Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 9, kokku 9
  1. #1
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    NL20 - TT 3bet potis lagi vastu

    No-Limit Hold'em, $0.20 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($35.06)
    UTG ($18.40)
    MP1 ($20.30)
    MP2 ($21.34)
    CO ($34.50)
    Hero (Button) ($18.80)
    SB ($14.57)

    Preflop: Hero is Button with 10, 10
    1 fold, MP1 calls $0.20, 2 folds, Hero bets $1, 1 fold, BB raises $3.30, 1 fold, Hero calls $2.50

    Flop: ($7.30) 9, 3, 4 (2 players)
    BB bets $3.70, Hero calls $3.70

    Turn: ($14.70) A (2 players)
    BB bets $7, Hero?

    20/19/2.2 305kätt , 3bet 9% bb'lt 32% (19)

    Flopis raiseks keegi? Milliseid turne callime? Mis riveril teeme?

  2. #2

    Re: NL20 - TT 3bet potis lagi vastu

    Raise flop, shovele fold. As played fold turn.

    Kas oleks väga worst-case-scenario ?

  3. #3
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: NL20 - TT 3bet potis lagi vastu

    ei ole, mulle endale meeldib ka see liin kõige rohkem.

    Ta ei ole nii agro, et mitu tänavat bluffiks + palju halbu kaarte tulemas

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 102

    Re: NL20 - TT 3bet potis lagi vastu

    Tsitaat Algselt postitas bangedurmum Vaata postitust
    Raise flop, shovele fold. As played fold turn.

    Kas oleks väga worst-case-scenario ?
    Ei raise mingit floppi. Call on parem.

    Minu standard line on siin sõltuvalt infost/kõhtundest:
    1) foldida turn
    2) callida turn ja foldida iga river (sest reeglina inimesed ei bluffi oma stäkki ära)

    Ma foldiks turni.

  5. #5

    Re: NL20 - TT 3bet potis lagi vastu

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ei raise mingit floppi. Call on parem.

    Minu standard line on siin sõltuvalt infost/kõhtundest:
    1) foldida turn
    2) callida turn ja foldida iga river (sest reeglina inimesed ei bluffi oma stäkki ära)

    Ma foldiks turni.
    Selge, tänud. Ma pole kunagi üle paarikümne handi FR'i pelanud, aga lähiajal plaanis Microst alustada, et ikka iga blind üritada biitida, seega mu vastused ongi siin rohkem minu mõttekäigud, mida parandada üritan võõra nõuga :P

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 102

    Re: NL20 - TT 3bet potis lagi vastu

    Tsitaat Algselt postitas bangedurmum Vaata postitust
    Selge, tänud. Ma pole kunagi üle paarikümne handi FR'i pelanud, aga lähiajal plaanis Microst alustada, et ikka iga blind üritada biitida, seega mu vastused ongi siin rohkem minu mõttekäigud, mida parandada üritan võõra nõuga :P
    IMO selles käes ei ole tähtis kas FR või HU või 6max. Turni kaart on lihtsalt nii triki.

    Muideks call + call line on ka seepärast hea, et osad mängijad ei tulista value peale 3 streeti ja checkivad riveri ette. Ma ei tea, miks nad seda teevad - kas nad ei julge tulistada (aga nad check-callivad all-ini) või inducevad riveril betti?

  7. #7

    Re: NL20 - TT 3bet potis lagi vastu

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    IMO selles käes ei ole tähtis kas FR või HU või 6max. Turni kaart on lihtsalt nii triki.

    Muideks call + call line on ka seepärast hea, et osad mängijad ei tulista value peale 3 streeti ja checkivad riveri ette. Ma ei tea, miks nad seda teevad - kas nad ei julge tulistada (aga nad check-callivad all-ini) või inducevad riveril betti?
    Või ei ole enda käes enam peale paari tänavat nii kindlad ja loodavad odavamalt showdown'ile jõuda (?) Samas on kindlust piisavalt, et mitte AI'le foldida.

    Call line on hea küll, kuid see eeldabki seda, et kui vastane Ax'ga cbet'is (ntx AKs vms), on väga palju turne, mida me näha ei tahaks. Nagu näiteks antud olukorraski. Ainult see põhjus mind raise' liini peale olekski meelitanud.

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 102

    Re: NL20 - TT 3bet potis lagi vastu

    Tsitaat Algselt postitas bangedurmum Vaata postitust
    Või ei ole enda käes enam peale paari tänavat nii kindlad ja loodavad odavamalt showdown'ile jõuda (?) Samas on kindlust piisavalt, et mitte AI'le foldida.

    Call line on hea küll, kuid see eeldabki seda, et kui vastane Ax'ga cbet'is (ntx AKs vms), on väga palju turne, mida me näha ei tahaks. Nagu näiteks antud olukorraski. Ainult see põhjus mind raise' liini peale olekski meelitanud.
    Kui vastasel on AK siis tõenäosus, et turni tuleb K või A (6 outi) on 12%. Kui sa näeksid vastase kaarte ehk sa mõistaksid koheselt oma equitit (realize your equity) siis kas sa raiseksid floppi? Ei sa calliksid ainult, sest sa tead, et vastane ei calli su raise aga samas võib bluffida turne. TT-ga antud laual sa oledki pm. drawing dead või vastasel 30-15% equitit (turni jaoks ainutl 7-15%), mille ta koheselt ära mõistatab pärast raise. Erandisk on 9X käed, mis ei mõistaks oam equitit aga ma arvan, et neid tal palju ei ole.

  9. #9

    Re: NL20 - TT 3bet potis lagi vastu

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui vastasel on AK siis tõenäosus, et turni tuleb K või A (6 outi) on 12%. Kui sa näeksid vastase kaarte ehk sa mõistaksid koheselt oma equitit (realize your equity) siis kas sa raiseksid floppi? Ei sa calliksid ainult, sest sa tead, et vastane ei calli su raise aga samas võib bluffida turne. TT-ga antud laual sa oledki pm. drawing dead või vastasel 30-15% equitit (turni jaoks ainutl 7-15%), mille ta koheselt ära mõistatab pärast raise. Erandisk on 9X käed, mis ei mõistaks oam equitit aga ma arvan, et neid tal palju ei ole.
    Nice. ty

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES