Alfa on issandakaristus. Ei ostaks.

Ma tänan ettepanekute eest. Uut outbacki olen kaalunud isegi, kuid diisel-automaat väga haruldane ja kallis. Sama lugu Foresteriga. Lisaks hirmutab Subaru kallis remont (olen enda praegust 145K km läbisõitnud Outbacki 3 aasta jooksul remontinud u. 3K€ eest, mis on imo ülemõistuse ja eile rehvivahetuses öeldi, et poiss, on aeg remondiaeg panna. Mingid puksid jälle õhtal ja sööb rehvi). Pajero on väga huvitav, kuid rääkisin tuttavaga, kes sellisega sõidab ja ütles, et kütusekulu linnas on 13l/100 :( Jääb ära kahjuks. Rav4 jääb väikeseks. Ise olen kaalunud ka škoda superbi, kuid kliirens natukene madal ja 2,0TDI 103kw mootori kohta räägitakse õudusjutte (mingi õlipumbakamm on, mille tagajärjel on mitmed mootorid kokku jooksnud ja siis on 4-5K€ remont garanteeritud). Seoses Pajeroga hakkasin uurima ka Outlanderit ja praegu mõtted sinna suunas liiguvadki. Ediselt ka Superb sõelal, kuid 125kw variant. Käisin esinduses ka uut Yetit vaatams, mis ei ole küll maailma ilusaim auto, kuid mulle isegi hakkas meelfima, kui kauem vaatasin seda. Küll aga panin plaanile kriipsu peale siis, kui pagassi lahti tegin - seal lihtsalt ei ole ruumi kahjuks. Volvosid olen ka uurinud, kuid tunduvad kuradi kallid. Variant on lisa 5K leida, siis valik suureneks oluliselt, kuid ma põhimõtteliselt ei raatsi mingi sitase ratastega plekkkasti eest nii palju maksta. Nissan on kah huvitav, hakkan nendesse süvenema. Samamoodi Kia Sorento. Eks uurin veel maad. Tänan!