Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1262

Hübriidvaade

  1. #1
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Nii, läksin lõpuks sellisesse kohta nagu Autoekspert, Audi foorumis keegi soovitas ja kiire googeldamine ei andnud ka midagi negatiivset + kohe järgmine päev sain aja. Kas aastaga on midagi drastiliselt muutunud, olen varem odavalt saanud või ripiti mind offi, et praegu pmst õlivahetuse + filtrite eest €180 ehk 2.8K EEK maksin? 3 asja oli - õlivahetus, esitule pirn ja kliima täitmine, 2 esimest tegid ära, kliimat täita ei saanud, sest mingi pump perses ja lasid gaasi tagasi masinasse vms ja selle eest vist midagi ei võetudki.

    Lisaks tundub, et pandi mingi prosta õli - 5W30. Siiani pandud 5W40, mis vahet neil on?

    Ja muidugi leiti järgmiseks korraks miljon viga, puksid, õlilekked, värgid särgid... Tra mul käib see 14a vana Audi remondiarved juba korralikult pinda, tunnen Denerile S5 remondiarvete maksmisega kaasa... Ja järgmiseks autoks ei osta mitte A5-te, vaid Sierra.

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Nii, läksin lõpuks sellisesse kohta nagu Autoekspert, Audi foorumis keegi soovitas ja kiire googeldamine ei andnud ka midagi negatiivset + kohe järgmine päev sain aja. Kas aastaga on midagi drastiliselt muutunud, olen varem odavalt saanud või ripiti mind offi, et praegu pmst õlivahetuse + filtrite eest €180 ehk 2.8K EEK maksin? 3 asja oli - õlivahetus, esitule pirn ja kliima täitmine, 2 esimest tegid ära, kliimat täita ei saanud, sest mingi pump perses ja lasid gaasi tagasi masinasse vms ja selle eest vist midagi ei võetudki.

    Lisaks tundub, et pandi mingi prosta õli - 5W30. Siiani pandud 5W40, mis vahet neil on?

    Ja muidugi leiti järgmiseks korraks miljon viga, puksid, õlilekked, värgid särgid... Tra mul käib see 14a vana Audi remondiarved juba korralikult pinda, tunnen Denerile S5 remondiarvete maksmisega kaasa... Ja järgmiseks autoks ei osta mitte A5-te, vaid Sierra.
    Milleks üldse Tallinnas auto? Omajao andsin vabast tahest ära ja ei ole plaani uut osta ka.

    Takso (isegi kallim) on odavam kui auto ja kohati mugavam. Odav taksofirmad ajavad kohati närvi tho, eile näiteks linnast tulles pidin kuulama terve aja väntvõllide ja katkiste kolvirõngaste juttu kuna ühel autol tuli korraks eest summutist suitsu.

    See kehtib ainult Tallinna kohta. Pärnus näiteks ei suudaks ilma autota, sest seal on taksod kallimad, neid vähem ja linnas ei ole tüütuid ummikuid.

    EDIT: aga lol@sierra. ise ostaksin ka kindlalt miski vana panni, minu arvates nendega saab alati rohkem nalja ja vaesemehe uunikumid ikka tegijad püssid :P

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES