Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 56, kokku 64 EsimeneEsimene ... 6465455565758 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 101 kuni 1 120, kokku 1262
  1. #1101
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Kas räägid omast kogemusest?
    pigem tundus et leits rääkis enda omadest

    autot soovitada ei oska tho, edu kotkale õige leidmisel
    Viimati muudetud Junken poolt : 20.11.14 at 00:19

  2. #1102

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    http://www.okidoki.ee/item/3656000/

    Sõber pakkus 800€ eest seda Alfat mulle. Ise ostis umbes kuu aja eest ning on 6k ära sõitnud ja probleeme pole olnud. Mul oleks ajutiselt vaja et talvel veits ringi kimada, ei ole long term lahenus. Juhul kui midagi suuremat perse peaks minema saab vanarauda viia. Mis arvate mehed?

  3. #1103

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Alfa on issandakaristus. Ei ostaks.

    Ma tänan ettepanekute eest. Uut outbacki olen kaalunud isegi, kuid diisel-automaat väga haruldane ja kallis. Sama lugu Foresteriga. Lisaks hirmutab Subaru kallis remont (olen enda praegust 145K km läbisõitnud Outbacki 3 aasta jooksul remontinud u. 3K€ eest, mis on imo ülemõistuse ja eile rehvivahetuses öeldi, et poiss, on aeg remondiaeg panna. Mingid puksid jälle õhtal ja sööb rehvi). Pajero on väga huvitav, kuid rääkisin tuttavaga, kes sellisega sõidab ja ütles, et kütusekulu linnas on 13l/100 :( Jääb ära kahjuks. Rav4 jääb väikeseks. Ise olen kaalunud ka škoda superbi, kuid kliirens natukene madal ja 2,0TDI 103kw mootori kohta räägitakse õudusjutte (mingi õlipumbakamm on, mille tagajärjel on mitmed mootorid kokku jooksnud ja siis on 4-5K€ remont garanteeritud). Seoses Pajeroga hakkasin uurima ka Outlanderit ja praegu mõtted sinna suunas liiguvadki. Ediselt ka Superb sõelal, kuid 125kw variant. Käisin esinduses ka uut Yetit vaatams, mis ei ole küll maailma ilusaim auto, kuid mulle isegi hakkas meelfima, kui kauem vaatasin seda. Küll aga panin plaanile kriipsu peale siis, kui pagassi lahti tegin - seal lihtsalt ei ole ruumi kahjuks. Volvosid olen ka uurinud, kuid tunduvad kuradi kallid. Variant on lisa 5K leida, siis valik suureneks oluliselt, kuid ma põhimõtteliselt ei raatsi mingi sitase ratastega plekkkasti eest nii palju maksta. Nissan on kah huvitav, hakkan nendesse süvenema. Samamoodi Kia Sorento. Eks uurin veel maad. Tänan!

  4. #1104
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    siit nimekirjast ise võtaks iga kell XC90. paar a tagasi ühe suve sõitsin sellega. mugavuses, disainis lihtsalt pole vastast. diisel automaat ja 10l/100 oli linnas igatahes.

  5. #1105
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Kotkas kui on usaldusväärne võimalus siis pead vist kiirustama http://majandus24.postimees.ee/29990...emaksustamises
    Välimuselt ostaks selle https://www.google.ee/search?q=kia+s...O&ved=0CDEQsAQ
    Arvustustes kuskil lugesin, et odava mulje jätab salong.Ei ole süvenenud ka KIA vastupidavusse ja muudesse näitajatesse.Aga lihtsalt kompu see valge.
    Muidu Kotkas ikka X5 kasvõi suurema läbisõiduga selle raha eest või tutikas valge KIA.

    P.S. Ei ole asjatundja

  6. #1106
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Kotkas kui on usaldusväärne võimalus siis pead vist kiirustama http://majandus24.postimees.ee/29990...emaksustamises
    Välimuselt ostaks selle https://www.google.ee/search?q=kia+s...O&ved=0CDEQsAQ
    Arvustustes kuskil lugesin, et odava mulje jätab salong.Ei ole süvenenud ka KIA vastupidavusse ja muudesse näitajatesse.Aga lihtsalt kompu see valge.
    Muidu Kotkas ikka X5 kasvõi suurema läbisõiduga selle raha eest või tutikas valge KIA.

    P.S. Ei ole asjatundja
    Kas kotkal business?
    ---
    wut bro. 2 nii seinast seina autot ja X5 pole küll hea mõte, vaevalt OP seda tahabki.

    // soovitaks musta mazdat lol.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 20.11.14 at 19:32

  7. #1107

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Ediselt ka Superb sõelal, kuid 125kw variant.
    http://tv.motors24.ee/artiklid/TV/Mo...via+Scout.aspx

    Škoda Octavia Scouti oled uurinud?

  8. #1108

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    siit nimekirjast ise võtaks iga kell XC90. paar a tagasi ühe suve sõitsin sellega. mugavuses, disainis lihtsalt pole vastast. diisel automaat ja 10l/100 oli linnas igatahes.
    Ise lasin hiljuti XC90-ga 1000km järjest, tõesti väga mugav liikur maanteel, mul mingid seljajamad, aga selle auto iste oli küll ideaalne. Taga nagu oli vähe madal lagi. Kütust 8,5/100 keskmiselt.

  9. #1109
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Otsin samuti autot, kevadeks. Hinna vahemik võiks olla 6k-9k. Polegi otseselt kriteeriumeid. Mõned isendid sümpatiseerivad rohkem lihtsalt. Diislit ei taha ja bemmi ka mitte, selles hinnaklassis korras buumerit annab leida. Üldiselt nendesse 200km+ sakslastesse suhtun skeptiliselt.

    E92 on küll väga vinge, aga jääb kalliks paraku.

    Hetkel ST on kõige südamelähedasem. Ehk on asi selles, et omasin kunagi eelmise generatsiooni ST-d, millega olin ka väga rahul. Paraku toona ei olnud ma reaalselt võimeline selle sarnast autot ülal pidama. Kaalun ka veel ufo type-ri vahel. Typel pidi päris jäik see vedrustus olema, ST kasuks räägib ka see, et läbi tutvuse on võimalik vähendada remondikulusid.

    ST: http://www.auto24.ee/used/1849620
    Type-R: http://www.auto24.ee/used/1874235

    Kui nii edevat pilli ei taha , siis kaalun Accordi või universaal kerega Avensise ostu. Nii palju kui uurinud, siis pidavat päris töökindlad masinad olema ja välimus on ka okei. Jaapanlased ikkagi.
    Viimati muudetud inward poolt : 20.11.14 at 21:03

  10. #1110
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    wut bro. 2 nii seinast seina autot ja X5 pole küll hea mõte, vaevalt OP seda tahabki.
    Kas sõidad valge Kia Sportagega otse salongist välja-jälle 2000euri läinud.Või ajad X5-e vihaseks.Mis sellel viga.

  11. #1111
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Lisaks hirmutab Subaru kallis remont (olen enda praegust 145K km läbisõitnud Outbacki 3 aasta jooksul remontinud u. 3K€ eest, mis on imo ülemõistuse ja eile rehvivahetuses öeldi, et poiss, on aeg remondiaeg panna.
    3a peale 3K€ on kallis?

  12. #1112
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    3a peale 3K€ on kallis?
    mul üle 2a olnud 2008a saab, 70k sõitnud selle ajaga. €400 remont, hooldus. enne oli mazda6, sellega läks ka €1k aastas

  13. #1113
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Meil 2 aastat olnud mazda 2 ja raha on kulunud ainult rehvivahetusele +kaks hooldust esindusest. 2007 aasta auto.

  14. #1114
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Alfa on issandakaristus. Ei ostaks.

    Ma tänan ettepanekute eest. Uut outbacki olen kaalunud isegi, kuid diisel-automaat väga haruldane ja kallis. Sama lugu Foresteriga. Lisaks hirmutab Subaru kallis remont (olen enda praegust 145K km läbisõitnud Outbacki 3 aasta jooksul remontinud u. 3K€ eest, mis on imo ülemõistuse ja eile rehvivahetuses öeldi, et poiss, on aeg remondiaeg panna. Mingid puksid jälle õhtal ja sööb rehvi). Pajero on väga huvitav, kuid rääkisin tuttavaga, kes sellisega sõidab ja ütles, et kütusekulu linnas on 13l/100 :( Jääb ära kahjuks. Rav4 jääb väikeseks. Ise olen kaalunud ka škoda superbi, kuid kliirens natukene madal ja 2,0TDI 103kw mootori kohta räägitakse õudusjutte (mingi õlipumbakamm on, mille tagajärjel on mitmed mootorid kokku jooksnud ja siis on 4-5K€ remont garanteeritud). Seoses Pajeroga hakkasin uurima ka Outlanderit ja praegu mõtted sinna suunas liiguvadki. Ediselt ka Superb sõelal, kuid 125kw variant. Käisin esinduses ka uut Yetit vaatams, mis ei ole küll maailma ilusaim auto, kuid mulle isegi hakkas meelfima, kui kauem vaatasin seda. Küll aga panin plaanile kriipsu peale siis, kui pagassi lahti tegin - seal lihtsalt ei ole ruumi kahjuks. Volvosid olen ka uurinud, kuid tunduvad kuradi kallid. Variant on lisa 5K leida, siis valik suureneks oluliselt, kuid ma põhimõtteliselt ei raatsi mingi sitase ratastega plekkkasti eest nii palju maksta. Nissan on kah huvitav, hakkan nendesse süvenema. Samamoodi Kia Sorento. Eks uurin veel maad. Tänan!
    Nisaanidest ja Kiadest pole head muljet jäänud, pigem sellised ei üht ega teist autod. Eks pead endale selgeks tegema täpselt kuhu sul on vaja autoga pääseda. Kui ruumi tahad aga samas ka maastikuvõimekust siis go for the Outlander imo. Leia miski 3 enam-vähem sobivat autot ja proovi oma pepuga ära proovisõidul.

    Üks artikkel populaarsemate linnamaasturite kohta
    http://www.tehnikamaailm.ee/rivis-12...aks-juhtumiks/

  15. #1115
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Hetkel ST on kõige südamelähedasem. Ehk on asi selles, et omasin kunagi eelmise generatsiooni ST-d, millega olin ka väga rahul. Paraku toona ei olnud ma reaalselt võimeline selle sarnast autot ülal pidama. Kaalun ka veel ufo type-ri vahel. Typel pidi päris jäik see vedrustus olema, ST kasuks räägib ka see, et läbi tutvuse on võimalik vähendada remondikulusid.

    ST: http://www.auto24.ee/used/1849620
    Type-R: http://www.auto24.ee/used/1874235

    Kui nii edevat pilli ei taha , siis kaalun Accordi või universaal kerega Avensise ostu. Nii palju kui uurinud, siis pidavat päris töökindlad masinad olema ja välimus on ka okei. Jaapanlased ikkagi.
    endal 2007a Civic (mitte Type-R) ja olen väga rahul. vedrustus on tõesti jäik ja kõiki teel olevaid auke saad ikka tunda. veits kehv on ka see, et auto ise üpris madal ja mõne järsema magava politseiniku või lohu puhul käib põhi ikka maas (põhjakate olemas tho). Honda mootorid pommikindlad. kere peab ka vastu kui ise hoolitsed. ise tegin autole kohe pärast ostmist igaks juhuks korrosioonitõrje. juhitavus väga hea ja valgusfoori all kellegile jalgu ka ei jää, eriti Type-R puhul. salongis on ka kõik ilusti käe-jala juures ja selles mõttes juhisõbralik.

  16. #1116
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Kui autol on REGISTERPANT peal, siis pmst on see sama mis kohtutäituri piirang autot müüa/ümbevormistada eksole?

    Või tähendab see midagi muud.

    //Küsin sest olin ühest 2006 A6-st korraks huvitatud aga mnt päring viskas registripanti ette summas 9800.-.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 17.02.15 at 15:50

  17. #1117
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Korraks unistasid A6-st, aga jääd oma unistusele Passat CC-st ikka truuks edasi?

  18. #1118

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Põhimõtteliselt küll, aga teg võib olla nö, kiirlaenuga, mille tagatiseks on auto. Elamispinna puhul võib ka hüpoteek olla 100k, kuigi maksta on veel 5k. Lihtsalt asjad tuleb selgeks röökida.

  19. #1119
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    Korraks unistasid A6-st, aga jääd oma unistusele Passat CC-st ikka truuks edasi?
    Nop. CC pole häda midagi jep aga kahjuks selleks vajalikku summat pole võtta. A6 jaoks oleks küll, et nüüd kui vaba võimalus tekib siis lähen ilmselt Saksa tripile või kui saab Eestist hea diili siis võib ka siit.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 17.02.15 at 19:20

  20. #1120

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Mis arvate vw jetta 2011a automaat 1.6 TDI. Kõik lisad (park andurid, püsikas jne).

Lehekülg 56, kokku 64 EsimeneEsimene ... 6465455565758 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES