Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 50, kokku 64 EsimeneEsimene ... 40484950515260 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 981 kuni 1 000, kokku 1262
  1. #981

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Sõidan nii vähe et bensukulu on täiesti suva, suht nr1 kriteerium on kui suure naeratuse näole toob ehk siis kui fun on.

  2. #982

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    ootan privadori kommentaari

  3. #983
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    15000 eest minu arvates ei saa sellist autot. st kindlasti saab, aga need masinad on juba nii juustud, et pidamisega ja korrashoidmisega on rohkelt keppi.

  4. #984
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    15000 eest minu arvates ei saa sellist autot. st kindlasti saab, aga need masinad on juba nii juustud, et pidamisega ja korrashoidmisega on rohkelt keppi.
    No see on tegelt nii vale jutt.

    kõik oleneb siiski sellest kudias autot hoitud on. Keegi ei sunni ostma põrsast kotis ju. Tänapäeval võimalik kõik täiskontroll teha.


    Ma ei tea palju sul neid kw vaja on, et naratuse näole kisuks. tundub, et ruumikus on ka oluline?
    Minul näiteks selline 250kw S6 http://www.auto24.ee/used/1643149 Võttis näo väga naerule kui veel käigukastil S funktsiooni rakendada

    Audis on ruumi ka muidugi piisavalt. Cayenne pigem hinnad algavad seal 15K juures?
    .

  5. #985

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Kui igapäevaseks sõiduks siis mõni sakslane: Audi S2/S4/S6/S8, BMW M3 või Pontiac GTO.
    Hooajaliselt igasugu tagaveolised japsid või ameeriklased: Toyota Supra, Nissan 300ZX/200SX, Pontiac Firebird, Chevrolet Corvette/Camaro

  6. #986
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Olles uue auto omanik-teate vanat autot enam ei taha. Ei taha ka mingeid 5-6 aastat vanu Cayenne ja X5-si, mis on tõenäolsielt läbiruunatud-
    Seega pigem 20-25k eurii eest uus masin, kui 15k eest 5+aastat vana luksmasin

    Samas noh ma ei eta mis idee on. Kui näitsikuid kõrvale istuma panna siis vb jumet, aga nad ka krt väga targaks läinud ja küsivad su 5a Cayanne kohta, et miks nii vana autoga sõidad!
    Viimati muudetud privador poolt : 07.04.14 at 14:56

  7. #987
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    No see on tegelt nii vale jutt.

    kõik oleneb siiski sellest kudias autot hoitud on. Keegi ei sunni ostma põrsast kotis ju. Tänapäeval võimalik kõik täiskontroll teha.


    Ma ei tea palju sul neid kw vaja on, et naratuse näole kisuks. tundub, et ruumikus on ka oluline?
    Minul näiteks selline 250kw S6 http://www.auto24.ee/used/1643149 Võttis näo väga naerule kui veel käigukastil S funktsiooni rakendada

    Audis on ruumi ka muidugi piisavalt. Cayenne pigem hinnad algavad seal 15K juures?
    .
    sa pakkusid tõsimeeli 2000.aasta mudeli? what the fuck?

  8. #988
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Dodge challenger või mõni vanem (need seitsemkümnendate kerega) mustang peaks naeratuse näole tooma küll pühapäevasõiduks.

    Raha läheks muidugi rohkem tarvis siis, vähemalt esimese puhul.

  9. #989

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Olles uue auto omanik-teate vanat autot enam ei taha. Ei taha ka mingeid 5-6 aastat vanu Cayenne ja X5-si, mis on tõenäolsielt läbiruunatud-
    Seega pigem 20-25k eurii eest uus masin, kui 15k eest 5+aastat vana luksmasin

    Samas noh ma ei eta mis idee on. Kui näitsikuid kõrvale istuma panna siis vb jumet, aga nad ka krt väga targaks läinud ja küsivad su 5a Cayanne kohta, et miks nii vana autoga sõidad!

    mis marki su uus auto on?

  10. #990
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Kas keegi viitsib mulle seletada, mida tehakse Eesti suguses riigis suure mootoriga tavaautoga? Ma tõesti ei mõista. Olen sõitnud väga hea kiirendusega autoga (KTM X-Bow) Soomes ja lihtsalt kiirendamine 0-120km gets old really-really fast. Muidugi selle auto puhul katuse puudumine ja pilkude püüdmine lisaväärtus ja sellist masinat mõistan, aga ma ei kujuta ette ka mis lõbu pakub Eesti suguses riigis mingi 250kw tavalise sõiduauto kerega Audi. Sõidate pidevalt 200-ga või käite nädalavahetusel Ülemiste juures kiirendusvõistlusel vms?

    Maasturitest saan aru, vägevad suured mölakate autod ja mõnna nendes joominguid teha või üldse suvel kuskile Saaremaale minna heas suures autos kus laiutada saab jms, aga mille kuradi pärast peaks Eestis keegi M5 eelistama nt 3.0 diislile igapäevakasutuses? Ma tõesti ei mõista, palun selgitage.

  11. #991

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    15000 eest minu arvates ei saa sellist autot. st kindlasti saab, aga need masinad on juba nii juustud, et pidamisega ja korrashoidmisega on rohkelt keppi.
    Vähemalt üks teie perest kimas või kimab Citroëniga ringi?

  12. #992
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Aga imo XC60-d näevad päris head välja: http://www.auto24.ee/used/1703629

    Tho need €15K-st alles algavad :P

  13. #993
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Vähemalt üks teie perest kimas või kimab Citroëniga ringi?
    enam mitte. kusjuures kohe kui sellest lahti sain ilmnesid mingid imelikud kotermannid. tavaolukorras poleks sellist autot ostnud aga kuna peaaegu tasuta sain (ostuhind oli odavam kui see, millega 1,5 või 2 aastat hiljem maha müüsin), siis why not.

  14. #994
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kas keegi viitsib mulle seletada, mida tehakse Eesti suguses riigis suure mootoriga tavaautoga? Ma tõesti ei mõista. Olen sõitnud väga hea kiirendusega autoga (KTM X-Bow) Soomes ja lihtsalt kiirendamine 0-120km gets old really-really fast. Muidugi selle auto puhul katuse puudumine ja pilkude püüdmine lisaväärtus ja sellist masinat mõistan, aga ma ei kujuta ette ka mis lõbu pakub Eesti suguses riigis mingi 250kw tavalise sõiduauto kerega Audi. Sõidate pidevalt 200-ga või käite nädalavahetusel Ülemiste juures kiirendusvõistlusel vms?

    Maasturitest saan aru, vägevad suured mölakate autod ja mõnna nendes joominguid teha või üldse suvel kuskile Saaremaale minna heas suures autos kus laiutada saab jms, aga mille kuradi pärast peaks Eestis keegi M5 eelistama nt 3.0 diislile igapäevakasutuses? Ma tõesti ei mõista, palun selgitage.

    Olen nõus sinuga aga üldjuhul ostetakse siuksesd edevad pillid ala M5 ja S6 jne ikka pühapäevaautodeks ( mitte-sõna otses mõttes pühapäevaauto ), millega funnida. Muidugi see eeldab põhjatut rahakotti ka, et osta endale 10k-15k eur pühapäevaauto, millega enda meelt lahutada ja naisi lantida.

    Seda ka jah, et milleks suure mootoriga auto kui Eestis on nagunii max 90km/h igalpool. Korra vajutad ja enam ei taha vajutada ka, kuna siis load juba ammu läinud :D.
    Punktist A punkti B saab iga autoga.

  15. #995

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    punktist A punkti B saab jala või ühistranspordiga imo

  16. #996

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    punktist A punkti B saab jala või ühistranspordiga imo
    ja autoga ei saagi?

  17. #997

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    codecci roolis, ei saa jah

  18. #998
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    viga on rooli ja auto vahelises tihendis
    ( Click to show/hide )

  19. #999

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Punktist A punkti B saab iga autoga.

    naisi saab iga autoga.

  20. #1000
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Ütleme nii, et sa vonkartofel oled oma sooviga vales foorumis.

Lehekülg 50, kokku 64 EsimeneEsimene ... 40484950515260 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES