Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
Kuidas see lohvidele müüa andmine käib?:D Panevad kuulutuse üles ja kui huviline on, siis saavad ise kokku ja ajavad kõik joonde ja siis võtavad teenustasu 500€?:D

Vaatasin teisi sarnaseid isendeid ja obv su hind liiga kallis. Seda http://www.auto24.ee/used/946877 pakutakse 1400€ odavamalt ja lisaks sellele tal automaat + poolnahk ka sees + 1 aasta uuem. Ütleme nii, et kui ma tahaks endale Hyundai Couped osta ja vaataksin, mida pakutakse, siis sinu oma välistaksin. Kui tahad kiirelt lahti saada, siis lase hind 8500€ peale. Üleüldiselt su kuulutuse puhul basic müüginipp jäetud kasutamata, et standard hind on lakke aetud ja siis on pandud soodushind mingi 1000-2000€ odavamaks. Mina isiklikult talverehve/suverehve kohe kaasa ei pakuks. Muidugi olen märganud sellist asja ka, et mõned panevad müügikuulutuse teksti näiteks nii "Hyundai Coupe 2,7 + kaasa kingitus" Kui keegi otsib autot ja lappab neid seal auto24s ning kui järsku on selline tekst, siis paratamatult tekib soov näha, mis kingitust pakutakse (reaalsuses see, et sa talverehvid kaasa annad muidugi mingi eriline kingitus ei ole:D). Aga jah, väheks mõtlemisainet sulle.
Tänud, BuildUp. Jah, täpselt nii need lohvid müüvadki. Ma lootsin, et nad panevad ta veel kusagile üles või äkki annavad nõu hinna osas vms. Mul endal lihtsalt pole aega ega tahtmist käia mingite jorssidega proovisõite tegemas tööajast jne. Aga ilmselgelt see ei tööta.

Hinna osas - seda soovitas Autospirit. Lasen ise kohe €1000-1500 alla, saab näha kas huvi tekib. Hind ei ole nii oluline kuivõrd fakt, et jalust ära saada asi. S.t. pole mingit pointi istuda otsas kuude kaupa ja loota, et keegi välja ilmub ja soovitud hinda maksab.

Muidu sinu toodud lingil olev auto on 2.0 mootoriga. Sel pole ka garantiid ja hind ei sisalda KM-i (s.t. ettevõtte jaoks on auto kohe 20% kallim). Ei ole kindel, et need kõik olulised müügikriteeriumid on, aga nende eest tuli uuena ostmisel igatahes lisaks maksta.