiseks. Naine võib igasuguseid asju tahta ja ette kujutada. Kui mul naine sai alguses 165 hp sportauto (sama siin teemas mainitud hyundai) kätte, siis oli päris elevil ja kõik tundus äge. Kui vahepeal sai 500 hp autoga sõita, siis hakkas üsna varsti vinguma, et see kuradi hyundai raisk ei liigu sittagi edasi ja tahaks midagi teravamat. Nüüd sõidab bussiga.
    Väga hea :D

  19. #139
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    "Naine tahab tigedamat mootorit" ei peaks küll olema põhjus auto vahetamiseks. Naine võib igasuguseid asju tahta ja ette kujutada. Kui mul naine sai alguses 165 hp sportauto (sama siin teemas mainitud hyundai) kätte, siis oli päris elevil ja kõik tundus äge. Kui vahepeal sai 500 hp autoga sõita, siis hakkas üsna varsti vinguma, et see kuradi hyundai raisk ei liigu sittagi edasi ja tahaks midagi teravamat. Nüüd sõidab bussiga.
    no ega mina talle osta, ikka ise ostab, mul oma pill olemas, tal enda pill, tahab uut siis vahetab, ma mõistlikul määral aitan kaasa, käin ja vaatan valikuid jms.. ma ei näe selles midgai halba kui tahab omale muhedamat autot, millal siis veel kui mitte praegu, see oleks imho palju hullem kui ta hiljem miskise 400hpb masinaga lapsi kooli viiks..

  20. #140
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tundub et sul naisele sobib see http://www.auto24.ee/used/945995

Lehekülg 7, kokku 64 EsimeneEsimene ... 567891757 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES