Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 42, kokku 64 EsimeneEsimene ... 32404142434452 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 821 kuni 840, kokku 1262
  1. #821

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Hakkasin mõtlema, et milline auto oleks minu jaoks läbi aegade kõige koledam ja ei suutnud välja mõelda. Kõige ilusamate maasturite puhul oleks valik muidugi selge ehk G-klass ja Defender, mis nii mõnelegi võivad külmavärinaid tekitada.

  2. #822
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    ma ei tea, aga müügisaalides rabatakse neid kõvasti, vb ka head reklaami-ajupesu teinud:)
    Pm mudel ju eelmine aasta välja tulnud, aga linnapildis ikka präis palju juba vuravad
    Osta kia (kui pole vajadust suure auto järele)

  3. #823
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    KIA mulle on meeldinud kogu aeg, aga rsk kalliks läinud- euroopas tohutu nõudlus(KIA on hakanud hinda küsima)-alla 20keuri raske midagi head saada-

    Krt kohe näha et maitsed erinevad. Mulle 4 kandilised maasturid a la G-mersu täiesti turn -off

  4. #824
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    KIA mulle on meeldinud kogu aeg, aga rsk kalliks läinud- euroopas tohutu nõudlus(KIA on hakanud hinda küsima)-alla 20keuri raske midagi head saada-

    Krt kohe näha et maitsed erinevad. Mulle 4 kandilised maasturid a la G-mersu täiesti turn -off
    Auto peale ei peagi kõvaks minema.

  5. #825

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Auto peale ei peagi kõvaks minema.

    Autod on nagu naised. Mõnega sõidad kuradima kiirelt ja esimese takistuse puhul oled põhja peal kinni ja teisega kulged rahulikult läbi elu ja läbid igasuguse muda jms.

  6. #826
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    olen juke-s sees istunud, sisu plastmassine, üldiselt väike ja mõttetu punn. Naistekas.

  7. #827
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Käisin ükskord maal poes A4-ga, parkisin Opel Omega universaali kõrvale ja tsikk roolis ütles, et mul ka naistekas... Insta tilt ja tahtsin joonele ajada.

  8. #828

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    rofel :D

  9. #829
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    eks ilumeel ja maitsed ole erinevad - kui privadorile juke meeldib, siis selles pole midagi halba. autode disaini osas olen pigem potsatajaga samas paadis. ilgelt närvi ajab, kui koledad on viimase 15a autod valdavalt. volvod kõige uuemad on ka ära s*tutud. asi läks eriti käest ära umbes 2000. alguses, kui bemm ka ära näpiti. teed ja tänavad on täis täiesti odavat hiina saasta. ausalt - isegi vene aja šiksid ja mossed olid coolimad

  10. #830
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Imo ka 00ndate klassikalised masinad kõige nutsimad. Vanemad Volvod, Audid jne. Mõnusalt range/kandilise välimusega, jupid odavad, kuhugi sisse sõites tood lammarist uue stange ja läheb pidu edasi. Tänapäeva masinad purunevad way too kergelt, iseenesest hea, et deformeeruvad ja neelavad löögi kuid liialt palju plastmassi. Sõidad ringi nagu NASA ufolaev, LED siin ja seal, plah, lihtsalt rõve. Üritatakse autosid kuidagi liialt futuristlikeks teha välimuselt, käiks justkui võiduajamine selle nimel, et kelle auto näeb tobedaim välja :D

  11. #831

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Saab on ilus auto :)

  12. #832
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 693

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Ameerika autod on nuts,aga lähevad kõvasti maksma (mõtlen vanemaid)

  13. #833
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Pumbavahetuse jätan endal viimaseks asjaks, kuna see pole eriti odav lõbu. Uus pump ligi 300 EUR :S. Nutunevärk raisk.

    Praegu ei jää muud üle kui igahommik katsetada erinevaid asju, et teada saada milles see anomaalia seisneb.

    Ma nüüd ei saa aru, mis toimub aga üleeile sai korraks võetud kütusefilter lahti ja tagasi kokkupandud. Nüüd 2 hommikut jutti pole enam seda jama. Käivitub poolest pöördest AGA juhtuste kokkusattumisel läks ka ilm natuke soojemaks. Eile 10 kraadi ja täna 7,5 kraadi auto komp järgi. Tuleb jälle oodata külmemaid ilmasid, et teada saada mis toimub :(

    Probleem seisnes pihustite tihendites, mis olid väga peetis. Tudnub, et selle mootori tüüpviga, kuna vw foorumis oli päris palju neid, kellel sama case.

  14. #834
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    ( Click to show/hide )


    100% nõus

    maasturitest sümpaatsemad

    Lexus RX
    ( Click to show/hide )

    Range Rover
    ( Click to show/hide )

    VW Touareg
    ( Click to show/hide )


    Ja just vanemad mudelid, uued mudelid samuti kõik ära s*tutud..
    Viimati muudetud Ecuador13 poolt : 07.11.13 at 11:05

  15. #835
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    ma ei tea, mul jumala pohhui milline see auto välja näeb. mulle meeldib uut autode puhul see, et istud autosse, vajutad nuppu ja saad telefonist/tabletist läbi auto helisüsteemi mussi kuulata.

  16. #836
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    Saab on ilus auto :)
    just, ega ma muidu sellisega ei sõidaks

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    ma ei tea, mul jumala pohhui milline see auto välja näeb. mulle meeldib uut autode puhul see, et istud autosse, vajutad nuppu ja saad telefonist/tabletist läbi auto helisüsteemi mussi kuulata.
    võibki pohhui olla. mind ennast häirivad koledad asjad mu ümber. võimalusel valin alati ilusad. aga see on mu oma probleem.

  17. #837
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Vahpeal mõtlesin, et ostaks Vaz2101 suveautoks(tuttav pakkus). plaan oli täiesti ära tuunida orig.osadega, aga loobusin, sest poleks teda kusgil hoida ja pole ka automehaanik. arvan, et paarikümne aasta pärast lähevad nõukaaegsed autod hinda

  18. #838
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    arvan, et paarikümne aasta pärast lähevad nõukaaegsed autod hinda
    kusjuures - nii on. isegi praegu on heas seisus paraja kirvehinnaga

  19. #839
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
    Lexus RX
    ( Click to show/hide )
    Ainuke linnamaastur millega olen sõitnud ja täiesti ebareaalne kui mugav. Ka taga saab kui kunn istuda, ruumi on lihtsalt über palju. 3.0(vb oli ka 3,5) läks päris rahuldavalt juba edasi, tho veidi häiris see kohapealt üliäkiline minek esimestel meetritel ja siis järsku nagu hakkab lonkama. Ja jupid on ikka... a no kui sellele faktorile mõelda siis prolly pole lihtsalt piisavalt rahaboss. Kuidagi ökonoomne tundus ka oma ~200kw kohta. Hea masin :)

    Mosse ja Šiguliga peaks iga mees korra oma elu jooksul sõitma imo, mõni pole ilma roolivõimuta massinat tundagi saanud.
    Viimati muudetud Dnbftw poolt : 07.11.13 at 13:36

  20. #840

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Nõukaaegsed auton on niivõrd sitad, ma ei kujuta ette kuidas nad hinda saavad minna. Kõige suurem mootor on 1,6, heliisolatsioon unustati panna, 80K on maks läbisõit, avarii korral pühitakse sind luuaga kokku.
    Volga veel enamvähem midagi on, ülejäänud võiks juba kaduda maapealt. Mulle pakuti tasuta täiesti korras null viite, ütlesin viisakalt ära. Õudsad autod.
    Kas te ikka reaalselt olete sõitnud vene autodega? Või seletage ära, miks nad peaks hinda minema?

Lehekülg 42, kokku 64 EsimeneEsimene ... 32404142434452 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES