Ära platsilt osta, seal huiavad kõigega mis võimalik. Just oli Pealtnägijas teema kus naine ostis platsilt auto, käidi lähedal TÜV-is üle vaatamas ja väidetavalt kõik korras, läks esindusse ja esindusest öeldi, et läheb mingi €5,000, et auto korda teha. Ise käisin ka 1-2a tagasi Lasnamäe platsil ühte vaatamas, pakkusime müüjale, et maksame sulle 500.- ainult selle eest kui oled nõus tulema meiega autot üle vaatama kohta kus meil tuttav töötab Tallinnas, ei oldud nõus, ainult lähedal asuvatesse TÜV-idesse olid nõus minema.

Läbisõitu üldse ei vaataks, isegi mina kes ma tööl ei käi ega kuskil regulaarselt autoga sõidan aastas 20K km, kui keegi müüb 10a vana autot millel läbisõit on alla 200K km on 99% keritud.

Kindlasti viiks kuskile üle vaatama, maksa kasvõi ise ülevaatus kinni, aga ütle müüjale nt et iga viga millest ta sulle teada ei andnud siis selle võrra laseb hinda alla palju selle remont maksma võib minna. Kui ta nõus pole siis midagi perses anyway. + ise kontrolliks kõik pisiasjad üle - kas kõik uksed, luugid, aknad, tuled, signaal, püsikiirushoidja, kojamehed, aknapesu jms töötavad ilusti.

Audi A6 C5 kerega 2.5L diislit tehakse kõvasti maha. Endal 2.4L bens A6 C5, ökonoomsusest asi kaugel, alla 10L ei saa kuidagi 100 'le, enamasti 11-12L.

Passat või Omega äkki? Neid A6 'tesid ja 5-seeria BMW 'sid ei ole üldse odav üleval pidada.

Ostes pead kohe õlivahetuse ka tegema + kõigil peale BMW prolly ka rihmavahetuse kui müüjal pole ette näidata paberit, et ta hiljuti rihma ära vahetanud. A6 'l nt õlivahetus mingi €65-80, rihmavahetus oli mingi €300-400 kui ma õigesti mäletan. Vaata ka kas rehvidel mustrit on ja kui nt suvekad all kas talverehvid saad kaasa - väga kallis lõbu, jooks korralikke uusi 16" M+S rehve maksis mul aasta tagasi üle €500.