Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 23
  1. #1
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Millal lahkuda?

    Tervist kõikidele prodele ja fishidele. :)

    Tahaks siis teada millal peaksin lauast lahkuma? Olen kuulnud et räägitakse kui liiga suureks lauas stack kasvab siis kipuvad inimesed kergemaid raise ja limpe tegema..samuti mäng hakkab ka lagunema ja kiputakse hoopis kõik kaotama ja vihaseks minema. Teiselt poolt juhtub nii et kaotad ühe stacki teed rebuy kaotad selle teed uuesti rebuy. Siit siis küsimused et millal on õige parem lauast lahkuda? Millal teete seda teie?
    Tahaks teada siis mõlemal juhul et kui suure stackiga lauast lahkute? ja mitu rebuyd lauas ennem teete kui otsustate et see luad on kohe teie vastane et siit pole midagi loota ja lahkute?

    Siis tekkis veel selline huvi kui istutakse lauda 100BB siis kas on mõtet ja millal oleks mõtet teha reload? Olen palju näinud us inimesed üritavad koguaeg hoida ennast 100BB et nii kus natuke vähem kohe 100 peale tagasi aga osad lasevad alles siis kui on alla 50BB alles?

    Suured tänud juba ette ära vastuste eest. :)

    Võibolla jäi nats segaseks aga eks küsige üle

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Millal lahkuda?

    Lahkud siis, kui tunned, et ei viitsi enam mängida või olude sunnil ei saa enam mängida - näiteks pead minema poodi vennale peaparanduseks õlut tooma.

    EDIT: Kui kardad kaotusi, siis pane enne sesiooni kindel limiit. Kui kaotan üle kolme buy-ini siis juhtugu, mis tahes, lahkun laudadest selleks korraks.

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Millal lahkuda?

    Ja stäkk tuleks hoida maximaalne - nii saad ka maximaalselt võita. Osad ütlevad, et ka maksimaalselt kaotada aga mitte keegi ei lähe lauda kaotama. Kui lähed lauda kaotama, siis ma leian, et ei olegi ju mõttet üldse pokkerit mängida.

  4. #4

    Re: Millal lahkuda?

    Mul oli kunagi sama küsimus ja siis tehti mulle kiirelt selgeks, et istud lauda, võidab 3x BI ning kui ka juhtub, et kaotab kõik, siis kaotasid ju tegelikult 1BI
    kuidagi stressivabam on mängida kui stack on sinna 200+BB. samas kui sa ikka ühes lauas oled omale juba üle 3 BI saanud siis on ilmselgelt tegemist hea lauaga ja mina sealt ära ei läheks. pead lihtsalt hoolikamalt vaatama, et keegi sind lõksu ei meelitaks. ning kaotada pole kogu seda suurt stacki ka lihtne - pead ikka mitu all-ini suhkamisse saama.

  5. #5
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: Millal lahkuda?

    Olen tähele pannud, et 300BB+ stackiga hakkad fishidelt rohkem respekti saama, mu stiiliga see väga ei sobi, niiet tavaliselt tõmban siis uttu kuskile mujale lauda

  6. #6

    Re: Millal lahkuda?

    Tsitaat Algselt postitas tdx
    Olen tähele pannud, et 300BB+ stackiga hakkad fishidelt rohkem respekti saama, mu stiiliga see väga ei sobi, niiet tavaliselt tõmban siis uttu kuskile mujale lauda
    Eile mängisin väga pikalt 3+BI stackiga ja just jälgisin olukorda, kuidas vastu mängitakse. Midagi ei muutunud kokkuvõttes, algul tundus, et teine suurstack callis rohkem, aga tegelikult mitte. Fishid olid nagu ikka, ei märgatavat muutust. Pokerstarsis siis.

  7. #7

    Re: Millal lahkuda?

    suurema stackiga endal ka hea mängida teiste suurte stackidega mängijate vastu, saad võita ka rohkem, paremad implied oddsid ... sellepärast tasubki positsioonis vb teise suure stacki vastu natuke loosemalt mängida?

  8. #8

    Re: Millal lahkuda?

    Tsitaat Algselt postitas raidov
    saad võita ka rohkem
    Saad kaotada ka rohkem.

    Aga mul on imelik asi. Ütleme, et olen mänginud mingi tund aega ja võitnud mingi 100$ ja päevaga juba täitsa rahul. Et pmts päevanorm täidetud. Aga kuna tund on nii vähe, siis võiks veel mängida, aga mingil hetkel hakkab tulema mingi v**djas tunne- nagu hirm, et kaotad kõik selle papi ära. :-\ Asi ei ole bankrollis, vaid just selles päeva profitis. Oskab keegi midagi öelda sellise asja kohta? On kellelgi veel midagi sellist olnud?

    Mul tuli mõte, et seaks äkki päevaprofiti sihid kõrgemale?! Ei tea kas aitaks? ???

    Või ehk leiaks book called "Mindset"ist abi?! :)

  9. #9
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Millal lahkuda?

    täpselt nagu mina! ainus asi, et mul pandud profitiks 30 doltis NL10-s,kui see tehtud ja veidi üle, siis nagu muutun tight assiks ja kõhe tunne tuleb sisse. rolli pärast ka nagu ei muretse, vaid just kardan kaotada päeva profitit. äkki peaks hoopis käte arvu järgi mängima... et 1500 kätt sess ja siis klõps kinni. Kas keegi veel peale igat suurt potti HEMi refreshib, et sessionist näha palju profit tõusis - langes? :)

  10. #10

    Re: Millal lahkuda?

    Kas sellise päevaeesmärgi seadmine on üldse hea mõte? Palju lihtsam oleks mõelda stiilis, et see on lihtsalt mingi x käte arv ühest suurest kogusest. Ja kas see on plussis või miinuses pole oluline. Kaardid ja teised mängijad ju ei arvesta sellega, et ahaa, sellel mehel on veel sellel päeval 10 kätt mängida, nüüd teeme nii. Õigem oleks mõelda pikas perspektiivis ja mitte stressata mingi suvalist lõiku, vaid keskenduda lihtsalt õigele mängule. Thats it!

  11. #11

    Re: Millal lahkuda?

    Ma ei tea. Ma tegin endale see kuu sellise eesmärgi, et avg päeva profit oleks 50$ ja kokku teeks kuus 1500$ + boonus. Ma ei tea kas see on hea või halb mõte. :P

    Samas ma seda kindlat käte arvu mängimist päevas üldse ei poolda. Mängima peab just nii nagu sa ise tunned, kuidas soovi on. Kui on kehv tuju või midagi, siis ei ole vaja ikka laua taha ronida. Ja mingit päeva käsi ei hakka ka ikka täis punnitama.

    Eks mu viga on selles ka, et passin liiga tihti lobbyst sessioni profitit. :-\ ;D

  12. #12
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Millal lahkuda?

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp


    Samas ma seda kindlat käte arvu mängimist päevas üldse ei poolda. Mängima peab just nii nagu sa ise tunned, kuidas soovi on. Kui on kehv tuju või midagi, siis ei ole vaja ikka laua taha ronida. Ja mingit päeva käsi ei hakka ka ikka täis punnitama.

    good point!

  13. #13

    Re: Millal lahkuda?

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Kas sellise päevaeesmärgi seadmine on üldse hea mõte? Palju lihtsam oleks mõelda stiilis, et see on lihtsalt mingi x käte arv ühest suurest kogusest. Ja kas see on plussis või miinuses pole oluline. Kaardid ja teised mängijad ju ei arvesta sellega, et ahaa, sellel mehel on veel sellel päeval 10 kätt mängida, nüüd teeme nii. Õigem oleks mõelda pikas perspektiivis ja mitte stressata mingi suvalist lõiku, vaid keskenduda lihtsalt õigele mängule. Thats it!

    100% õige

  14. #14

    Re: Millal lahkuda?

    Tsitaat Algselt postitas McFoldberg

    100% õige
    50% õige, 50% vale.

    Jutus on mingil määral iva, aga üldjuhul ma seda asja päris nii ei vaataks, sest ma ei ela tulevikus, vaid olevikus. Kui mõelda nii nagu virx seletas, siis jääb palju asju tegemata IMO. Selleks, et edasi areneda on vaja teha kõvasti tööd, aga kui ma mõtlen ainult nii, et pole oluline, mis praegu on, vaid see, et ma üldiselt arenen - on veidi vale. Kohe oleks vaja endale eesmärgid seada ning püüelda nende poole. Nii paranevad ka tulemused iseenesest. Mida rohkem sa püüad, seda rohkem sa arened.

    Ja seda päevaeesmärki ma ei mõtle ka nii range korra all. Ma tean, et on päevi kus ma +50 asemel saan hoopis -100$ ja on päevi kus ma +50 asemel saan +250$. Mu eesmärk oleks 30 päevaga saada 1500$.

    JA ÜLDSE - Jutt ei olnud ju lühikesest ega pikast perspektiivist, vaid sellest, MIKS MUL TEKIB SELLINE LOLL SCARED MONEY FEELING?! ???

    Comments. :)

  15. #15

    Re: Millal lahkuda?

    sest äkki su üleüldine eelarve ei lubagi tegelikult pokkerit mängida nind näpistasid selle deposiidi mingi söögiraha ja elamiskulude kõrvalt ja tead, et kui sellest ilma jääd siis on suht peetis ja uut deposiiti pole kusagilt võtta :D

    ka see on case mitme mehe puhul.. mis paneb neid väga rumalaid otsuseid tegema kui nad juba -2BI'd on.
    lihtaslt pakkusin välja.

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Millal lahkuda?

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Saad kaotada ka rohkem.
    Kes tuleb pokkerilauda kaotama? Mitte keegi, kõik tulevad mängima, et oleks fun ja äkki võidab. Seega mina loen selle lause vääraks - praktikas õige, teoorias vale.

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Aga mul on imelik asi. Ütleme, et olen mänginud mingi tund aega ja võitnud mingi 100$ ja päevaga juba täitsa rahul. Et pmts päevanorm täidetud. Aga kuna tund on nii vähe, siis võiks veel mängida, aga mingil hetkel hakkab tulema mingi v**djas tunne- nagu hirm, et kaotad kõik selle papi ära. :-\ Asi ei ole bankrollis, vaid just selles päeva profitis. Oskab keegi midagi öelda sellise asja kohta? On kellelgi veel midagi sellist olnud?

    Mul tuli mõte, et seaks äkki päevaprofiti sihid kõrgemale?! Ei tea kas aitaks? ???

    Või ehk leiaks book called "Mindset"ist abi?! :)
    Mul endal sama probleem, kui on ikka VÄGA hea päev. 100NL mängides hakkas hirm tulema, kui võitsin päevas 10+ buy-ini, nüüd hakkab hirmuke tulema 5 buy-ini juuures (+$3k). Aga selliseid päevi on väga-väga vähe ning pika peale see hirmu piir ja tunnetus suureneb. Ja ei ole otsest hirmu, et ma enam ei julgeks mängida vaid lihtsalt ei tahaks kaotada oma head päeva ära. Siin tuleb aru anda, et ei oma tähtsust aeg, sest pokker on elupikkune sessioon.

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Kas sellise päevaeesmärgi seadmine on üldse hea mõte? Palju lihtsam oleks mõelda stiilis, et see on lihtsalt mingi x käte arv ühest suurest kogusest. Ja kas see on plussis või miinuses pole oluline. Kaardid ja teised mängijad ju ei arvesta sellega, et ahaa, sellel mehel on veel sellel päeval 10 kätt mängida, nüüd teeme nii. Õigem oleks mõelda pikas perspektiivis ja mitte stressata mingi suvalist lõiku, vaid keskenduda lihtsalt õigele mängule. Thats it!
    Arvan, et võidu eesmärk on halb aga kaotuse puhul võiks panna limiidi peale. Kui olete kaotanud 3 buy-ini, siis mõelda, et äkki oleks parem lauast lahkuda? Endal kaotuste puhul enam mitte mingisugust hirmu ei teki, 5 buy-ini kaotada ei mõjuta mind enam, 10 buy-inile kaotus kindlasti paneks enda peale vihastama.

    Seega mängides ärge pange omale limiitide võidu ja käte arvuga. Seostage mängimise limiite kaotuste ja mindsetiga, kui täna tunnete, et ei tee head mängu peale 100-ndat kätt, siis tehke paus ja proovige hiljem uuesti. Kui teinekord olete 4000 kätt mänginud, saanud täis oma võidunormi aga tunnete, et teete head mängu, siis mängige kindlat edasi.

  17. #17

    Re: Millal lahkuda?

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Saad kaotada ka rohkem.

    Aga mul on imelik asi. Ütleme, et olen mänginud mingi tund aega ja võitnud mingi 100$ ja päevaga juba täitsa rahul. Et pmts päevanorm täidetud. Aga kuna tund on nii vähe, siis võiks veel mängida, aga mingil hetkel hakkab tulema mingi v**djas tunne- nagu hirm, et kaotad kõik selle papi ära. :-\ Asi ei ole bankrollis, vaid just selles päeva profitis. Oskab keegi midagi öelda sellise asja kohta? On kellelgi veel midagi sellist olnud?

    Mul tuli mõte, et seaks äkki päevaprofiti sihid kõrgemale?! Ei tea kas aitaks? ???

    Või ehk leiaks book called "Mindset"ist abi?! :)
    imo ei peakski olema päeva profiti sihti, siht peaks olema võita võimalikul palju + teha võimalikult head mängu, mitte mõelda teenitud kasumile

  18. #18
    leits
    Guest

    Re: Millal lahkuda?

    nooo kui ikka kisub swingiseks tuleb nahui tõmmata ja loota et tagasi tulles karma paraneb

  19. #19
    Õpihimuline Mängur Kasutaja taavi19 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    321

    Re: Millal lahkuda?

    @Kris signatuur
    Offtopic aga advertising pole minuteada siin foorumis lubatud.

  20. #20

    Re: Millal lahkuda?

    Siis kui tilti lähed, tuleks kohe nah*i tõmmata. Ma ise seda veel ei valda. Ja tra ma olen faking tiltis. >:( >:( >:(

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES