Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
Aga kui tihti siis õlivahetatud või koguaeg pealekallatud ainult :D ?
Nagu hooldusvälp ette näeb, korra aastas, hooldusraamat kaasas ja sealt näha, et kõik tööd ja kõik hooldused on korralikult esinduses tehtud.

Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
http://www.auto24.ee/kasutatud/nimek...ag=1&otsi=otsi

Emotsionaalne seotus autoga on mõistetav, kuid turuhind on sageli midagi hoopis muud.
Sa ju saad ise ka aru, et võrdled kapsast porgandiga, auto ei koosne hinnast/aastast/kilovatist.. mine vaata ja võrdle ikka sama marki autosid või sama klassi autosid.. minu poolest sõida miski 300kkm läbi sõitnud auto A8'ga kui tahad mis on 2007 aastal tehtud ja mille kw on võimsam kui mu škodal... jah, ma loomulikult kohe esimesel päeval kuulutust välja pannes ma ei pane sinna oma alumist talumise piiri.. aga võid isegi arvata, et see piir jääb ikkagi mõistlikesse piiridesse.. mitte mingi 50% kanti...

Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
Komfortlülitusega suunatuled - mis asi see on? Esimest x kuulen
Tegelikult tähendab see seda, et sa ei pea suunatule kangi lükkama suuna näitamise asendisse, kust ta siis rooli tagasi keeramisel uuesti "0" asendisse jookseks, vaid sa põmst napilt lükkad/puutud kangi vastavas suunas ja ta vilgutab kokku 3x suunatuld.. mugav lisa näiteks laugetel pööretel või reastumistel, kus sa ei pea rooli vähese pööramise tõttu kangi ise tagasi "0" asendisse lükkama.