Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1262

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    wtf käsnakalle nii imelik on vaadata? kui sa saad ühekorra mingit kust oma vene tsisternist .,. siis arvuta palju maksab 6 pihustit + pumbad .. ning mõtle palju selle eest oleks saanud tankida? ei tundu enam ju nii cheap? .. ma olen selle kokku arvutanud ning 30k+ olid jupid kindlasti .. ehk siis ca 2k euri .. tänaste kütuste hindade juuures on see mingi 1400l .. worth a risk ? i dont think so tim

  2. #2

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    wtf käsnakalle nii imelik on vaadata? kui sa saad ühekorra mingit kust oma vene tsisternist .,. siis arvuta palju maksab 6 pihustit + pumbad .. ning mõtle palju selle eest oleks saanud tankida? ei tundu enam ju nii cheap? .. ma olen selle kokku arvutanud ning 30k+ olid jupid kindlasti .. ehk siis ca 2k euri .. tänaste kütuste hindade juuures on see mingi 1400l .. worth a risk ? i dont think so tim
    Irw venemaa kütet ma ei paneks ka ntx e39 bmw mootorile (nii 2.5tds kui 3.0), uuematest rääkimata.
    Väävlisisaldus on nii suur, et uuemad (kapriisemad) mootorid seda ei seedi.
    Ma räägin, et kui sul selline auto kuhu vasja kütet ei kannata panna, siis alati on muid võimalus. Ei hakka siin neid kohti avalikult kuulutama, aga kellel huvi siis saatku PS :) Vihjeks võin öelda "küsija suu pihta ei lööda"

    Ja parandan ennast siis.. imelik on vaadata vana auto diislimehi, kes tangivad tanklas.
    Usun, et need kes siin kõik mulle praegu vastu vaidlevad, neil on kas kogemusi diislitega vähe või ongi need tanklas tankijad ja ei tea alternatiive.
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 29.03.12 at 22:26

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES