Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1262

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Kas te ikka teate kui "hea" on audi 2,5TDI :D? Ma hoiaks sellest mootorist ikka väääga suure kaarega mööda. e39 saad sellise hinna eest ilmselt rapie millele one sama palju v2hemalt juurde panna et sõidetavaks saada .. pigem vaataks mingi opeli poole sellise hinnaklassi juures..

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Kas te ikka teate kui "hea" on audi 2,5TDI :D? Ma hoiaks sellest mootorist ikka väääga suure kaarega mööda. e39 saad sellise hinna eest ilmselt rapie millele one sama palju v2hemalt juurde panna et sõidetavaks saada .. pigem vaataks mingi opeli poole sellise hinnaklassi juures..
    Mis sellel mootoril siis viga? Mul on see auto juba pääris kaua olnud ja pole mitte ühtegi mootoriviga olnud.

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    e39 saad sellise hinna eest ilmselt rapie millele one sama palju v2hemalt juurde panna et sõidetavaks saada .. pigem vaataks mingi opeli poole sellise hinnaklassi juures..
    Hiljuti ostsin e39 1450€ eest ja paarisaja €-ga oleks täiesti korda saanud teha (v.a kerge rooste). E39-d on jube odavaks läinud viimasel ajal, vaata ise turgu. Ja see 2.5 tdi on mingi pseudoprobleem imo, kõik on kuskilt kuulnud, et jube sitt mootor ja kuulutatakse kõigile edasi, aga ometi on neid audide peal kõige rohkem näha, terve linn täis. On sul endal kogemusi selle mootoriga ?


    Ja läbisõitu ei tasu üldse vaadata. See ei määra mitte midagi + see on tuimalt autoturgudel keritud kõigil autodel. Pealtnägija bustis neid turgusid mitu tükki. Ise käisin ka suvel autoturul ja müüja ütles otse, et me toome Sveitsist 700k läbisõiduga autosid ja kerime 200k peale ja lähevad nagu soojad saiad. Tuleb lihtsalt kuskil veenduda, et üle ei saa auto korrasolekuga ja ongi kõik.
    Viimati muudetud virukunn poolt : 28.11.11 at 17:17

  4. #4
    FPP Pro Kasutaja lauri89 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    206

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Kas te ikka teate kui "hea" on audi 2,5TDI :D? Ma hoiaks sellest mootorist ikka väääga suure kaarega mööda. e39 saad sellise hinna eest ilmselt rapie millele one sama palju v2hemalt juurde panna et sõidetavaks saada .. pigem vaataks mingi opeli poole sellise hinnaklassi juures..
    Tahtsin just sama öelda. Kogemus olemas A4-ga sama mootoriga= lihtsam oleks osta olnud uus audi, pm oleks sama välja teinud. Seda ära kindlasti osta (minu soovitus). VB oli lihtsalt ebajopp, et ta koguaeg paranduses pidi käima

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas lauri89 Vaata postitust
    Tahtsin just sama öelda. Kogemus olemas A4-ga sama mootoriga= lihtsam oleks osta olnud uus audi, pm oleks sama välja teinud. Seda ära kindlasti osta (minu soovitus). VB oli lihtsalt ebajopp, et ta koguaeg paranduses pidi käima
    Mnja, minul jällegi pole ühtegi viga olnud ja julgeksin soovitada.. Aga jah ega kunagi ei tea, mis viga võib autol välja lüüa.. Et selle-eest ei ole keegi kaitstud, vbla olen lihtsalt lucky olnud ja pole probleeme olnud.

  6. #6
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Kas te ikka teate kui "hea" on audi 2,5TDI :D? Ma hoiaks sellest mootorist ikka väääga suure kaarega mööda. e39 saad sellise hinna eest ilmselt rapie millele one sama palju v2hemalt juurde panna et sõidetavaks saada .. pigem vaataks mingi opeli poole sellise hinnaklassi juures..
    2000 - 3000 vahel on siuksed küsitavad e39-ned, 4500 eest saab peris korraliku e39. obv on juhuseid.

  7. #7

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    2000 - 3000 vahel on siuksed küsitavad e39-ned, 4500 eest saab peris korraliku e39. obv on juhuseid.
    selllisega peris ei vilistakski kummi we

  8. #8

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    selllisega peris ei vilistakski kummi we
    Vilistage vilistage. Mina olen hea poiss ja jõuluvana lubas mulle ühe erilise auto tuua: http://www.auto24.ee/used/872377

    Siis vilistan mina ja näitan teile tagatulesid.





    (Krt, kui see jõuluvana jälle mudelautot ja päris autot segi aja)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 19 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 19 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES