Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 62, kokku 64 EsimeneEsimene ... 12526061626364 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 221 kuni 1 240, kokku 1262
  1. #1221
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    kuna huvi on olnud leige, siis olen hinda alla lasknud ja muuhulgas korjasin mitmest heast kohast kirjandust mille käigus vorpisin müügikuulutuse sisu veidi koloriitsemaks..

    sheerige edasi ka :-) http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1971171

  2. #1222

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    6 kuud müüd autot juba? Kogu aeg aktiivne olnud kuulutus?

  3. #1223
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Ohjah.

  4. #1224
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Ise ostsid uuena ja 8 aastaga 130K sõitnud? Kui nii siis how?

  5. #1225

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    no sellise jutu peale mul isegi ei tule mõte, et võiks osta seda autot tbh

  6. #1226

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Ma lihtsalt mainin, et müüsin eelmise aasta lõpus maha oma 2006 aasta subaru outbacki sama läbisõiduga ja sain 5900 eurot. Selle octavia reaalne hind jääb sinna 5000-5500 vahele. Auto ikka üsna plank samuti.
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 14.09.15 at 19:33

  7. #1227
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
    no sellise jutu peale mul isegi ei tule mõte, et võiks osta seda autot tbh
    tuleb nõustuda

  8. #1228
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Mul tekkis küsimus, et millist sihtgruppi sa selle kuulutusega sihid?

  9. #1229
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas bluelite Vaata postitust
    Mul tekkis küsimus, et millist sihtgruppi sa selle kuulutusega sihid?

  10. #1230
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Ah need ongi siis need meinstriim omasooiharad?

  11. #1231

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Isegi kõige neandertaalsemate rullnokkade jaoks on selline tekst liig mis liig. Ilmselgelt jutt, aga no ei müüda maha sellise juraga igati ausat RSi, halvimal juhul satud veel ise kuskil sotsiaalmeedias naerualuseks kui keegi aktivist pärisnime selle kuulutusega kokku paneb? Eks halli Skodat ongi raske sellise hinnaga maha müüa isegi kui on ideaalses korras, aga kindlasti saab veidi paremaks kuulutuse ka ilma selliste ekstreemsete võtete. Alustuseks tee ise või lase teha korralikud pildid, see praegune on ikka päris lati alt läbi. Mingi telefoni või seebikaga hõbedast metallikut sombuse suusailmaga lambi parklas jne? Reaalne sihtgrupp teavad nagunii kõik milline Octavia välja näeb nii toonklaasiga kui ilma... RSi puhul on hoopis kohustuslik pilt kapotialusest perfektses korras jne. Praegused pildid on ok kui müüd turu kõige odavamat pereuniversaali, kus ainuke asi mida ostja vaatab on hinna ja läbisõidu suhe.
    Viimati muudetud Recon poolt : 14.09.15 at 21:11

  12. #1232

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    human centipede ei tekitanud ka sellist õõvastust.

  13. #1233
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Ise ostsid uuena ja 8 aastaga 130K sõitnud? Kui nii siis how?
    Miks see tundub uskumatu, kusjuures ma kaks korda autoga musta mere äärde ja tagasi ka sõitnud.. läbisõit on kõik õige, mul pole vaja iga nädalavahetus kuskil Tallinna-Tartu vahet kimada..

    põmst kevadest saati auto müügis olnud, vahepeal suvel oli kuulutus maas kuna ei viitsinud tegeleda.. hinda olen pidevalt kärpinud, aga huvilisi null, nüüd juba asi vast seal maal, et mis seal ikka.. käin sügisesest hooldusest läbi ja sõidan ise edasi... iseenesest hea auto, aga lihtsalt kopp on ees sama asjaga sõitmisest..

    Enivei, mõtlesin kuulutuse osas, et proovin midagi uut, statistika vaates oli PR kampaania vaates edukas, kui muidu igapäevaselt sai kuulutus 25-50 klikki, siis eile õhtul üles pantud tekstiga kuulutus korjas 800 vaatamist, täna on 250+ klikki.. samas kõnesid endiselt null...

    Hinna osas võiks nii ja naa arvata, tõsi ta on, et 3000+ maksvate kasutatud autode volatiilsus on räigelt kukkunud see aasta, seda enam, et euroopas käivad tihedad hinnasõjad uute autode tootjate vahel, teisest küljest on RSi varustus tavalise Octavia L&K tasemega võrreldav, tõsi küll, mida uuemad aastakäigud, seda rohkem varustust saab. Kui võrrelda teiste RSidega mis müügis on, siis mul on soodsa hinna poolest teisel kohal auto hind. Sama raha eest ma ei saa paraku teist sama läbisõidu ja seisukorra ja varustusega autot :-/

    Aga nagu ikka, arvamused on erinevad. Igatahes ootan veidi veel ja siis teen kevadel tehtud piltide asemel uued pildid ja pane tavalise kuulutuse tagasi.. hetkel on pakkumine 6keurile ühelt potentsiaalselt ostjalt, ei võtnud vastu, võibolla tulevikus kahetsen, samas seni kuni ma uut autot pole ostnud, tiksub mul ~300€ kuus rahulikult kaukasse selle asemel, et liisingule maksta..

  14. #1234

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    No see läbisõidu värk on kõigile saksast peldiku ostnutele uudis, et keskmine inimene ei sõida 30-50k aastas. Ja 10 a vana eestist ostetud sõidukil võib olla suts üle 100k läbisõit. Ja pere teisel sõidukil veelgi vähem.
    Viimati muudetud Oliverk poolt : 15.09.15 at 13:00

  15. #1235
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Mul regulaarsed sõidud puuduvad, tööl-koolis ei käi ja eriti niisama sõitmist ka ei naudi ja 20K aastas tuli ikka ära...

  16. #1236
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    nomaitea.. mina odomeetrit kerinud ei ole.. ülevaatuste ajalugu vaadates kuulutuses oleval lingil on ka kõik näha, sama hooldusraamatus.. nt mais panin müüki, siis jusht hakkas 125kkm täis saama.. hetkel on 130kkm+ ja sinna sisse kuulub ca 1000km pikkune Eesti trip suvel.. töökoht asub mu kodust 11km kaugusel...

  17. #1237

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Huvitav, et regulaarselt ega niisama eriti ei sõida, aga ikka 20k aastas.
    See teeb ümmarguselt 55km päevas. Veidi rohkem kui Tallinnast Paldiskisse iga päev. Seda peaks ikka tähele panema

  18. #1238

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mul regulaarsed sõidud puuduvad, tööl-koolis ei käi ja eriti niisama sõitmist ka ei naudi ja 20K aastas tuli ikka ära...
    kuidas see võimalik on?

  19. #1239
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    driftimine obv. leits sõitis roccalmare parklas yhe õhtuga 200km

  20. #1240
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tsitaat Algselt postitas r3o Vaata postitust
    Huvitav, et regulaarselt ega niisama eriti ei sõida, aga ikka 20k aastas.
    See teeb ümmarguselt 55km päevas. Veidi rohkem kui Tallinnast Paldiskisse iga päev. Seda peaks ikka tähele panema
    Tsitaat Algselt postitas bauss Vaata postitust
    kuidas see võimalik on?
    Ma ei tea, 55km päevas keskmine kahtlane tõesti... Öösiti silma peal hakkama hoidma autol vist, keegi käib peenestamas :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES