Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1262

Hübriidvaade

  1. #1
    Õpihimuline Mängur Kasutaja albinar avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    346

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Kui kellegil soovi, siis võin isegi aidata mingi tasu eest. Õpin nimelt seda asja + tegelen sellega pea igapäevaselt. Vanema auto puhul saab kõik vaadatud, uuema 2000+a auto puhul vaja käia ka diagnostis ja juhe taha panna, sest tihti elektrivead kohe endast märku ei taha anda ja endal vastavad seadmed puuduvad (loe: maksavad roppu raha :D )
    Just paar p2eva tagasi sai oma autoga diagnosti k2idud. Kole kahju et pole v6imalust endale seda masinat osta. Oleks p2ris mugav kodu garaasis autot "tuunida".

    E: Roostekinsluse kohta veel nii palju ,et ise oman alumiinium kerega autot ja olen v2ga rahul
    Viimati muudetud albinar poolt : 19.01.12 at 11:27

  2. #2
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas albinar Vaata postitust
    Just paar p2eva tagasi sai oma autoga diagnosti k2idud. Kole kahju et pole v6imalust endale seda masinat osta. Oleks p2ris mugav kodu garaasis autot "tuunida".

    E: Roostekinsluse kohta veel nii palju ,et ise oman alumiinium kerega autot ja olen v2ga rahul
    eem mingi paarikümne eurine läppar, softi tõmbad netist ja juhtme ostad ka.
    Eriti kulukaks ei lähe ju ?
    Ise ka alati autot ostma minnes olen võtnud kaasa kellegi targema. Ntx viimasel 2l korral on isa olnud kaasas. Lõppotsuse on jätnud muidugi alati minu peale aga on enda arvamuse vähemalt öelnud.

    Plaan osta e46 330xd touring endal juhul kui kõik läheb plaanipäraselt. Praegune e36 touring on küll tore aga hing vajab midagi võimsamat :P.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 21.01.12 at 18:19

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES