Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1262

Hübriidvaade

  1. #1
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ma olen seda lauset väga palju kuulnud, aga mõistliku seletust pole saanud. Mis remont täpsemalt kallimaks läheb? Kui mootor kokku jookseb? Hooldus on ju sama, õli võtavad ühepalju. Või see paarkend euri 6 aasta jooksul, mis kallima aku peale kulub?
    Ma ei tea eriti kedagi, kes oleks oma autol mootorit remontinud, isegi 20 aastavanustel autodel. Või mis värk selle diisli remondi suurte kuludega siis on?
    Põhilised asjad on ntx pihustid. r4 mootoritel 4 tükki, v6 mootoritel 6 tükki. Ühe pihustihind on juba alates 300 EURi. Kasvõi üks pihusti läheb, siis tuleb juba korralik väljaminek ära teha. Eelsüüteküünlad on pisiasjad. Letihind ~10 eur tükk ja neid ei vahetata iga aasta. Vaid kestavad päris kaua ikka. Turbo - Kasutatud turbode hinnad alates 200 eur umbes. Sitale kütusele ja õlile on diislid tundlikumad.

    Jne.

    Eks neid asju ole mida karta diisli puhul.

    Diiselmootoriga on külmaga käivitusprobleemid samuti kerged tulema. Ise jandan juba 2 kuud probleemiga millest võitu ei saa. Kütuse laseb tagasi kuskilt otsast aga ei ole selgeks saanud, mis seda põhjustab. Pihustitihendid olid läbi ja need said ära vahetatud. Ikka jamab :(
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 13.12.13 at 21:14

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES