Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1262

Hübriidvaade

  1. #1
    Õpihimuline Mängur Kasutaja albinar avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    346

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas superkuul Vaata postitust
    Mina ise lasin ülevaatuspunktis auto veermik, esisild , tagasild, pidurid ülekontrollida kas midagi loksub või vaja vahetamist. Ja oli suht odav ka 6 euri läks kontroll maksma. Ja paar pisemat viga sain teada siis, ise kontrollides ei oleks teada saanudki nendest pisivigadest. Ja enda silmaga vaatasin üle rooste, kuidas elektri lisad töötavad jne.
    Ega need 6levaatus vennad ei pruugi alati k6iki vigu leida. Ise viiks k6ik uuemad autod vastavalt auto markile sobivasse teenindusse.

  2. #2
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas albinar Vaata postitust
    Ega need 6levaatus vennad ei pruugi alati k6iki vigu leida. Ise viiks k6ik uuemad autod vastavalt auto markile sobivasse teenindusse.
    margiteeninduses on üldjuhul tööl erilised jobud. peale margiteeninduse käiku on mul läinud tagaklaasi kojamees persse (arvatavasti mootor ära vahetatud), ükskord tuli auto tagasi teise akuga jne. lisaks maksab sitta kanti raha.

  3. #3
    Õpihimuline Mängur Kasutaja albinar avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    346

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    margiteeninduses on üldjuhul tööl erilised jobud. peale margiteeninduse käiku on mul läinud tagaklaasi kojamees persse (arvatavasti mootor ära vahetatud), ükskord tuli auto tagasi teise akuga jne. lisaks maksab sitta kanti raha.
    Ei ütleks ,et margiesinduses oleks jobud tööl. Pigem vastupidi , neil vastavad tööriistad ja teadmised margi kohta.

    E: Kui saladus pole siis mis margist ja millisest esindusest jutt käib?

  4. #4

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas albinar Vaata postitust
    Ei ütleks ,et margiesinduses oleks jobud tööl. Pigem vastupidi , neil vastavad tööriistad ja teadmised margi kohta.

    E: Kui saladus pole siis mis margist ja millisest esindusest jutt käib?
    Nt audi esinduse kohta olen niiiii palju sitta lugenud, et paha hakkab. Eriti halb teenindus ja kõike tehakse valesti ja megakallis. Omal ajal uurisin, kuhu peaks autot remonti viima ja mitte ühegi koha üle pole nii palju sitta lugenud. Täitsa uusi autosi ei juleta ka sinna viia.

  5. #5

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    Nt audi esinduse kohta olen niiiii palju sitta lugenud, et paha hakkab. Eriti halb teenindus ja kõike tehakse valesti ja megakallis. Omal ajal uurisin, kuhu peaks autot remonti viima ja mitte ühegi koha üle pole nii palju sitta lugenud. Täitsa uusi autosi ei juleta ka sinna viia.
    Oled ise käinud seal või hakkab lihtsalt suva jorsside arvamuse lugemisest paha?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES