Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 63, kokku 64 EsimeneEsimene ... 135361626364 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 241 kuni 1 260, kokku 1262
  1. #1241
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Rage lase hind 6k peale, võtan ära.
    See läbisõit nüüd küll nii üllatav ei ole. Just peaks huvilisi juurde tooma. Mul on emal 2004a auto ja läbisõit 117 000.

  2. #1242

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    kuna huvi on olnud leige, siis olen hinda alla lasknud ja muuhulgas korjasin mitmest heast kohast kirjandust mille käigus vorpisin müügikuulutuse sisu veidi koloriitsemaks..

    sheerige edasi ka :-) http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1971171
    roccasse mine müüma kui kiirendavad. ma ise ei k2i enam ,aga pastilaa pidi enda klassi bossim olema .. tal on respecti

  3. #1243
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Plaan mingi selline ligi võtta: http://www.auto24.ee/used/2076421

    Kellelgi reaalselt ka selline E-klass olnud siit? Sai vahepeal sõbranna autot laenatud ja armusin ära sellesse E-klassi. Väga mugav masin. Diisel samas vist tahab palju sõitmist? Ise sõidan ikka igapäevaelt jube vähe.. vb 5km päevas linna sõitu tuleb ära.

  4. #1244
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
    Plaan mingi selline ligi võtta: http://www.auto24.ee/used/2076421

    Kellelgi reaalselt ka selline E-klass olnud siit? Sai vahepeal sõbranna autot laenatud ja armusin ära sellesse E-klassi. Väga mugav masin. Diisel samas vist tahab palju sõitmist? Ise sõidan ikka igapäevaelt jube vähe.. vb 5km päevas linna sõitu tuleb ära.
    No siis ei võtaks diislit kui sõitmist vähe. Bensukas igaljuhul siis. Jäävad mõningad mured ära.

    E-klass muidu ok valik.

  5. #1245
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Kas nendel on üldse mingit normaalset bensiinimootorit tehtud?

  6. #1246

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    diislit ei võtaks ka siis, kui sõidad 50km päevas, miinused ja 0 plussi, eriti vanema auto puhul.

  7. #1247

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Kui 5 km päevas sõidad siis pohhui mis bensu mootor on ju? V12 paras võtta.

  8. #1248

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    sama raha eest saad mingi 2000.a paiku s500 5.0 mootoriga aga see v8 vist aint :(. Kui mugavust hindad, siis parem kui e-klass.

  9. #1249
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    diislit ei võtaks ka siis, kui sõidad 50km päevas, miinused ja 0 plussi, eriti vanema auto puhul.
    Mul 2a diisel olnud nüüdseks, siiani pole oma kogemustest ühtegi vahet täheldanud. Cliffs?

  10. #1250
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!


  11. #1251
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mul 2a diisel olnud nüüdseks, siiani pole oma kogemustest ühtegi vahet täheldanud. Cliffs?
    Endal samuti viimased 4 aastat olnud diiselauto kasutusel ja ega väga ei kurda. Probleeme on esinenud aga mitte midagi sellist, mis vajaks suuremat sorti väljaminekut.

  12. #1252
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    ma samuti arvasin, et atm käigukast on kahtlane asi ja diisel ka riskantne. 3a ja 100k km nyyd diisel + automaat ja ei leia yhtegi põhjust, miks tagasi peaks minema. kui vähe sõita, siis obv soetushinnad bensukal odavamad lihtsalt

  13. #1253

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    10+a vana diisel ei jõua 5km peale soojaks minna, ostuhind kallim, talvel võivad tekkida kütusest(akust, ...) olenevad käivitusprobleemid, "tiksub", ja siis klassikaline "kui midagi läheb on vttus".

    olen ise ka sõitnud diislitega ja 0 probleemi(va, et -20C tahaks, et kiiremini soojaks läheks) aga 10a vana autot ei näe mingit pointi osta diislit kui sõidad 5km päevas.

  14. #1254

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    telefoniga auto sooja panna webastoga on veel mõnnam .. sa ju külmeatd ikka bensukas kui auto käima paned
    Viimati muudetud leits poolt : 23.09.15 at 16:09

  15. #1255
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    6keuri eest on mul juba kolm ära võtjat.. liiga vähe.. hetkel hind 7400, kui tuled koha peale vaatama/proovima.. siis võime ehk rääkida veel mõnest sotist alla..

  16. #1256
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Okei küsin siis teistmoodi, mida soovitate hinnaklassis 5-8k vähe sõitvale ja mugavust armastavale auto ostu huvilisele? Super vetruvate istmetega Ladasi nagu päis ei mõtle, et ikka mõtlen kindlat mudelit ja mootorit.

  17. #1257
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
    ei midagi isiklikku, aga selliste masinatega assotseeruvad kaks asja - poliitika ja narko :P. su sõiduvajaduste järgi ma kasutaks taksot ja rendiaotot hoopis

  18. #1258
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    No kuna sa selliseid Mercedeseid vaatad siis sind tõenäoliselt bang-for-buck ei huvita :D

    Eks tüüpvigade kohta pead vast spetsiifilistest foorumitest uurima. Enne ostmist viiks sellised pillid kindlasti esindusse ja laseks kõik üle vaadata mis vähegi võimalik, seal niipalju tehnikat sees. Täiesti ideaalses korras pole tõenäoliselt ükski masin, mingit nipet-näpet on ikka vaja teha ja mingi CLS-i puhul võid vast paar kilo isegi nipet-näpet asjade jaoks remondifondi kohe algul arvestada kui sind huvitab, et kõik kellad-viled nii töötaks nagu ette nähtud.

    Muidugi igast esmapilgul tunduvatele pisiasjadele tasub ka mõelda, mis seisus rehvid, kas talverehvid ka olemas jms. Antud CLS-il all 19" suvekad, tahad samas suuruses tutikaid korralikke talverehve siis see on tõenäoliselt pea €1000 väljaminek näiteks.

  19. #1259
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    ei midagi isiklikku, aga selliste masinatega assotseeruvad kaks asja - poliitika ja narko :P. su sõiduvajaduste järgi ma kasutaks taksot ja rendiaotot hoopis
    Poliitika ja narko väga südamelähedased teemad.. sul polegi? Taksoga sõidan kõik otsad nädalavahetusteti. Tegelikult mul on auto olemas ka aga tahaks midagi uut ja huvitavat.

  20. #1260

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Nagu Codecci juba ütles, siis Silberis lase üle vaadata kindlasti enne ostu. Sealt 3-4K remondieelarve saada ei ole üldse mingi haruldus sellistele masinatele.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES